ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
1945
+359 (84) 615 122
10/07/2015 • 12:50

Πάπιες vs Πιγκουίνοι... (video)

Ο διαιτητής κυνηγούσε πάπιες και οι παίκτες έκαναν τους πιγκουίνους; Και όμως αυτό συνέβη στο φιλικό της Ζενίτ με τη Λουντογκόρετς.

17/06/2015 • 17:01

Πήρε Ριμπέιρο

Ο Πορτογάλος Μπρούνο Ριμπέιρο θα είναι ο νέος τεχνικός της Λουντογκόρετς Ράζγκραντ, όπως ανακοίνωσε και επίσημα σήμερα ο βουλγαρικός σύλλογος. Ο 39χρονος προπονητής είναι ο πρώτος ξένος τεχνικός που θα κάτσει στον πάγκο της Λουντογκόρετς, ενώ μέχρι πρότινος εργαζόταν στην πατρίδα του και τη Βιτόρια Σετούμπαλ.

09/12/2014 • 23:55

Τεσσάρα και ρεκόρ η Ρεάλ (video)

Τη 19η σερί νίκη της σε όλες τις διοργανώσεις πανηγύρισε η Ρεάλ Μαδρίτης, καθώς συνέτριψε 4-0 τη Λουντογκόρετς στο «Μπερναμπέου».

27/11/2014 • 06:05

Όλα κρίνονται στο Άνφιλντ! (video)

Η Λίβερπουλ είχε τάσεις αυτοχειρίας καθώς αν και κατάφερε αρχικά να ανατρέψει την εις βάρος της κατάσταση με ένα γκολ στο 88ο λεπτό, η Λουντογκόρετς κατάφερε να πάρει το βαθμό τις ισοπαλίας με τις δύο ομάδες να έρχονται τελικώς ισόπαλες 2-2.

04/11/2014 • 23:51
    23/10/2014 • 00:01

Έβαλε φωτιές η Λουντογκόρετς (video)

Οι Βούλγαροι σημείωσαν την πρώτη τους νίκη στη φάση των ομίλων του Τσάμπιονς Λιγκ, επικρατώντας με 1-0 στο «Βασίλ Λέφσκι» της Σόφιας επί της Βασιλείας για την τρίτη αγωνιστική του δεύτερου γκρουπ.

01/10/2014 • 23:41

Τα χρειάστηκε αλλά νίκησε (video)

Η Λουντογκόρετς αιφνιδίασε και λίγο έλειψε να κάνει τη ζημιά στη Ρεάλ Μαδρίτης, με τη «βασίλισσα» να βρίσκει όμως τον τρόπο και με τον Μπενζεμά να φεύγει με 1-2 από τη Βουλγαρία.

16/09/2014 • 23:44

Έπαιξε με τη φωτιά αλλά δεν κάηκε... (video)

Η Λίβερπουλ ισοφαρίστηκε στο 90ο λεπτό από την αξιόμαχη Λουντογκόρετς αλλά τελικά κατάφερε να πάρει τη νίκη χάρη στην εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Τζέραρντ στις καθυστερήσεις του αγώνα, ξεκινώντας με το δεξί τις ευρωπαϊκές της υποχρεώσεις.

16/09/2014 • 08:09
    28/08/2014 • 12:56

Πρόβλημα με το γήπεδο η Λουντογκόρετς

Η Λουντογκόρετς κατάφερε να πάρει την πρόκριση στους ομίλους του Τσάμπιονς Λιγκ επί της Στεάουα, όμως τώρα μπορεί να αντιμετωπίσει πρόβλημα όσον αφορά την έδρα της.

28/08/2014 • 10:16
    28/08/2014 • 00:36

Από... Ρουμάνο θα το βρεις! (video)

Με τον αμυντικό Κοσμίν Μότσι να φοράει (αναγκαστικά) τα γάντια του τερματοφύλακα και να κάθεται κάτω από τα δοκάρια στη διαδικασία των πέναλτι, η Λουντογκόρετς πήρε την πρόκριση στους ομίλους του Τσάμπιονς Λιγκ για πρώτη φορά στην ιστορία της με 6-5 στα πέναλτι κόντρα στη Στεάουα, με τον 29χρονο Ρουμάνο να πιάνει δύο πέναλτι και να σκοράρει ένα!

19/08/2014 • 23:47

Μια του κλέφτη, δυο του κλέφτη... (video)

Η Στεάουα ήταν ανώτερη σε όλη τη διάρκεια της αναμέτρησης κόντρα στη Λουντογκόρετς και τελικά κατάφερε να "λυγίσει" την αντίστασή της στο 88ο λεπτό με τον Κιπτσίου να πετυχαίνει το "χρυσό" γκολ.

19/08/2014 • 08:09