ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
04/11/2018 • 18:12
Οι παίκτες της Αταλάντα πανηγυρίζουν
27/10/2018 • 18:56

Οι αμυντικοί «σφράγισαν» τη νίκη για την Αταλάντα (video)

Οι άσχημες εμφανίσεις φαίνεται ότι αποτελούν παρελθόν για την Αταλάντα. Η ομάδα του Τζιαμπιέρο Γκασπερίνι, μετά το εντυπωσιακό 1-5 της προηγούμενης αγωνιστικής με την Κιέβο «φιλοδώρησε» με τρία γκολ και την Πάρμα στο «Ατλέτι Ατζούρι ντ΄Ιτάλια» του Μπέργκαμο, στο πλαίσιο τη; 10ης αγωνιστικής στο ιταλικό πρωτάθλημα.

Το αντίστοιχο παιχνίδι του πρώτου γύρου έληξε ισόπαλο 1-1 ανάμεσα στην Άναν και την Έλγκιν
27/10/2018 • 08:08

"Διπλά" με καλές τιμές από το Ηνωμένο Βασίλειο

Αξιόπιστες φιλοξενούμενες οι Κλαμπ Μπριζ, Μίλτον Κέϊνς Ντονς, Ιστ Φάϊφ και Άνναν Αθλέτικ. Πιο αμφίρροποι οι αγώνες στο Μπέρτον στο Μπιλμπάο αλλά και στο Μπέργκαμο παρότι η Αταλάντα στην καλή της μέρα δείχνει ασυγκράτητη.

Πάρμα
23/10/2018 • 22:07

"Μιλάει" και πάλι ιταλικά η Πάρμα

Η Πάρμα επέστρεψε σε ιταλικά χέρια. Ο σύλλογος που ελεγχόταν από κινεζική εταιρεία πέρασε στα χέρια Ιταλών επενδυτών, οι οποίοι ανακοίνωσαν ότι κατέχουν την πλειοψηφία των μετοχών της.

O Τσίρο Ιμόμπιλε
21/10/2018 • 18:05

Ο Οκτώβριος του Σιμόνε Ιντσάγκι (video)

Η Λάτσιο νίκησε δίκαια στην έδρα της Πάρμα. Τα γκολ άργησαν αλλά ήρθαν έστω και στο τελευταίο δεκάλεπτο! Με αυτή τη νίκη ο προπονητής των Λατσιάλι Σιμόνε Ιντσάγκι συνέεχισε το εντυπωσιακό και περίεργο σερί στον πάγκο των Ρωμαίων καθώς δεν έχει ηττηθεί ποτέ τον Οκτώβριο!

Οι παίκτες της Πάρμα πανηγυρίζουν
07/10/2018 • 15:36

Πέρασε η Πάρμα από τη Γένοβα (video)

Η Πάρμα ξεπέρασε το σοκ μετά το γκολ που δέχτηκε στο 6ο λεπτό και μέσα σε 15 λεπτά έκανε την ολική ανατροπή. Δεύτερο διπλό της Πάρμα στη σεζόν, πρώτη απώλεια της Τζένοα στην έδρα της, ισοφάρισε το ρεκόρ του Βιέρι ο Πιάτεκ.

Ο Ζερβίνιο έφτασε τα τρία γκολ
30/09/2018 • 20:57

Ξανά τη λύση ο Ζερβίνιο (video)

Στο αγαπημένο της Ένιο Ταρντίνι (6 από τα 7 γκολ) η Πάρμα κατάφερε με ένα γκολ του Ζερβίνιο που έφτασε τα τρία στο πρωτάθλημα να κερδίσει την Έμπολι που πάλεψε αλλά της έλειψε η ουσία και το γκολ.

O Αρκάντιους Μίλικ
27/09/2018 • 00:08

Άνιση μονομαχία στο Σαν Πάολο (video)

Η Νάπολι θα μπορούσε να έχει νικήσει ακόμη πιο εύκολα από το τελικό 3-0 την Πάρμα! Το ότι δεν συνέβη αυτό ήταν θέμα αστοχίας των παρτενοπέι! Μετά το δεύτερο γκολ το μυαλό της Νάπολι πήγε στο επερχόμενο ντέρμπι με την Γιουβέντους.

Ο Ζερβίνιο στην Πάρμα
22/09/2018 • 18:15
Ιστορική νίκη της Πάρμα!
15/09/2018 • 18:06
Ο Λουκαρέλι
04/09/2018 • 20:24

Λουκαρέλι, ο άνθρωπος – σύμβολο της Πάρμα!

Πριν από τέσσερα χρόνια, ο Αλεσάντρο Λουκαρέλι αγόραζε ιατρικά εφόδια, μπουκάλια νερού και εξασφάλιζε ότι οι λογαριασμοί πλυντηρίου θα πληρώνονταν εγκαίρως από την Πάρμα.

Η Γιουβέντους νίκησε με 2-1 στην Πάρμα με τους Ρονάλντο και Μάντζιουκιτς στη λίστα των κορυφαίων της
01/09/2018 • 23:40
ΣΠΑΛ, πανηγυρική
26/08/2018 • 21:15

ΣΠΑΛ-ιάρα στην Πάρμα, 1-0 με φωτοβολίδα (video)

Η ΣΠΑΛ βασιζόμενη και πάλι στην εξαιρετική της άμυνα,νίκησε 1-0 την Πάρμα και κάνει τους φίλους της να ονειρεύονται, καθώς οδηγεί την κούρσα μαζί με Γιουβέντους και Νάπολι.