27/08/2018 • 22:03
Ο Χαβιέ Παστόρε
27/08/2018 • 21:54

Τι έβαλες ρε Παστόρε; (video)

Το γκολ της αγωνιστικής στη Serie A και ένα από τα καλύτερα της χρονιάς πέτυχε ο Αργεντινός χαφ της Ρόμα, μόλις στο 2ο λεπτό του αγώνα με την Αταλάντα.

Η Αταλάντα τα τελευταία χρόνια έχει δυσκολέψει αρκετά τη Ρόμα κι απόψε πάει ως ένα δυνατό αουτσάϊντερ
27/08/2018 • 20:29

Κόντρα στους "δαίμονες" από το Μπέργκαμο η Ρόμα

Ένα αήττητο σερί έχει χτίσει τα τελευταία χρόνια η Αταλάντα στο Ολύμπικο με αντίπαλο τη Ρόμα. Οι "Τζιαλορόσι" είναι μια πιο πλήρης ομάδα όμως οι ατέλειές τους πιθανόν κι απόψε να δώσουν ευκαιρίες στην ομάδα του Μπέργκαμο

Σιούσκο
25/08/2018 • 04:50
Πάτρικ και Τζάστιν Κλάιφερτ.
23/08/2018 • 02:45

Π. Κλάιφερτ: "Καλύτερα στη Ρόμα ο Τζάστιν"

Ο Πάτρικ Κλάιφερτ είναι πεπεισμένος πως η Ρόμα είναι η καλύτερη ομάδα για τον γιο του Τζάστιν, συγκριτικά με την Μάντσεστερ που ήθελε να τον εντάξει στο δυναμικό της.

Λυτρωτής ο Τζέκο
19/08/2018 • 21:17

Με λυτρωτή τον Τζέκο (video)

Ο Βόσνιος είχε τέσσερις ευκαιρίες στο ματς με την Τορίνο. Δύο φορές σημάδεψε το δοκάρι όμως στο 89ο λεπτό με άψογη εκτέλεση νίκησε τον Σίριγκου και έδωσε στην Ρόμα πολύτιμη και δύσκολη νίκη στο Τορίνο με 1-0!

Μανωλάς
19/08/2018 • 18:58

Δεν κρατιέται ο Μανωλάς (video)

Μετά το πούλμαν, ο Κώστας Μανωλάς δείχνει πόσο ανυπομονεί για το φετινό του ντεμπούτο με τη Ρόμα, οδηγώντας -στο πλάι του αρχηγού Ντε Ρόσι- τους συμπαίκτες του στον αγνωιστικό χώρο για ζέσταμα πριν το ματς με την Τορίνο.

Μανωλάς
19/08/2018 • 18:25
Δύσκολο έργο θα έχει η Ρόμα στο Πιεμόντε απέναντι στην ενθουσιώδη ομάδα του Τορίνο
19/08/2018 • 09:20

Λύσεις στο γκολ από την Ιταλία και τη Γαλλία

Η σημερινή αγωνιστική έχει παιχνίδια όπου υπάρχει σοβαρή προοπτική παραγωγικότητας στην Ιταλία. Παγίδες περιμένουν την Αλκμάαρ και τη Μαρσέϊγ κόντρα σε ομάδες ικανές στο σκοράρισμα