20/08/2018 • 04:31
Τρίκαλα-ΑΕΛ
19/08/2018 • 23:05

Έχασε στο φιλικό η ΑΕΛ

Την ήττα με 2-1 από τα Τρίκαλα γνώρισαν οι «ρεζέρβες» της ΑΕΛ, σε φιλικό αγώνα. Με τη φανέλα της ομάδας της Λάρισας αγωνίστηκε και ο 25χρονος Κροάτης δεξιός οπισθοφύλακας, Τόνι Γκόριπετς.

Οι παίκτες της Ξάνθης πανηγυρίζουν.
19/08/2018 • 00:12

Aπό τη «βούλα» Ξάνθη και ΑΕΛ

Iσόπαλες 1-1 αναδείχτηκαν σε φιλικό ματς στα Πηγάδια Ξάνθη και ΑΕΛ, με τα δύο γκολ να σημειώνονται από το σημείο του πέναλτι.

Οι νέες εμφανίσεις της ΑΕΛ
18/08/2018 • 00:17

Παρουσιάζει τις νέες εμφανίσεις η ΑΕΛ (photo)

Για τρίτη συνεχόμενη σεζόν, η ΑΕΛ συνεργάζεται με ιταλική εταιρία αθλητικής ένδυσης και τον Σεπτέμβριο θα γίνει η παρουσίαση των νέων εμφανίσεων της ομάδας της Λάρισας.

Ο Νίκος Γκόλιας
13/08/2018 • 10:07
Ο Σωτήρης Αντωνίου.
12/08/2018 • 22:52
12/08/2018 • 22:20

"Φιλική" νίκη της ΑΕΛ επί του Παναθηναϊκού (video)

Η ΑΕΛ επικράτησε του Παναθηναϊκού με 1-0 στο φιλικό παιχνίδι που έγινε το βράδυ της Κυριακής στο AEL FC Arena. Το μοναδικό τέρμα της αναμέτρησης πέτυχε ο Πίτι στο έκτο λεπτό, ενώ οι γηπεδούχοι είχαν και δοκάρι με τον Νούνιτς στο δεύτερο ημίχρονο.

H AEΛ βράβευσε Δώνη και Νταμπίζα.
12/08/2018 • 21:17

H AEΛ βράβευσε Δώνη και Νταμπίζα (video)

Λίγο πριν από την έναρξη του φιλικού ανάμεσα σε ΑΕΛ και Παναθηναϊκό, οι «βυσσινί» βράβευσαν τους Γιώργο Δώνη και Νίκο Νταμπίζα για την προσφορά τους στην ομάδα.

Ισόπαλοι Αρης και ΑΕΛ

Με γκολ, αλλά χωρίς νικητή τελείωσε η φιλική αναμέτρηση του Αρη με την ΑΕΛ. Οι δύο ομάδες σκόραραν από μία φορά στο πρώτο παιχνίδι που έδωσαν οι «κίτρινοι» στο Κλεάνθης Βικελίδης τη φετινή σεζόν.