29/09/2019 • 21:32
Ισόπαλο το ντέρμπι στο ΟΑΚΑ.
29/09/2019 • 21:28

Άγριο γουέστερν στο ΟΑΚΑ

ΑΕΚ και ΠΑΟΚ αναδείχτηκαν ισόπαλοι 2-2 στο ΟΑΚΑ σε ένα ντέρμπι που αποτέλεσε διαφήμιση του επιθετικού ποδοσφαίρου. Δύο φορές προηγήθηκαν οι φιλοξενούμενοι, που είχαν τον έλεγχο στο μεγαλύτερο διάστημα, για να απαντήσουν οι γηπεδούχοι.

Οι παίκτες της ΑΕΚ πανηγυρίζουν το 2-2.
29/09/2019 • 21:22
Ακυρώθηκε με VAR γκολ του Μάνταλου.
29/09/2019 • 21:06
Ο Σφιντέρσκι σκόραρε ξανά κόντρα στην ΑΕΚ
29/09/2019 • 21:03

Ξανά Σφιντέρσκι, ξανά μπροστά ο ΠΑΟΚ (video)

Άμεση ήταν η αντίδραση του ΠΑΟΚ στο γκολ ισοφάρισης της ΑΕΚ, αφού τέσσερα λεπτά αργότερα, με δημιουργό τον Λημνιό και εκτελεστή τον Σφιντέρσκι ξανά, διπλασίασε τα τέρματα του.

Ο Τσιγκρίνσκι ισοφάρισε σε 1-1 κόντρα στον ΠΑΟΚ
29/09/2019 • 20:54

Ισοφάρισε με Τσιγκρίνσκι (video)

Με το ξεκίνημα της επανάληψης και πιο συγκεκριμένα στο 54’, η ΑΕΚ βρήκε το γκολ της ισοφάρισης στο ντέρμπι με τον ΠΑΟΚ, με πλασέ του Τσιγκρίνσκι, έπειτα από φάουλ του Λιβάια.

Ανθοδέσμη στη μνήμη οπαδού (video)

Βράνιες και Μάνταλος τίμησαν τη μνήμη οπαδού της ΑΕΚ που έφυγε από τη ζωή με ανθοδέσμη πριν από την έναρξη του αγώνα με τον ΠΑΟΚ.

Ο ΠΑΟΚ πήρε το ντέρμπι των «μικρών»

Ένα γκολ του Πανίδη στο 14΄ αποφάσισε το ντέρμπι της Κ19 ανάμεσα σε ΑΕΚ και ΠΑΟΚ. Καλύτεροι οι Θεσσαλονικείς στο πρώτο μέρος, πίεσε χωρίς αποτέλεσμα η «Ένωση» στη συνέχεια.