ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
+49 (7261) 402 20
Πληρώνει τα νεύρα του ο Έμπερλ
20/03/2018 • 18:27

Στο... σκαμνί ο Έμπερλ της Γκλάντμπαχ

Όπως ανακοίνωσε η γερμανική ομοσπονδία, ξεκίνησε έρευνα για την φραστική επίθεση του Μαξ Έμπερλ προς το πρόσωπο του Γιούλιαν Νάγκελσμαν στον αγώνα της Γκλάντμπαχ με την Χόφενχαϊμ.

Σάλκε, πανηγυρική
17/02/2018 • 22:12

Επιστροφή στις νίκες

Μετά από δύο «κολλητές» ήττες στην Μπουντεσλίγκα, η Σάλκε επέστρεψε στις επιτυχίες με το εντός έδρας 2-1 επί της Χόφενχαϊμ.

Ο νέος είναι ωραίος ή ο παλιός είναι αλλιώς;
27/01/2018 • 11:48
O Μαρκ Ουτ
09/01/2018 • 15:44

Συμφώνησε με τον Ουτ η Σάλκε

Στη Σάλκε θα συνεχίσει την καριέρα του ο Μαρκ Ουτ, ο οποίος ήρθε σε συμφωνία με τη διοίκηση της γερμανικής ομάδας, για συμβόλαιο συνεργασίας το οποίο θα ενεργοποιηθεί το καλοκαίρι.

Οι παίκτες του Αμβούργου πανηγυρίζουν
26/11/2017 • 18:58

Ανάσανε το Αμβούργο

Το Αμβούργο νίκησε εντός έδρας με 3-0 την Χοφενχάιμ σε αναμέτρηση για την 13η αγωνιστική του γερμανικού πρωταθλήματος.

Πίκρα για την Χέρτα.
24/11/2017 • 12:27
Ο Ρόμπιν Χακ της Φράιμπουργκ πανηγυρίζει
01/10/2017 • 16:39

Σέφτε στις ήττες η Χόφενχαιμ

Η πρώτη ήττα για την Χόφενχαϊμ έμελλε να είναι από τη θεωρητικά κατώτερη Φράιμπουργκ με 3-2. Βροχή τριών γκολ σε τέσσερα λεπτά...

Ο Γιούλιαν Νάγκελσμαν
29/09/2017 • 17:48
Ο Μαρκ Ουτ
09/09/2017 • 22:11

Στάση "Ουτ" για την Μπάγερν

Τα δύο γκολ του Μαρκ Ουτ, έφεραν την πρώτη ήττα της Μπάγερν Μονάχου για φέτος στην Μπουντεσλίγκα, με τη Χόφενχαϊμ στο ρόλο του θύτη.

O Σερζ Γκνάμπρι
15/07/2017 • 14:09

Δανεικός στη Χόφενχαϊμ ο Γκνάμπρι

Αν και ολοκλήρωσε πριν από λίγες μέρες τη μεταγραφή του στην Μπάγερν Μονάχου, ο Σερζ Γκνάμπρι ζήτησε να δοθεί δανεικός αλλού για να έχει χρόνο συμμετοχής και οι Βαυαροί τον έστειλαν δανεικό στη Χόφενχαϊμ.

Ο Σάντρο Βάγκνερ
09/07/2017 • 21:31

Ανανέωσε με Χόφενχαϊμ ο Βάγκνερ

Σε πελάγη ευτυχίας πλέει ο Σάντρο Βάγκνερ, ο οποίος στα 29 του χρόνια βλέπει την καριέρα του να απογειώνεται. Ο Γερμανός άσος ανανέωσε το συμβόλαιό του με τη Χόφενχαϊμ.

Χάβαρντ Νόρντβιτ, Γουέστ Χαμ
20/06/2017 • 23:55
Χόφενχαϊμ, πανηγυρική
21/04/2017 • 23:46

Βαθμός στο φινάλε για τη Χόφενχαϊμ

Με γκολ στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων η Χόφενχαϊμ έφυγε με την ισοπαλία 1-1 από την έδρα της Κολονίας στην αυλαία της 30ής αγωνιστικής της Μπουντεσλίγκα.

17/04/2017 • 11:28
Λειψία, πανηγυρική
15/04/2017 • 18:30

Στο Τσάμπιονς Λιγκ η Λειψία, γκολάρα Σωκράτη

Την παρουσία της στο Τσάμπιονς Λιγκ της επόμενης περιόδου εξασφάλισε και μαθηματικά η εξαιρετική φέτος Λειψία, μετά τη νίκη της με 4-0 επί της Φράιμπουργκ στην 29η «στροφή» της Μπουντεσλίγκα. Νίκη για την Ντόρτμουντ με γκολ-σέντερ φορ από τον Σωκράτη Παπασταθόπουλο.

14/11/2018 • 10:51