ΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑΕΚΑτρόμητοςΆρηςΠανιώνιοςΛαμίαΠαναθηναϊκόςΠαναιτωλικόςΑΕΛΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΟΦΗΝΠΣ ΒόλοςΕλλάδαΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
+30 (210) 577 4003
Οι παίκτες του Άρη πανηγυρίζουν
18/09/2019 • 13:44

Δέκα πράγματα να θυμάστε από την τρίτη αγωνιστική

Η ιστορική νίκη του Άρη, η Λερναία Ύδρα του Ολυμπιακού, ο Πέλκας, ο στόπερ-σπρίντερ-σκόρερ Βέλεθ, ο Λιβάια, μια οβίδα, το Ξάνθη "εξπρές", ο Τσιλιανίδης, το "άραγμα στην άμμο του Βέλλιου και ένα απλό ένα-δύο, όσα θα θυμόμαστε από την τρίτη αγωνιστική.

Το «Θ. Κολοκοτρώνης».
18/09/2019 • 10:35
Ο Κυριάκος Κιβρακίδης
17/09/2019 • 21:25
17/09/2019 • 16:32
17/09/2019 • 16:25
Με ρεκόρ δεκαετίας φλερτάρουν τα εισιτήρια!
17/09/2019 • 02:02
Για τρίτη διαδοχική σεζόν ο Κρέσπο σκοράρει στο Περιστέρι
14/09/2019 • 22:07
Ο Βαρέλα σκόραρε, αλλά...
14/09/2019 • 21:21

Το VAR σταμάτησε τον Βαρέλα (video)

Ο ΠΑΟΚ σκόραρε στο 88’ με κεφαλιά του Βαρέλα, όμως ο διαιτητής, συμβουλευόμενος το VAR, ακύρωσε το γκολ, υποδεικνύοντας οφσάιντ.

Το γκολ του Κρέσπο
14/09/2019 • 21:08

Λύτρωση με Κρέσπο (video)

Με κεφαλιά του Άνχελ Κρέσπο στις καθυστερήσεις του αγώνα, ο ΠΑΟΚ «απέδρασε» από το Περιστέρι, επικρατώντας 3-2 του Ατρόμητου.

Με γυριστή κεφαλιά στις καθυστερήσεις ο Άνχελ Κρέσπο έδωσε τη νίκη στον ΠΑΟΚ μέσα στο Περιστέρι
14/09/2019 • 20:58

Άγγελος νίκης!

Ο ΠΑΟΚ έφτασε κοντά στο να αφήσει δύο βαθμούς στο Περιστέρι, αφού προηγήθηκε 2-0 και ο Βέλλιος είχε διπλή απάντηση, αλλά ο Άνχελ Κρέσπο με κεφαλιά στις καθυστερήσεις έδωσε το πολύτιμο τρίποντο στους πρωταθλητές!

Ο Βέλιος πανηγυρίζει
14/09/2019 • 20:27

Τρομερός Βέλλιος, 2-2 ο Ατρόμητος (video)

Ο Απόστολος Βέλλιος «χτύπησε» ξανά, αυτή τη φορά στο ξεκίνημα της επανάληψης και με το δεύτερο προσωπικό του τέρμα, ισοφάρισε σε 2-2 κόντρα στον ΠΑΟΚ.

Το γκολ του Βέλιου
14/09/2019 • 20:05
Ο Λέο Μάτος πανηγυρίζει
14/09/2019 • 19:39

Γκολ ο Μάτος, 0-2 ο ΠΑΟΚ (video)

Με δυνατό σουτ του Λέο Μάτος, το οποίο δεν εκτίμησε σωστά ο Θεοδωράκης, ο ΠΑΟΚ διπλασιάζει τα τέρματα του στο Περιστέρι.

Ο Άκπομ πανηγυρίζει
14/09/2019 • 19:35

Προβάδισμα με Άκπομ (video)

Πριν καν συμπληρωθεί το πρώτο 20λεπτο, ο ΠΑΟΚ βρήκε τον δρόμο προς τα δίχτυα με σκόρερ τον Άκπομ, έπειτα από εξαιρετική ενέργεια του Πέλκα.

Tο πρωτάθλημα επιστρέφει.
14/09/2019 • 08:16

Tο πρωτάθλημα επιστρέφει

Eπιστροφή στη δράση το Σάββατο για το πρωτάθλημα με τρεις αναμετρήσεις. Τι θα δείτε από τα κανάλια Novasports και το Novasports.gr.