ΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑΕΚΑτρόμητοςΆρηςΠανιώνιοςΛαμίαΠαναθηναϊκόςΠαναιτωλικόςΑΕΛΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΟΦΗΝΠΣ ΒόλοςΕλλάδαΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus

Δηλώσεις Λεβαδειακού (vid)

Ζησόπουλος και Λισγάρας μίλησαν στην κάμερα του Novasports αμέσως μετά το τέλος της αναμέτρησης Λεβαδειακός - Αστέρας Τρίπολης...

12/02/2012 • 19:15

Πήρε... ρεβάνς με Μπαρτολίνι (vid)

Με γκολ του Μπαρτολίνι στο 85ο λεπτό, ο Αστέρας Τρίπολης νίκησε με 1-0 τον Λεβαδειακό εκτός έδρας και πήρε... ρεβάνς για την ήττα του από την ομάδα του Γιώργου Παράσχου, πριν από λίγες ημέρες.

11/02/2012 • 16:47
11/02/2012 • 15:30

Οι Βοιωτοί στο Novasports (vid)

Στην αναμέτρηση κόντρα στον Αστέρα Τρίπολης αναφέρθηκαν τέσσερις ποδοσφαιριστές του Λεβαδειακού.

10/02/2012 • 20:10

Νέο τρίποντο ψάνει ο Λεβαδειακός

Μετά την επικράτησή του στην Τρίπολη επί του Αστέρα, ο Λεβαδειακός αναζητάει δεύτερη νίκη επί του ίδιο αντιπάλου, στο ματς που θα γίνει στην Λιβαδειά.

09/02/2012 • 14:31
09/02/2012 • 11:24

Μουλόπουλος: "Καλά είμαστε"

Ο Θανάσης Μουλόπουλος εξέφρασε την ικανοποίηση του για την συγκομιδή βαθμών, που έχει ο Λεβαδειακός μέχρι τώρα στο πρωτάθλημα

09/02/2012 • 09:01

Έφερε Μέντες

Ο Λεβαδειακός εξετάζει την περίπτωση απόκτησης του Πορτογάλου αμυντικού, Λουίς Μιγκέλ Λόπες Μέντες.

08/02/2012 • 21:01

Κόρμπος και Μεντί μίλησαν στην κάμερα του Novasports αμέσως μετά το τέλος της αναμέτρησης Αστέρας Τρίπολης - Λεβαδειακός...

08/02/2012 • 20:46
08/02/2012 • 20:43
08/02/2012 • 19:13

Είχε «άστρο» ο Σουμπίνιο! (vid)

Με γκολ του Σουμπίνιο στο 33ο λεπτό της αναμέτρησης ο Λεβαδειακός επικράτησε 1-0 του Αστέρα στην Τρίπολη και πήρε σημαντική νίκη στη «μάχη» της παραμονής στη Σούπερ Λιγκ.

07/02/2012 • 18:06