ΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑΕΚΑτρόμητοςΆρηςΠανιώνιοςΛαμίαΠαναθηναϊκόςΠαναιτωλικόςΑΕΛΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΟΦΗΝΠΣ ΒόλοςΕλλάδαΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
Greece
+30 (210) 241 2940
22/10/2012 • 20:09

Έτοιμοι να πάνε Καλάματα οι «πράσινοι»

Με μια προπόνηση το πρωί της Δευτέρας άρχισε η προετοιμασία του Θρασύβουλου εν όψει της εκτός έδρας αναμέτρησης για τον αγώνα Κυπέλλου με την Καλαμάτα, την Τετάρτη.

21/10/2012 • 18:03

Ακαρπο το ντέρμπι ουραγών

Χωρίς νικητή και γκολ ολοκληρώθηκε το ντέρμπι των ουραγών. Θρασύβουλος και Βύζαντας Μεγάρων δεν κατάφεραν να σκοράρουν και έτσι έβαλαν στο σακούλι τους από ένα βαθμό, ο οποίος είναι ο τρίτος τους στο πρωτάθλημα.

15/10/2012 • 18:51
11/10/2012 • 18:20

Συνέχισε με νίκη η Καλλονή

Στα πλαίσια της 4ης αγωνιστικής της Football League η Καλλονή κέρδισε με 0-1 τον Θρασύβουλο στη Φυλή, έφτασε τους δέκα βαθμούς και συνεχίζει να κρατάει ανέπαφη την εστία της.

08/10/2012 • 19:27
07/10/2012 • 19:09

Το γύρισε στο τέλος ο Ηρακλής

Στο τελευταίο λεπτό του αγώνα κατάφερε ο Ηρακλής να ανατρέψει την εις βάρος του κατάσταση που είχε δημιουργηθεί από το πρώτο ημίχρονο και να πανηγυρίσει τη νίκη απέναντι στο Θρασύβουλο.

03/10/2012 • 18:40

"Λευκή" ισοπαλία στη Φυλή

Χωρίς νικητή και γκολ ολοκληρώθηκε η αναμέτρηση του Θρασύβουλου με τον Πιερικό για τη δεύτερη αγωνιστική της Σούπερ Λιγκ. Οι γηπεδούχοι τελείωσαν τον αγώνα με δέκα παίκτες, λόγω αποβολής του Σταυροθανασόπουλου στις καθυστερήσεις.

25/09/2012 • 20:04
14/09/2012 • 20:07

Πήρε Ντα Κόστα ο Θρασύβουλος

Με τη φανέλα του Θρασύβουλου θα αγωνίζεται τη νέα σεζόν ο Κρισιάν Ντα Κόστα, ο οποίος υπέγραψε συμβόλαιο συνεργασίας για ένα χρόνο.

12/09/2012 • 18:58
10/09/2012 • 14:10
08/09/2012 • 17:43

Κοντά σε Κεϊτά

Κοντά στην απόκτηση του Μοχάμεντ Κεϊτά είναι ο Θρασύβουλος και όλα δείχνουν ότι θα συνεχίσει την καριέρα του στην ομάδα της Φυλής.

01/09/2012 • 18:30
30/08/2012 • 23:14
29/08/2012 • 20:08

Συμφώνησε με Σταθόπουλο ο Θρασύβουλος

Με τον Στάθη Σταθόπουλο στο τιμόνι θα αγωνίζεται τη νέα σεζόν ο Θρασύβουλος. Ο Έλληνας τεχνικός βρέθηκε το βράδυ της Τρίτης στα γραφεία του συλλόγου και συμφώνησε σε όλα με τη διοίκηση της Φυλής προκειμένου να αναλάβει τα ηνία της ομάδας τη νέα αγωνιστική περίοδο.