ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus

Τη δυσαρέσκειά τους για την πολιτική που ακολούθησε η διοίκηση της Ρόμα το εφετινό καλοκαίρι στο μετεγγραφικό παζάρι, γνωστοποίησαν οι οπαδοί της ομάδας με πανό στο προπονητικό κέντρο της ομάδας.

Ο Τιτσιάνο Κρουντέλι
01/09/2018 • 11:11

Λίγο έλειψε να μείνει στο πλατό (video)

Ο Τιτσιάνο Κρουντέλι τρελάθηκε με το γκολ του Πάτρικ Κουτρόνε στις καθυστερήσεις της αναμέτρησης με τη Ρόμα, με το οποίο διαμόρφωσε το τελικό 2-1 και χάρισε τη νίκη στη Μίλαν.

Μίλαν- Ρόμα 2-1
31/08/2018 • 23:53

Στο +5 πήρε τη νίκη η Μίλαν

Μία έμπνευση του Ιγκουαϊν στο 5ο λεπτό των καθυστερήσεων ήταν αυτή που έδωσε την ευκαιρία στην Μίλαν να πάρει τη νίκη κόντρα στην Ρόμα, με το εύστοχο πλασέ του Κουτρόνε.

To 2-1 o Koυτρόνε
31/08/2018 • 23:43
Χέρι ο Ενζονζί
31/08/2018 • 23:26

Ισοφάρισε τα VAR η Ρόμα! (video)

Ισοπαλία στα γκολ, ισοπαλία και στα... VAR! Ο Ενζονζί σκόραρε, το ριπλέι όμως (και ακολούθως ο διαιτητής) είχε άλλη άποψη, με αποτέλεσμα το 1-1 στο Μιλάνο να παραμείνει.

Ιγουαΐν και Μανωλάς
31/08/2018 • 23:11
1-1 από τον Φάσιο
31/08/2018 • 23:03

Ισοφάρισε η Ρόμα (video)

Στο 59ο λεπτό ήρθε η απάντηση της Ρόμα στον γκολ της Μίλαν, με τον Φάσιο να εκμεταλλεύεται την... αναμπουμπούλα στην περιοχή και με ωραίο σουτ να κάνει το 1-1.

Ευκαιρία του Ιγουαΐν
31/08/2018 • 22:38
To 1-0 o Kεσιέ
31/08/2018 • 22:32

Άνοιξε το σκορ ο Κεσιέ (video)

Η Μίλαν έκανε το 1-0 στο "Σαν Σίρο" κόντρα στη Ρόμα, με τον Ροντρίγκεζ να βγάζει από τα αριστέρα μπαλιά-"μισό γκολ" στον Κεσιέ, που δεν δυσκουλεύτηκε από κοντά να γράψει το 1-0 στο 40'.

Ένα γκολ του Μανωλά, ένα σπασμένο δάχτυλο για τον Ντι Φραντσέσκο!
30/08/2018 • 11:48

H ισοπαλία, η ένταση και το σπασμένο δάχτυλο! (video)

Ο προπονητής της Ρόμα, Εουσέμπιο Ντι Φραντσέσκο, απογοητευμένος από την ισοπαλία 3-3 με την Αταλάντα, έβγαλε την ένταση του αγώνα στο πλαστικό προστατευτικό των αποδυτηρίων, αποκομίζοντας ένα σπασμένο δάχτυλο…

Ματσάρα στη Ρώμη!!! (video)

Δύο προπονητές με την ίδια φιλοσοφία (...Ντι Φραντσέκο και Γκασπερίνι) μας προσέφεραν μια ματσάρα άνευ προηγουμένου. Ρόμα και Αταλάντα ήρθαν ισόπαλες 3-3 με τον Κώστα Μανωλά να ισοφαρίζει για τους Ρωμαίους στο 82ο λεπτό!