ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
12/10/2018 • 16:32
Λεβαδειακός
09/10/2018 • 22:16

Ευκαιρία για εξετάσεις στον Λεβαδειακό

Διήμερο εξετάσεων για τους ποδοσφαιριστές του Λεβαδειακού. Με την ευκαιρία της διακοπής του πρωταθλήματος άπαντες οι παίκτες της ομάδας υποβάλλονται από την Τρίτη σε αιματολογικές και βιοχημικές εξετάσεις οι οποίες θα ολοκληρωθούν την Τετάρτη, με αποτέλεσμα η τεχνική ηγεσία να έχει την πιο ολοκληρωμένη άποψη γι’ αυτή την περίοδο.

Παναιτωλικός, πανηγυρική
06/10/2018 • 20:52

Το τελείωσε σε ένα δεκάλεπτο... (video)

Μέσα σε δέκα λεπτά στο δεύτερο ημίχρονο ο Παναιτωλικός πέτυχε δύο γκολ και πανηγύρισε τη δεύτερη νίκη του στο πρωτάθλημα επικρατώντας 2-1 του Λεβαδειακού. Δείτε τα στιγμιότυπα.

06/10/2018 • 20:13
Εργασίες στο γήπεδο του Λεβαδειακού
05/10/2018 • 20:57

Τη συντήρηση του χλοοτάπητα στο γήπεδο της Λιβαδειάς ξεκίνησαν οι Βοιωτοί εκμεταλλευόμενοι την προσεχή διακοπή του πρωταθλήματος λόγω Εθνικών ομάδων.

Λεβαδειακός
05/10/2018 • 19:20
Ο Δημήτρης Φαράντος
02/10/2018 • 22:42
Ο Νταμίρ Κάναντι χάρηκε τη νίκη του Ατρόμητου στη Λιβαδειά, όμως, ζητεί συγκέντρωση για τη συνέχεια

Ακόμη και … πρώτος (video)

Ο Ατρόμητος πέρασε νικηφόρα με σκορ 2-0 από τη Λιβαδειά και σε περίπτωση νίκης του ΠΑΟΚ στο ντέρμπι με τον Ολυμπιακό θα μείνει μόνος πρώτος στην κορυφή της κατάταξης. Βασιλακάκης και Ουγκράι τα τέρματα των νικητών.

30/09/2018 • 19:39
Λεβαδειακός-Ατρόμητος
30/09/2018 • 09:11

Με το Novasports.gr στη Λιβαδειά

Παρακολουθείστε σε live streaming από τη Web TV του Novasports.gr την αναμέτρηση του Λεβαδειακού με τον Ατρόμητο, για την πέμπτη αγωνιστική του ελληνικού πρωταθλήματος (18:15 Novasports2HD).

Τη δεύτερη νίκη του στο πρωτάθλημα αναζητά ο Λεβαδειακός στο δύσκολο αυριανό ματς με τον Ατρόμητο
29/09/2018 • 22:10

Με 19 παίκτες για τη νίκη ανάκαμψης ο Λεβαδειακός

Χωρίς προβλήματα ολοκληρώθηκε η προετοιμασία του Λεβαδειακού για τον αυριανό δύσκολο αγώνα με τον Ατρόμητο στο γήπεδο της Βοιωτίας. Ο Άκης Μάντζιος πήρε στην αποστολή 19 παίκτες. Εκτός έμεινε ο Μανγκά

10/10/2018 • 10:36