Στη Γερμανία θα ταξιδέψει την Κυριακή ο Βασίλης Φασίδης προκειμένου να υποβληθεί σε χειρουργική επέμβαση στο γόνατο.

Τα συγχαρητήριά της στον Άρη Αβάτου για την πρόκρισή του στους ομίλους του Κυπέλλου Ελλάδας, έδωσε μέσω ανακοίνωσή της η Ξάνθη.

Δέλλας
16/09/2018 • 21:27

Δέλλας: "Πολύτιμος ο πόντος"

Σημαντικός για τον Παναιτωλικό ο βαθμός της ισοπαλίας που πήρε στην Ξάνθη όπως είπε ο Τραϊανός Δέλλας στη συνέντευξη Τύπου. "Ήμασταν πολύ άτυχοι" είπε ο Μίλαν Ράσταβατς.

Ο Κυριακίδης της στέρησε τη νίκη
16/09/2018 • 18:58

Ο Κυριακίδης της στέρησε τη νίκη (Video)

Στο ισόπαλο 1-1 έμειναν Ξάνθη και Παναιτωλικός σε ματς που διεξήχθη στα Πηγάδια για την 3η αγωνιστική του ελληνικού πρωταθλήματος. Δώρο του Ζίφκοβιτς το γκολ του Μοράρ στο 21’, με πέναλτι του Γέντρισεκ ισοφάρισε η Ξάνθη στο 41’.

Ξάνθη Παναιτωλικός
16/09/2018 • 17:58

Ισοφάριση από τα 11 μέτρα (Video)

Η Ξάνθη πρόλαβε να ισοφαρίσει πριν το τέλος του πρώτου ημιχρόνου, με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Έρικ Γέντρισεκ.

12/09/2018 • 17:56
Αυξήθηκαν οι επιλογές του Μίλαν Ράσταβατς για τον ερχόμενο αγώνα του ΑΟΞ με τον Παναιτωλικό με τις επιστροφές των Καμαρά και Μπουλά
12/09/2018 • 04:05

Γέμισαν τα αποδυτήρια στον ΑΟΞ

Οι Καμαρά και Μπουλά επέστρεψαν στην Ξάνθη με λεπτά συμμετοχής από τις Εθνικές τους ομάδες, με τον Μίλαν Ράστβατς να έχει όλους τους παίκτες στη διάθεσή του