Δώνης: "Σήμερα οι παίκτες με στεναχώρησαν" (video)

Το χειρότερο παιχνίδι με την μπάλα στα πόδια έκαναν οι παίκτες του Παναθηναϊκού, όπως είπε ο Γιώργος Δώνης στη συνέντευξη Τύπου, που αναφέρθηκε τόσο στον Σωκράτη Διούδη, όσο και στον άτυχο φίλο του Ολυμπιακού στην εξέδρα.

Μακέντα
11/11/2018 • 23:11

Μακέντα: "Μπορούσαμε και δεύτερο γκολ" (video)

Στη μεγάλη πίεση που υπέστη ο Παναθηναϊκός στο ματς αναφέρθηκε με δηλώσεις του στον Νίκο Τζουάννη ο Φεντερίκο Μακέντα, τονίζοντας πως η ομάδα του μπορούσε να πετύχει και δεύτερο γκολ.

Ζήτησε πέναλτι ο Ολυμπιακός (video)

Σε προσπάθεια του Μακέντα να απομακρύνει την μπάλα από την περιοχή του Παναθηναϊκού, οι ερυθρόλευκοι ζήτησαν πέναλτι, με το παιχνίδι πάντως να συνεχίζεται κανονικά.

Το 1-1
11/11/2018 • 21:39

Ισοφάρισε με Σισέ ο Ολυμπιακός (video)

Ο Καμαρά έκανε τη βαθιά μπαλιά για τον Ελαμπντελαουί, που κεφαλιά πάσα έδωσε την ευκαιρία στον Σισέ να μπει με την μπάλα στα δίχτυα για το 1-1 του Ολυμπιακού στις καθυστερήσεις.

Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός

Ντέρμπι... όπως πέρσι (video)

Χωρίς νικητή για δεύτερη σερί σεζόν το ντέρμπι “αιωνίων” στο Καραϊσκάκη, αφού ο Σισέ στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων ισοφάρισε το γκολ του Κάτσε 61'.

Ελαμπντελαουί
11/11/2018 • 21:30
Το σουτ του Κάτσε
11/11/2018 • 21:12

Άνοιξε το σκορ με φοβερό σουτ του Κάτσε (video)

Αφού "τσίμπησε" την μπάλα πάνω από το κεφάλι του Μπουχαλάκη, ο Έργκους Κάτσε έπιασε ένα τρομερό σουτ, στέλνοντας την μπάλα στα δίχτυα του Σα που έκανε ότι μπορούσε, για το 0-1 του Παναθηναϊκού στο 61'.