ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
+39 (02) 771 51
Ο Κεϊτά Μπαλντέ
29/12/2018 • 18:14

Κάκιστη με λυτρωτή τον Κεϊτά η Ίντερ (video)

Η Ίντερ πραγματοποίησε την χειρότερη ίσως εμφάνιση της σεζόν στην έδρα της Έμπολι, όμως κατάφερε να πάρει το τρίποντο με γκολ του Κεϊτά Μπαλντέ στο δεύτερο ημίχρονο.

Ο Λουτσιάνο Σπαλέτι στην τελευταία προπόνηση πριν τη μεγάλη μάχη
28/12/2018 • 15:54
;ίμτερ συμαίνει πολυσυλλεκτικότητα
28/12/2018 • 10:55

Μαθήματα ιστορίας από την Ίντερ

Η Ίντερ καταδίκασε τους οπαδούς της που φέρθηκαν με τον χείριστο τρόπο στον Καλιντού Κουλομπαλί, στο πρόσφατο ντέρμπι της Ίντερ με τη Νάπολι.

«Ξέρανε» τη Νάπολι ο Μαρτίνεζ (video)

Με γκολ του Λαουτάρο Μαρτίνεζ στις καθυστερήσεις η Ίντερ «σκότωσε» (1-0) τη Νάπολι, που τελείωσε το ματς με εννέα παίκτες και μείωσε τη μεταξύ τους βαθμολογική διαφορά.

Ικάρντι
26/12/2018 • 22:10

Τι πήγες να βάλεις ρε Ικάρντι; (video)

Το γκολ της χρονιάς στη Serie A, στο ντέρμπι της Ίντερ με τη Νάπολι, πήγε να βάλει ο Μάουρο Ικάρντι, όμως η τύχη δεν του έκανε το χατίρι και η μπάλα σταμάτησε στο οριζόντιο δοκάρι.

Τιμωρημένος ο Νίντζα... χάνει τη Νάπολι
23/12/2018 • 15:39
Ο Ιβάν Πέρισιτς
22/12/2018 • 21:19

"Γκέλαρε" στο 91' η Ίντερ! (video)

Με γκολ του Σέρτζιο Πελισιέ στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων, η Κιέβο Βερόνα πήρε σημαντικό βαθμό κόντρα στην Ίντερ, καθώς οι "τζιαλομπλού" αναδείχθηκαν 1-1 με τους "νερατζούρι" στο "Μαρκαντόνιο Μπεντεγκόντι".

07/12/2018 • 23:30

Δεν σταματάει κανείς την Γιουβέντους (video)

Ο Μάριο Μάντζουκιτς μετά από Νάπολι, Μίλαν, Λάτσιο πλήγωσε και την Ίντερ. Με γκολ του Κροάτη η Γιουβέντους πήρε το ντέρμπι με την Ίντερ με 1-0 η οποία πάντως ήταν η καλύτερη αντίπαλος μέχρι στιγμής φέτος για την "γηραιά κυρία"!

Ντέρμπι στη Σέριε Α.
07/12/2018 • 09:26

Μπαλίτσα με Νάρα και Τζορτζίνα...

Derby d' Italia. Γιουβέντους-Ίντερ. Παρασκευή 21:30, Νοvasports 2HD. Ο Ισίδωρος Πρίντεζης παρουσιάζει τον οδηγό παρακολούθησης του ντέρμπι στο Πιεμόντε για Ρονάλντο και Ικάρντι, για Νάρα και Τζορτζίνα. Σσσσσσσ αρχίζει...

Υπάρχουν όλες οι προϋποθέσεις για ένα μεγάλο παιχνίδι στο γήπεδο της Γιουβέντους
07/12/2018 • 08:00

Επίδειξη δύναμης σε Πιεμόντε και Αϊντχόφεν

Υπό αμφισβήτηση είναι το προβάδισμα των φαβορί απόψε στο Τορίνο και στη Βρέμη. Εξίσου ενδιαφέρουσα η προοπτική του αουτσάϊντερ στο Αϊντχόφεν, δεδομένη η ανταγωνιστικότητα στην Αγγλία και στο Λεγανιές της Ισπανίας