Ο Μίλαν Ράσταβατς επιμένει ιδιαίτερα στον επιθετικό τομέα στις προπονήσεις του ΑΟΞ

Επιμένει ιδιαίτερα στον επιθετικό τομέα ο Μίλαν Ράσταβατς στις προπονήσεις της Ξάνθης, καθώς οι Θρακιώτες έχουν μείζον πρόβλημα εκεί

Δεν λείπουν και πάλι τα προβλήματα για τον Μίλαν Ράσταβατς εν όψει της ερχόμενης αναμέτρησης της Ξάνθης με τον ΠΑΣ Γιάννινα, εκτός έδρας (2/3)
26/02/2019 • 20:38

Συγκέντρωση εν όψει ΠΑΣ Γιάννινα

Στην Ξάνθη επικεντρώνουν στην ερχόμενη αναμέτρηση με τους "μπλε", με στόχο να ξορκίσουν την κακοδαιμονία και να φτάσουν στη νίκη μετά από ανομβρία έξι αγώνων στο πρωτάθλημα

Προπόνηση Ξάνθης
25/02/2019 • 21:55

Μετά το σοκ, το μυαλό τα Γιάννινα

Η Ξάνθη έβαλε πίσω την ήττα από το Λεβαδειακό στα Πηγάδια και έστρεψε το βλέμμα στο κρίσιμο ματς του Σαββάτου στα Γιάννινα. Απών θα είναι ο Κοβάσεβιτς.

Ο Ζίβκο Ζίβκοβιτς
25/02/2019 • 09:36

Ζίβκοβιτς ο αναντικατάστατος

Ο Ζίβκο Ζίβκοβιτς έφτασε τα 82 σερί ματς στην ενδεκάδα της Ξάνθης, στην εντός έδρας ήττα 1-0 της ακριτικής ομάδας από τον Λεβαδειακό.

Ο Νίκος Καραγεωργίου.
24/02/2019 • 21:37
Μεγάλος πρωταγωνιστής ο Μπάιτς
24/02/2019 • 17:30

Με buzzer beater o Λεβαδειακός (video)

Δευτερόλεπτα πριν ολοκληρωθεί ο χρόνος των καθυστερήσεων, ο Ιωαννίδης έκανε με κεφαλιά το 0-1, χαρίζοντας τεράστια νίκη παραμονής στον Λεβαδειακό στα Πηγάδια κόντρα στην Ξάνθη. Έπιασε πέναλτι νωρίτερα ο Μπάιτς.

Το πρώτο πέναλτι που επαναλήφθηκε
24/02/2019 • 17:00

Έπιασε πέναλτι ο Μπάιτς (video)

Αφού διατάχθηκε επανάληψη του πέναλτι, ο Μπάιτς νίκησε τον Τζουρίτσκοβιτς, κρατώντας το μηδέν στην εστία του Λεβαδειακού κόντρα στην Ξάνθη.

Αδύνατον να παιχτεί ποδόσφαιρο στα Πηγάδια
23/02/2019 • 16:44

Το πήρε ο αέρας (video)

Η αναμέτρηση μεταξύ Ξάνθης και Λεβαδειακού διεκόπη στο 23ο λεπτό λόγων ισχυρών ανέμων που δεν επέτρεψαν στις δύο ομάδες να παίξουν ποδόσφαιρο.Ο διαιτητής αποφάσισε την οριστική αναβολή του αγώνα.

Το γήπεδο των Πηγαδίων
23/02/2019 • 13:17
Ράσταβατς
22/02/2019 • 23:26

Έτοιμη με μείον τρεις η Ξάνθη

Τρία προβλήματα έχει να διαχειριστεί ο Μίλαν Ράσταβατς, που θέλει κόντρα στον Λεβαδειακό το μεσημέρι του Σαββάτου (16:00), να δει την Ξάνθη να επιστρέφει στις νίκες μετά από πέντε αγωνιστικές χωρίς τρίποντο.

20/02/2019 • 22:14
Ο Ματίας Κάστρο θα απουσιάσει για ένα μήνα από την αγωνιστική δράση, λόγω προβλήματος τραυματισμού
19/02/2019 • 21:58

Ένα μήνα εκτός ο Κάστρο

Πλήγμα με τη μακρόχρονη απουσία του Αργεντίνου φορ του ΑΟΞ, λόγω τραυματισμού - Επιστρέφει από αύριο (20/2) στην αγωνιστική δράση ο Γέντρισεκ

18/02/2019 • 14:44

Επέστρεψε στη βάση της η Ξάνθη

Η ισοπαλία στη Λάρισα αποτελεί παρελθόν για την Ξάνθη, με τους Ακρίτες να στρέφουν την προσοχή τους στο επόμενο παιχνίδι πρωταθλήματος με αντίπαλο τον Λεβαδειακό.