ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
+39 (02) 622 81
O Γκονσάλο Ιγκουαΐν
06/11/2018 • 12:08

Αγωνία για τον Ιγκουαΐν στο Μιλάνο

Τα αποτελέσματα των εξετάσεων στις οποίες θα υποβληθεί ο Γκονσάλο Ιγκουαΐν περιμένει ο Τζενάρο Γκατούζο, προκειμένου να τον συμπεριλάβει στα πλάνα του για την αναμέτρηση με τη Γιουβέντους για το πρωτάθλημα.

Ο Αρσέν Βενγκέρ.
05/11/2018 • 22:40

Από τη... Γαλλία στο Μιλάνο

Το έγκυρο France Football κάνει λόγο για επικείμενη συμφωνία Μίλαν-Βενγκέρ με τον Αλσατό έτοιμο να πιάσει και πάλι δουλειά.

Ο Αλέσιο Ρομανιόλι
05/11/2018 • 10:32
04/11/2018 • 23:36

"Ξέρανε" την Ουντινέζε ο Ρομανιόλι (video)

Ο αρχηγός της Μίλαν Αλέσιο Ρομανιόλι στο 6ο λεπτό των καθυστερήσεων πέτυχε το τέρμα με το οποίο η Μίλαν "δραπέτευσε" νικηφόρα από τη "Ντάτσια Αρένα" της Ουντινέζε

Ο Ζλάταν Ιμπραΐμοβιτς
04/11/2018 • 15:11

Επιμένουν οι Ιταλοί για επιστροφή του Ιμπραΐμοβιτς

Ο Ζλάταν Ιμπραΐμοβιτς φέρεται να παραμένει στις πρώτες θέσεις της μετεγγραφικής λίστα της Μίλαν, η οποία αναζητεί μια ακόμα λύση για την επιθετική της γραμμή, εν όψει του δεύτερου μισού της εφετινής σεζόν.

O τεχνικός της Μίλαν Τζενάρο Γκατούζο
01/11/2018 • 05:35
31/10/2018 • 23:28

Τρίποντο στην εκπνοή για τη Μίλαν (video)

Σε εκπληκτικό στην εξέλιξή του παιχνίδι η Μίλαν νίκησε τη Τζένοα με 2-1 στο Σαν Σίρο σε εξ αναβολής αγώνα της 1ης αγωνιστικής. Αυτογκόλ στο 56' και νικητήριο γκολ στις καθυστερήσεις για τον Ρομανιόλι. Ο Σούσο είχε βάλει μπροστά στο σκορ τη Μίλαν.

Οι "Τζερς" νίκησαν με 3-1 στο αντίστοιχο παιχνίδι του πρώτου γύρου στο Κιλμάρνοκ
31/10/2018 • 08:58
30/10/2018 • 11:12
Οι παίκτες της Μίλαν πανηγυρίζουν
28/10/2018 • 21:22
Άλλο ένα ντέρμπι της Μαρσέίγ με την Παρί Σεν Ζερμέν με πολλαπλά κίνητρα στο Βελοντρόμ

Η Μπέτις "κατάπιε" την Μίλαν

Αποκαρδιωτική η Μίλαν του Τζενάρο Γκατούζο! Η Μπέτις νίκησε πιο εύκολα από ότι δείχνει το τελικό 2-1 στο Μιλάνο και έγινε πρώτο φαβορί για πρόκριση από τον όμιλο του Ολυμπιακού!