Σοβαρό πρόβλημα για τον Μάρκο Στανόγεβιτς στον Λεβαδειακό, με τον νεοαποκτηθέντα παίκτη να πρέπει να υποβληθεί σε αρθροσκόπηση.

17/09/2018 • 21:30
Γιουνές - Ντιγκινί
17/09/2018 • 20:56

Άρης... 3Χ3! (video)

Ασταμάτητοι οι "κίτρινοι" στο ξεκίνημα της Super League, έριξαν στο καναβάτσο και τον Λεβαδειακό, με το "καθαρό" 2-0 - Επιστροφή στο "Κλ. Βικελίδης" μετά από 1618 ημέρες σε αγώνα πρωταθλήματος της μεγάλης κατηγορίας με νίκη και αποθέωση από τους οπαδούς

Οι παίκτες του Άρη
17/09/2018 • 10:08

Με στόχο την τρίτη νίκη οι «κίτρινοι»

Ο Άρης υποδέχεται στο «Κλεάνθης Βικελίδης» τον Λεβαδειακό και θέλει να πανηγυρίσει την τρίτη του νίκη στο εφετινό πρωτάθλημα, που θα τον διατηρήσει στις πρώτες θέσεις της βαθμολογίας (19:00).

Μπήκε ο Μενέντεθ ενόψει Λεβαδειακού

Ο Πάκο Ερέρα είδε με ικανοποίηση τον Άλεξ Μενέντεθ να συμμετέχει στην προπόνηση του Άρη και να τίθεται στη διάθεσή του για το ματς με τους Βοιωτούς.

Οι παίκτες του Λεβαδειακού
08/09/2018 • 13:20

Ημέρες ξεκούρασης στη Λιβαδειά

Ο Άκης Μάντζιος αποφάσισε να δώσει διήμερο ρεπό στους παίκτες του Λεβαδειακού και η επιστροφή στις προπονήσεις προγραμματίστηκε για τη Δευτέρα.

Με απουσίες συνεχίζει την προετοιμασία του για τη συνέχεια της σεζόν ο Λεβαδειακός
07/09/2018 • 05:28
Μητρόπουλος
04/09/2018 • 00:42
04/09/2018 • 00:18
Μαρκόφσκι
03/09/2018 • 23:36

Η αφιέρωση του γκολ από τον Μαρκόφσκι (video)

Ο Μάρκο Μαρκόφσκι τόνισε πως η ομάδα του χρειάζεται χρόνο προκειμένου να φτάσει στο επιθυμητό επίπεδο, μετά τη νίκη με 1-0 απέναντι στον Απόλλωνα, ενώ ο Τομάς ξεκαθάρισε πως δεν υπάρχουν δικαιολογίες για τους φιλοξενούμενους

Τρίποντο με Μαρκόφσκι
03/09/2018 • 23:26
Το γκολ του Μαρκόφσκι
03/09/2018 • 23:09

Προβάδισμα με δέκα ο Λεβαδειακός! (video)

Τι κι αν μερικά λεπτά πριν, έμεινε με παίκτη λιγότερο; Ο Λεβαδειακός κατάφερε και άνοιξε το σκορ κόντρα στον Απόλλωνα, χάρη στην κεφαλιά-γκολ του Μαρκόφσκι στο 73ο λεπτό.

19/09/2018 • 10:52