ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus

Η Μίλαν αντιμετωπίζει το Σάββατο σε φιλικό την Προ Πιατσέντσα και ο Πάολο Μαλντίνι θα δει αντιμέτωπους τους δύο γιούς του!

Ο Τιτσιάνο Κρουντέλι
01/09/2018 • 11:11

Λίγο έλειψε να μείνει στο πλατό (video)

Ο Τιτσιάνο Κρουντέλι τρελάθηκε με το γκολ του Πάτρικ Κουτρόνε στις καθυστερήσεις της αναμέτρησης με τη Ρόμα, με το οποίο διαμόρφωσε το τελικό 2-1 και χάρισε τη νίκη στη Μίλαν.

Μίλαν- Ρόμα 2-1
31/08/2018 • 23:53

Στο +5 πήρε τη νίκη η Μίλαν

Μία έμπνευση του Ιγκουαϊν στο 5ο λεπτό των καθυστερήσεων ήταν αυτή που έδωσε την ευκαιρία στην Μίλαν να πάρει τη νίκη κόντρα στην Ρόμα, με το εύστοχο πλασέ του Κουτρόνε.

To 2-1 o Koυτρόνε
31/08/2018 • 23:43
Χέρι ο Ενζονζί
31/08/2018 • 23:26

Ισοφάρισε τα VAR η Ρόμα! (video)

Ισοπαλία στα γκολ, ισοπαλία και στα... VAR! Ο Ενζονζί σκόραρε, το ριπλέι όμως (και ακολούθως ο διαιτητής) είχε άλλη άποψη, με αποτέλεσμα το 1-1 στο Μιλάνο να παραμείνει.

Ιγουαΐν και Μανωλάς
31/08/2018 • 23:11
1-1 από τον Φάσιο
31/08/2018 • 23:03

Ισοφάρισε η Ρόμα (video)

Στο 59ο λεπτό ήρθε η απάντηση της Ρόμα στον γκολ της Μίλαν, με τον Φάσιο να εκμεταλλεύεται την... αναμπουμπούλα στην περιοχή και με ωραίο σουτ να κάνει το 1-1.

Ευκαιρία του Ιγουαΐν
31/08/2018 • 22:38
To 1-0 o Kεσιέ
31/08/2018 • 22:32

Άνοιξε το σκορ ο Κεσιέ (video)

Η Μίλαν έκανε το 1-0 στο "Σαν Σίρο" κόντρα στη Ρόμα, με τον Ροντρίγκεζ να βγάζει από τα αριστέρα μπαλιά-"μισό γκολ" στον Κεσιέ, που δεν δυσκουλεύτηκε από κοντά να γράψει το 1-0 στο 40'.

Κακά
31/08/2018 • 21:43

Παραλήρημα για Κακά! (video)

Απλά περπάτησε στον αγωνιστικό χώρο του "Τζιουζέπε Μεάτσα" πριν τη σέντρα του Μίλαν-Ρόμα, και επικράτησε πανδαιμόνιο! Το "γκελ" του Κακά στον κόσμο των "ροσονέρι" είναι τεράστιο...

Μονομαχία από Νάπολι - Μίλαν.
31/08/2018 • 20:29

Η εντεκάδα της Μίλαν

Η αντίπαλος του Ολυμπιακού φιλοξενεί τη Ρόμα και έχετε τη δυνατότητα να την παρακολουθήσετε στο Novasports 1 (Παρασκευή 21.30).