ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
+39 (06) 976 071
4η διαδοχική ισοπαλία για τη Λάτσιο
08/12/2018 • 23:39

"Έσπασαν καρδιές" στο Ολίμπικο...! (video)

Λάτσιο και Σαμπντόρια πρωταγωνίστησαν στο "Ολίμπικο" σε ματς που θα θυμούνται για καιρό όσοι το παρακολούθησαν. Το τελικό 2-2 αποτελεί προϊόν ενός δραματικού πενταλέπτου στις καθυστερήσεις του ματς.

Στιγμή από το ματς Κιέβο - Λάτσιο
02/12/2018 • 21:18

Νέο στραβοπάτημα της Λάτσιο! (video)

Για τρίτο συνεχόμενο παιχνίδι στη Serie A, η Λάτσιο έμεινε μακριά από τη νίκη, αφού η ομάδα του Σιμόνε Ιντζάγκι αναδείχθηκε ισόπαλη 1-1 με την Κιέβο στη Βερόνα.

Η Φέγενορντ έχει τα αβαντάζ στο Ρότερνταμ όμως η Γκρόνιγκεν δεν θα πάει να παίξει παθητικά
08/11/2018 • 21:52

Η Λάτσιο πήρε το ντέρμπι, ματσάρα στη Μόσχα! (photos)

Σε ένα αρκετά δυναμικό παιχνίδι, η Λάτσιο κέρδισε 2-1 τη Μαρσέιγ στο ντέρμπι του 8ου ομίλου, ενώ στη Μόσχα έγινε συγκλονιστικό παιχνίδι με τη Σπαρτάκ να επικρατεί 4-3 των Ρέιντζερς. Δεν τα κατάφερε ο Απόλλωνας Λεμεσού, καθώς ηττήθηκε εντός έδρας από την Άιντραχτ με 3-2.

Ο Τσίρο Ιμόμπιλε με τη φανέλα της Λάτσιο
04/11/2018 • 15:31

Επέστρεψε στις νίκες η Λάτσιο (video)

Με πρωταγωνιστή τον Ιμόμπιλε που πέτυχε δύο γκολ η Λάτσιο νίκησε με 4-1 την Σπαλ σε αγώνα για την 11η αγωνιστική του ιταλικού πρωταθλήματος. Η ομάδα του Σέμπλιτσι ήταν εξαιρετική μέχρι το 60' όμως μετά κατέρρευσε.

Ο Σιμόνε Ινζάγκι
30/10/2018 • 11:51

Ινζάγκι: «Ήταν καλύτερη η Ίντερ»

Ο Σιμόνε Ινζάγκι υπογράμμισε πως η Ίντερ ήταν καλύτερη από τη Λάτσιο και πως δίκαια πήρε τη νίκη 3-0 στην αναμέτρηση των δυο ομάδων στο «Ολίμπικο» της Ρώμης.

Ασταμάτητος ο Ικάρντι στη Serie A!
29/10/2018 • 23:32

Περίπατος στη Ρώμη! (video)

Η Ίντερ κυριάρχησε με 3-0 στο Ολίμπικο φτάνοντας εύκολα στην εκτός έδρας νίκη επί της Λάτσιο. Δύο γκολ ο Ικάρντι, ένα από τον Μπρόζοβιτς!

Τον περασμένο Μάϊο η Ίντερ νίκησε με 3-2 στο Ολύμπικο της Ρώμης την Λάτσιο
29/10/2018 • 12:30

Κονσέρτα για "πολυβόλα" σε Ρώμη, Στοκχόλμη και Λονδίνο

Τα δύο μεγάλα ντέρμπι σε Λονδίνο και Ρώμη έχουν ως φαβορί τους φιλοξενούμενους. Δεν πρέπει πάντως να αγνοήσουμε την δυναμική της Τόττεναμ και της Λάτσιο. Ανάλογη πλοκή με πιο ξεκάθαρο βαθμολογικό ενδιαφέρον τα παιχνίδια σε Δανία και Σουηδία

O Τσίρο Ιμόμπιλε
21/10/2018 • 18:05

Ο Οκτώβριος του Σιμόνε Ιντσάγκι (video)

Η Λάτσιο νίκησε δίκαια στην έδρα της Πάρμα. Τα γκολ άργησαν αλλά ήρθαν έστω και στο τελευταίο δεκάλεπτο! Με αυτή τη νίκη ο προπονητής των Λατσιάλι Σιμόνε Ιντσάγκι συνέεχισε το εντυπωσιακό και περίεργο σερί στον πάγκο των Ρωμαίων καθώς δεν έχει ηττηθεί ποτέ τον Οκτώβριο!

13/10/2018 • 03:42
Σκόραρε ο Ιμόμπιλε.
07/10/2018 • 18:03

Νίκη «ανάσα» για την Λάτσιο

Μ’ ένα γκολ του Τσίρο Ιμόμπιλε στο 37ο λεπτό η Λάτσιο νίκησε την Φιορεντίνα με 1-0 στο Ολίμπικο στο πλαίσιο της 8ης αγωνιστικής και επέστρεψε στις νίκες μετά από δύο ήττες σε πρωτάθλημα και Γιουρόπα Λιγκ.