22/10/2017 • 10:17
Οι παίκτες του Παναθηναϊκού
22/10/2017 • 08:33

Ένα ημίχρονο δεν είναι αρκετό

Ο Νίκος Τζουάννης γράφει στο προσωπικό του blog για την ισοπαλία 1-1 του Παναθηναϊκού στη Λαμία και την εικόνα των «πράσινων» στη συγκεκριμένη αναμέτρηση.

Ουζουνίδης: "Ντροπή το πρώτο ημίχρονο"

Στην κακή εικόνα του Παναθηναϊκού στο πρώτο ημίχρονο στάθηκε περισσότερο ο Μαρίνος Ουζουνίδης, μιλώντας στη συνέντευξη Τύπου. "Υπάρχει επιθετικό φάουλ στο γκολ του Παναθηναϊκού" είπε με τη σειρά του ο Μπάμπης Τεννές.

21/10/2017 • 23:27
Μολίνς
21/10/2017 • 23:03
Λαμία-Παναθηναϊκός
21/10/2017 • 22:29

"Φρένο" και στη Λαμία (video)

Αν και στο τέλος θα μπορούσε να φύγει με τη νίκη, ο Παναθηναϊκός "πέταξε" ακόμα δύο βαθμούς στη Λαμία (1-1), μένοντας χωρίς τρίποντο σε τέσσερα ματς μακριά από τη Λεωφόρο.

Ο Ράσμους Τελάντερ
21/10/2017 • 16:18
21/10/2017 • 09:36

Για την πρώτη εκτός έδρας νίκη

Ο Παναθηναϊκός αντιμετωπίζει εκτός έδρας τη Λαμία και θέλει την πρώτη του νίκη μακριά από το «Απόστολος Νικολαΐδης» την εφετινή αγωνιστική περίοδο (20:30 Novasports2HD).

21/10/2017 • 08:33

Λίγες και αναγκαστικές οι αλλαγές

Προβληματισμένος από τις αρκετές απουσίες είναι ο Μαρίνος Ουζουνίδης και θα προχωρήσει σε αναγκαστικές αλλαγές στο βασικό σχήμα της ομάδας του για το εκτός έδρας παιχνίδι με τη Λαμία (21/10, 20:30, Novasports 2HD).

21/10/2017 • 08:25
Παναθηναϊκός UEFA
20/10/2017 • 22:33

Η ΟΥΕΦΑ θυμήθηκε τον Panathinaikos!

Σε αφιέρωμα που φιλοξενείται στην ιστοσελίδα της ΟΥΕΦΑ, γίνεται αναφορά στις πιθανότητες πρόκρισης που έχουν όσες ομάδες δεν έχουν πετύχει νίκη στα πρώτα τρία παιχνίδια ομίλου του Τσάμπιονς Λιγκ. Κάπου εδώ μπαίνει στην εξίσωση και ο Παναθηναϊκός!