ΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑΕΚΑτρόμητοςΆρηςΠανιώνιοςΛαμίαΠαναθηναϊκόςΠαναιτωλικόςΑΕΛΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΟΦΗΝΠΣ ΒόλοςΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
Greece
+30 (210) 241 2940
05/01/2011 • 18:13

Θρίαμβος και... επεισόδια!

Σπουδαία εκτός έδρας νίκη με 3-0 επί της Αναγέννησης Καρδίτσας πέτυχε ο Θρασύβουλος σε ένα παιχνίδι, στο οποίο κυριάρχησε η ένταση.

04/01/2011 • 15:39

Νοκ άουτ και ο Λανγκλέ

Εκτός αποστολής για την αναμέτρηση με την Αναγέννηση Καρδίτσας έμεινε ο Λανγκλέ γεμίζοντας ακόμη περισσότερο το... απουσιολόγιο του Θρασύβουλου.

20/12/2010 • 20:34

Θυμήθηκε τις νίκες!

Τη χαρά της νίκης μετά από οκτώ παιχνίδια γεύτηκε ο Θρασύβουλος, ο οποίος επικράτησε 1-0 της Βέροιας στην αναμέτρηση με την οποία ολοκληρώθηκε η 14η αγωνιστική στο Πρωτάθλημα της Football League.

11/12/2010 • 17:38

Ανατροπή και νίκη για τον Πιερικό!

Ο Πιερικός αν και βρέθηκε πίσω στο σκορ, επικράτησε 3-1 του Θρασύβουλου και επέστρεψε στα θετικά αποτελέσματα βελτιώνοντας τη θέση του στη βαθμολογία.

06/12/2010 • 20:19

Πήρε το βαθμό στα... χασομέρια

Ο Θρασύβουλος στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων ισοφάρισε τον Αγροτικό Αστέρα σε 2-2 στο ματς με το οποίο έπεσε η αυλαία της 12ης αγωνιστικής της Football League.

05/12/2010 • 12:42
02/12/2010 • 19:19
28/11/2010 • 18:46

"Καθάρισε" ο Νατσέφσκι στην Ηλιούπολη

Ενα γκολ του Νατσέφσκι λίγο πριν από το τέλος της αναμέτρησης ήταν αρκετό για την Ηλιούπολη προκειμένου να κερδίσει (με 1-0) το εντός έδρας παιχνίδι με τον Θρασύβουλο.

23/11/2010 • 20:43