Χρειάστηκε να περάσουν περισσότερα από πέντε χρόνια για να βρει ξανά δίχτυα ο Γιώργος Ζησόπουλος, ο οποίος έγινε ο γηραιότερος σκόρερ του φετινού πρωταθλήματος και ο έβδομος στην ιστορία της διοργάνωσης.

Ο Λιάγκας λίγο μετά το γκολ του Ζησόπουλου
17/12/2018 • 22:52
Ο Ραζβάν Λουτσέσκου
17/12/2018 • 22:37

Λουτσέσκου: «Θα ήταν στην Μπαρτσελόνα…» (video)

Το εγκώμιο του Μπίσεσβαρ έπλεξε ο Ραζβάν Λουτσέσκου στη συνέντευξη Τύπου που παραχώρησε μετά τη λήξη του αγώνα του ΠΑΟΚ στη Λιβαδειά. Καθοριστικά χαρακτήρισε ο Τζουζέπε Σανίνο τα χρονικά σημεία που σημειώθηκαν τα γκολ του πρωτοπόρου.

Κάπου... μπλέχτηκε ο τέταρτος! (video)

Άντι για τρία, ο τέταρος διαιτητής στο Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ έδεικε εννιά (!) και παρότι το αντιλήφθηκε σχετικά γρήγορα, η... αναστάτωση στο γήπεδο δεν αποφεύχθη!

O Πρίγιοβιτς πανηγυρίζει το πρώτο γκολ του ΠΑΟΚ
17/12/2018 • 21:25

Έπιασε 13άρι ο ΠΑΟΚ (video)

Ο ΠΑΟΚ έφθασε τις 13 νίκες στο πρωτάθλημα και αύξησε στους 8 βαθμούς τη διαφορά από το δεύτερο της βαθμολογίας, που είναι πλέον ο Ολυμπιακός. Η ομάδα του Λουτσέσκου κάνοντας εξαιρετική εμφάνιση στο πρώτο ημίχρονο, επικράτησε 1-2 του Λεβαδειακού.

Δοκάρι με τον Μπίσεσβαρ (video)

Tην ευκαιρία να προηγηθεί από πολύ νωρίς είχε στη Λιβαδειά ο ΠΑΟΚ, ωστόσο το εξαιρετικό σουτ του Μπίσεσβαρ λίγο μετά τη συμπλήρωση ενός λεπτού, σταμάτησε στο οριζόντιο δοκάρι της εστίας του Λεβαδειακού.