28/09/2018 • 04:00
Τζενάρο Γκατούζο
28/09/2018 • 03:15

Γκατούζο: ''Δεν φτάνει αυτό που κάνουμε''

Ο προπονητής της Μίλαν Τζενάρο Γκατούζο στη συνέντευξη τύπου που ακολούθησε μετά την ισοπαλία με την Έμπολι υπερασπίστηκε τους ποδοσφαιριστές του, τονίζοντας όμως πως πρέπει να ξεπεράσουν ορισμένοι τις φοβίες τους.

Το προβάδισμα του Μπίλια δεν ήταν αρκετό
28/09/2018 • 00:00

Ισοπαλία στο «Καστελάνι» (video)

Παρότι προηγήθηκε στο σκορ μόλις στο 10ο λεπτό, η Μίλαν δεν έπεισε σε ακόμη ένα ματς και δέχθηκε στο δεύτερο ημίχρονο την ισοφάριση από την Έμπολι.

Το μεγάλο κίνητρο έχει η ΑΙΚ στο Γκέτεμποργκ αλλά οι γηπεδούχοι θα αντισταθούν
27/09/2018 • 08:00

Δοκιμασίες σε στενά περιθώρια για Μπενφίκα, Μίλαν. Πολλαπλό ενδιαφέρον στο Γκέτεμποργκ

Για τον τίτλο παίζει η ΑΙΚ Στοκχόλμης και το πληγωμένο της γόητρο η Γκέτεμποργκ.Ισορροπημένα πράγματα περιμένουμε στη Φεράρα , στο εκτός έδρας δύσκολο ματς του απρόβλεπτου Αμβούργου και βέβαια στο Τσάβες της Πορτογαλίας.

Διπλό ενδιαφέρον για τον Κόντε

Οι Μίλαν και Ρόμα φέρονται να έχουν θέσει τον Αντόνιο Κόντε ως πρώτο τους στόχο για την τεχνική ηγεσία τους και σύντομα αναμένεται να ξεκινήσουν επαφές μαζί του.

24/09/2018 • 16:08
2-2 το ματς στο Μιλάνο
23/09/2018 • 21:20
Οι παίκτες της Μίλαν πανηγυρίζουν
23/09/2018 • 21:15

«Κατάσκοπος» του Ολυμπιακού στο «Σαν Σίρο»

Συνεργάτης του Πέδρο Μαρτίνς βρέθηκε στις εξέδρες του «Σαν Σίρο» και παρακολούθησε την Κυριακή το απόγευμα τον αγώνα της Μίλαν με την Αταλάντα που έληξε ισόπαλος με σκορ 2-2 για την 5η αγωνιστική του ιταλικού πρωταθλήματος.

Ο Γκόμες ισοφάρισε σε 1-1
23/09/2018 • 21:05

Δεν έφτανε ο Ιγουαΐν για την Μίλαν (video)

Στραβοπάτησε η Μίλαν στο ''Σαν Σίρο'' κόντρα στην Αταλάντα που πήρε βαθμό στο τελικό 2-2 στις καθυστερήσεις με τον Ριγκόνι. Σκόραρε ο Ιγκουαίν για τρίτο σερί ματς.

To γκολ του Μποναβεντούρα
23/09/2018 • 20:41

Άμεση απάντηση της Μίλαν (video)

Έξι λεπτά μετά το 1-1, ο Μποναβεντούρα βρέθηκε στην κατάλληλη θέση μετά τη σέντρα από δεξιά και έδωσε εκ νέου το προβάδισμα στη Μίλαν κόντρα στην Αταλάντα.

To 1-1
23/09/2018 • 20:37

Ισοφάρισε η Αταλάντα (video)

Με κοντινή προβολή του Γκόμες, η Αταλάντα έφερε το παιχνίδι στα ίσια κόντρα στη Μίλαν στο "Σαν Σίρο" στο 54' για το 1-1.