ΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑΕΚΑτρόμητοςΆρηςΠανιώνιοςΛαμίαΠαναθηναϊκόςΠαναιτωλικόςΑΕΛΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΟΦΗΝΠΣ ΒόλοςΕλλάδαΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
28/09/2019 • 21:59
Οι Κόντε και Λουκάκου
28/09/2019 • 20:55

Καλπάζει η Ίντερ, 6Χ6 και κορυφή! (video)

Αν και με παίκτη λιγότερο σε όλο το δεύτερο ημίχρονο λόγω αποβολής με δεύτερη κίτρινη κάρτα του Σάντσες, η Ίντερ πέρασε από τη Γένοβα με σπουδαία νίκη 3-1 επί της ουραγού Σαμπντόρια.

Ο Αντόνιο Κόντε
26/09/2019 • 07:11

Έγραψε ιστορία ο Κόντε

Ο Αντόνιο Κόντε έγινε ο πρώτος προπονητής στην ιστορία της Ίντερ, ο οποίος καταφέρνει να ξεκινήσει το πρωτάθλημα με πέντε νίκες, στις ισάριθμες αγωνιστικές.

Όλα όσα έγιναν στη Serie A!
26/09/2019 • 00:48

Όλα όσα έγιναν στην 5η αγωνιστική της Serie A (vids)

Η Ίντερ έκανε το πέντε στα πέντε με νίκη επί της Λάτσιο την ώρα που η Νάπολι "αυτοκτόνησε" καθώς έχασε 1-0 εντός έδρας από την Κάλιαρι. Η Αταλάντα νίκησε 2-0 τη Ρόμα στο Ολίμπικο και η η Φιορεντίνα έκανε σεφτέ στις νίκες. Δείτε τα όλα!

O Σαμίρ Χαντάνοβιτς είχε σημαντικές επεμβάσεις στη νίκη της Ίντερ
26/09/2019 • 00:11

Έκανε το πέντε στα πέντε η Ίντερ (video)

Με το τέρμα του Νταμπρόσιο στο πρώτο ημίχρονο αλλά και τις επεμβάσεις του Χαντάνοβιτς η Ίντερ επικράτησε με σκορ 1-0 της Λάτσιο στο πλαίσιο της 5ης αγωνιστικής και παρέμεινε μόνη πρώτη στη Serie A.

123 γκολ έχουν σημειωθεί τις τέσσερις πρώτες αγωνιστικές στο ιταλικό πρωτάθλημα
24/09/2019 • 16:39

Ρεκόρ παραγωγικότητας στη Serie A!

Το ιταλικό πρωτάθλημα οδεύει στην πέμπτη στροφή του με τις ομάδες να έχουν πετύχει 123 γκολ στις τέσσερις πρώτες αγωνιστικές, τα περισσότερα από το 1950!

Ο Κόντε εμπνέει τους παίκτες του...
24/09/2019 • 15:00

Η Ίντερ που θυμίζει Κόντε…

Ο Αντόνιο Κόντε έχει αποδείξει ότι ξέρει να δημιουργεί ομάδες. Όλες τους έχουν το δικό του ηγετικό χαρακτήρα …

22/09/2019 • 07:51

Ο Λουκάκου το αφιέρωσε στη μητέρα του (video)

Ο Ρομέλου Λουκάκου αφιέρωσε το γκολ που σημείωσε στη νίκη 2-0 της Ίντερ επί της Μίλαν στη μητέρα του, στην οποία έστειλε το μήνυμά του, μέσω των καμερών που υπήρχαν στο αγωνιστικό χώρο.

Ο Λουκάκου πανηγυρίζει.
    21/09/2019 • 23:59

Ίντερ 4Χ4, "πάτησε την Μίλαν

Η Ίντερ έπιασε και πάλι κορυφή στην Ιταλία, κυριαρχώντας απόλυτα στο ντέρμπι του Μιλάνου. Με τη νίκη της 0-2 επί της Μίλαν, πέτυχε την τέταρτη συνεχόμενη νίκη της και οδηγεί την κούρσα στη SERIE A.