ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
+33 (388) 55 98 55
Κέβιν Πάντερ
14/11/2018 • 23:20

Τρένο η Βίρτους έκανε το 6/6 (video)

Ντέρμπι κορυφής είχε ο 4ος όμιλος του BCL με την αήττητη Βίρτους να υποδέχεται την Στρασμπούργκ της μίας ήττας. Μετά από ένα εξαιρετικό παιχνίδι οι Ιταλοί έμειναν αήττητοι επικρατώντας με σκορ 87-81, έχοντας τον Κέβιν Πάντερ σε φανταστικό βράδυ.

Στρασμπούρ - Προμηθέας
07/11/2018 • 23:27

Πρώτη ήττα για τον Προμηθέα στο BCL (vid)

Αν και η ελληνική ομάδα προηγήθηκε στην τρίτη περίοδο με 14 πόντους διαφορά δεν άντεξε μέχρι το τέλος και πληγωμένη από τις απουσίες (Χολ, Έλις), ηττήθηκε από την Στρασμπούρ με 83-78.

Από το Μπεσίκτας-Στρασμπούρ
24/10/2018 • 22:56
Αντίμπ - Στρασμπούρ
06/10/2018 • 00:30
Στη Στρασμπούρ ο Μάικ Γκριν
02/08/2018 • 14:54

Μετά την ΑΕΚ, η Στρασμπούρ. Η γαλλική ομάδα ανακοίνωσε την απόκτηση του Αμερικανού γκαρντ, που περυσι αγωνίστηκε φορώντας τη φανέλα της Ένωσης.

Στρασβούργο-Ολίμπια
29/06/2018 • 11:53

Ελεύθερος ο Λαμπεϊρί

Ελεύθερος να αναζητήσει τον επόμενο σταθμό της καριέρας του είναι ο Λουί Λαμπεϊρί.

Λε Μαν-Στρασμπούρ
05/06/2018 • 23:38

Ανέτα το 2-1 η Λε Μαν

Κάνοντας σπουδαίο πρώτο και τέταρτο δεκάλεπτο, η Λε Μαν πήρε τη νίκη με 80-60 κόντρα στη Στρασμπούρ στα ημιτελικά των γαλλικών πλέι οφ.

Στρασμπούρ-Λε Μαν
02/06/2018 • 22:55

Break και ισοφάριση από τη Λε Μαν

Με ένα εξαιρετικό δεύτερο δεκάλεπτο, όπου το επιμέρους σκορ έγραψε 6-17, η Λε Μαν "απέδρασε" από το Στρασβούργο με 80-71 κόντρα στη Στρασμπούρ και ισοφάρισε την ημιτελική σειρά των γαλλικών πλέι οφ.

Ναντέρ-Στρασμπούρ
25/05/2018 • 23:48

Πρόκριση για Στρασμπούρ

Με 77-70, η Στρασμπούρ νίκησε εκτός έδρας τη Ναντέρ και την απέκλεισε με 2-0 στα προημιτελικά του γαλλικού πρωταθλήματος.

Μονακό, μπάσκετ
04/04/2018 • 19:45
ΑΕΚ-Στρασμπούρ
04/04/2018 • 10:48

Πανέτοιμη για την πρόκριση στη Γαλλια

Η ΑΕΚ καλείται να υπερασπιστεί τη διαφορά των εννέα πόντων, με την οποία επικράτησε στο πρώτο ματς με τη Στρασμπούρ στο ΟΑΚΑ, προκειμένου να πάρει την πρόκριση στα Final 4 του Basketball Champions League (21:30 Novasports1HD).

Οι Κολέ και Σάκοτα
01/04/2018 • 12:56

Κολέ: «Μεγάλη πίεση στην ΑΕΚ

Ο Βενσάν Κολέ τόνισε πως η Στρασμπούρ θα πρέπει να ασκήσει μεγάλη πίεση στην ΑΕΚ, αν θέλει να ανατρέψει τη διαφορά, με την οποία έχασε στο πρώτο ματς των δυο ομάδων στο ΟΑΚΑ.

Ο Βενσάν Κολέ
28/03/2018 • 22:23
Καύγας Τζέιμς-Λαμπεϊρί
28/03/2018 • 21:44
28/03/2018 • 21:20

Με τρόπο... ΑΕΚ! (video)

Η ΑΕΚ το έκανε με το δικό της τρόπο, αφού έπρεπε να μείνει πίσω στο σκορ για να αφυπνιστεί και να κάνει ένα καταπληκτικό τέταρτο δεκάλεπτο, παίρνοντας τη νίκη με 78-69 κόντρα στη Στρασμπούρ, στο δρόμο για το Final Four του Τσάμπιονς Λιγκ.