ΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑΕΚΑτρόμητοςΆρηςΠανιώνιοςΛαμίαΠαναθηναϊκόςΠαναιτωλικόςΑΕΛΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΟΦΗΝΠΣ ΒόλοςΕλλάδαΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
03/03/2019 • 20:58
Ο Μάρκο Μαρκόφσκι
03/03/2019 • 20:39

Μαρκόφσκι: «Δίκαιο αποτέλεσμα» (video)

Ο Μάρκο Μαρκόφσκι τόνισε πως τους αφήνει πικρία η ισοπαλία με τη Λαμία, όμως εξήγησε πως με βάση την εικόνα των δύο ομάδων είναι δίκαιο αποτέλεσμα.

Από ένα γκολ για Λεβαδειακό και Λαμία
03/03/2019 • 19:05

Δύο φάουλ, δύο γκολ, μια ισοπαλία (video)

Λεβαδειακός και Λαμία εκμεταλλεύτηκαν δύο στατικές φάσεις στο πρώτο ημίχρονο για να πετύχουν από ένα γκολ και να φύγουν από το γήπεδο της Λιβαδειάς με τον έναν πόντο.

Λεβαδειακός, φίλαθλοι
01/03/2019 • 20:42

Χωρίς οπαδούς της Λαμίας το ματς στη Λιβαδειά

Μετά από απόφαση του Υπουργείου Πολιτισμού και Αθλητισμού, απαγορεύτηκε η οργανωμένη και μεμονωμένη μετακίνηση των φιλάθλων της Λαμίας στη Λιβαδειά για εξαιρετικούς λόγους διαφύλαξης της δημόσιας τάξης και ασφάλειας.

Ο Νίκος Καραγεωργίου
26/02/2019 • 17:34

Άγγιξε το ρεκόρ του ο Καραγεωργίου

Ανέλαβε την τεχνική ηγεσία του Λεβαδειακού στις 22 Ιανουαρίου και κλήθηκε να διαχειριστεί μια κατάσταση που έδειχνε μη αναστρέψιμη. Ο Νίκος Καραγεωργίου συμπλήρωσε 6 παιχνίδια στον πάγκο της ομάδας της Βοιωτίας έχοντας ήδη θετικό πρόσημο.

Ο Νίκος Καραγεωργίου.
24/02/2019 • 21:37
Μεγάλος πρωταγωνιστής ο Μπάιτς
24/02/2019 • 17:30

Με buzzer beater o Λεβαδειακός (video)

Δευτερόλεπτα πριν ολοκληρωθεί ο χρόνος των καθυστερήσεων, ο Ιωαννίδης έκανε με κεφαλιά το 0-1, χαρίζοντας τεράστια νίκη παραμονής στον Λεβαδειακό στα Πηγάδια κόντρα στην Ξάνθη. Έπιασε πέναλτι νωρίτερα ο Μπάιτς.

Το πρώτο πέναλτι που επαναλήφθηκε
24/02/2019 • 17:00

Έπιασε πέναλτι ο Μπάιτς (video)

Αφού διατάχθηκε επανάληψη του πέναλτι, ο Μπάιτς νίκησε τον Τζουρίτσκοβιτς, κρατώντας το μηδέν στην εστία του Λεβαδειακού κόντρα στην Ξάνθη.

Αδύνατον να παιχτεί ποδόσφαιρο στα Πηγάδια
23/02/2019 • 16:44

Το πήρε ο αέρας (video)

Η αναμέτρηση μεταξύ Ξάνθης και Λεβαδειακού διεκόπη στο 23ο λεπτό λόγων ισχυρών ανέμων που δεν επέτρεψαν στις δύο ομάδες να παίξουν ποδόσφαιρο.Ο διαιτητής αποφάσισε την οριστική αναβολή του αγώνα.

Το γήπεδο των Πηγαδίων
23/02/2019 • 13:17
21/02/2019 • 18:45

Που πήγαν τα ball boys;

Ο Λεβαδειακός κινδυνεύει με τιμωρία λόγω έλλειψης ball boys στον αγώνα με τον Παναιτωλικό.