ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
Παμβοχαικός
    Παμβοχαϊκός, Ηρακής
    08/01/2017 • 22:51

Στην τετράδα ο Παμβοχαϊκός, 3-1 τον Ηρακλή (video)

Επιστροφή στις νίκες και στην αισιοδοξία για τον Παμβοχαϊκό, επιστροφή στις ήττες και στον προβληματισμό για τον Ηρακλή Χαλκίδας. Οι "κιτρινομπλού" πέτυχαν την ένατη νίκη τους επικρατώντας στην Χαλκίδα του τοπικού Ηρακλή με 3-1 σετ (25-23, 15-25, 25-21, 25-09) σε ματς που παρακολουθήσαν 200 φίλοι του αθλήματος μεταξύ αυτών και ο τιμ μάνατζερ των Εθνικών ομάδων Μάριος Γκιούρδας με την σύζυγο του Μαρία Ντολαπτσή και την κόρη τους Έλενα.

Παμβοχαϊκός
    31/12/2016 • 12:24
    ΠΑΟΚ, βόλεϊ, πανηγυρική
    22/12/2016 • 22:37

Γκόμεζ is back, 3-0 ο ΠΑΟΚ τον Παμβοχαϊκό (video)

Η επιστροφή του Ερνάντο Γκόμεζ έστω και λίγα λεπτά επισκίασε σαν ευχάριστη είδηση ακόμη και την άνετη νίκη του ΠΑΟΚ επί του Παμβοχαϊκού στην Πυλαία. Ο «δικέφαλος» επικράτησε 3-0 σετ (25-20, 25-16, 26-24) του Παμβοχαϊκού που έπαιξε χωρίς τους τραυματίες Πελεκούδα και Ζιβάνοβιτς ενώ αποχώρησε και ο Μπατατζίμ.

Παμβοχαϊκός
    17/12/2016 • 21:03

(Σ)έξι ο Παμβοχαϊκός, 3-0 και τον Εθνικό (video)

Με ...σπασμένα τα φρένα προχωράει ο Παμβοχαϊκός στην Volleyleague. Η ομάδα του Δεληκώστα χωρίς τον Πελεκούδα (το μεσημέρι μεταφέρθηκε για εξετάσεις στο νοσοκομείο της Πάτρας) και τον Ζιβάνοβιτς έκανε σκόνη και θρύψαλα και τον Εθνικό Αλεξανδρούπολης φθάνοντας με 3-0 σετ (25-22, 25-15, 25-16) στην έκτη σερί νίκη τότε στον πρωτάθλημα.

Παμβοχαϊκός, πανηγυρική
    15/12/2016 • 00:25
    Παναχαϊκή - Παμβοχαϊκός
    09/12/2016 • 23:15

"Αφεντικό" της Πελοποννήσου ο Παμβοχαϊκός, 3-1 την Παναχαϊκή (video)

Με πολυβόλο από το σερβίς τον πασέρ Ζιβάνοβιτς (6 άσσοι) και πανίσχυρο μπλοκ (13 συνολικά) ο Παμβοχαϊκός πέρασε με τρίποντο από το Κουκούλι επικρατώντας 3-1 σετ (25-18, 25-19, 24-26, 25-21) στο ντέρμπι της Πελοποννήσου της Παναχαϊκής.

Παμβοχαϊκός
    03/12/2016 • 20:29

«Ψεκάστε, σκουπίστε, τελειώσατε» ο Παμβοχαϊκός (video)

Με τον αέρα της καλύτερης ομάδας ο Παμβοχαϊκός έκανε επίδειξη δύναμης κόντρα στην Κύζικο στο Βραχάτι. Η ομάδα του Δεληκώστα χρειάστηκε 76 μόλις λεπτά για να νικήσει 3-0 σετ (25-16, 25-19, 25-23) την Κύζικο έχοντας όπλο το σερβίς και την επίθεση.

07/11/2016 • 21:34

«Πάμβο» από τα παλιά, 3-2 τον Παναθηναϊκό (video)

Με τους Πέτι και Πελεκούδα πρωταγωνιστές και με σερβίς που χάλασε την υποδοχή του Παναθηναϊκού ο Παμβοχαϊκός πήρε μεγάλη νίκη με 3-2 σετ (18-25, 28-26, 25-19, 20-25, 15-10) μετά από μάχη που κράτησε 132.

Ολυμπιακός βόλεϊ
    30/10/2016 • 21:39

Δεν χάνει σετ ο Ολυμπιακός, 3-0 τον Παμβοχαϊκό (video)

Με τον Ντίμα Φιλίποφ να μοιράζει τέλεια τη μπάλα και πέντε παίκτες να έχουν διψήφιο αριθμό πόντων ο Ολυμπιακός σε 76' νίκησε με 3-0 σετ (25-11, 25-23, 25-23) τον Παμβοχαϊκό και σημείωσε την δεύτερη νίκη σε ισάριθμους αγώνες πρωταθλήματος και μάλιστα είναι η μοναδική ομάδα δεν έχει χάσει ακόμα σετ.

Ο Παναγιώτης Πελεκούδας.
    26/10/2016 • 15:17
    Παμβοχαϊκός-Ηρακλής Χαλκίδας
    26/10/2016 • 11:52
    Παμβοχαικός
    22/10/2016 • 23:09

Με Γκράχαμ τρίποντο ο Παμβοχαικός (video)

Με τον κεντρικό του Γκράχαμ να σκεπάζει το φιλέ (12/15 επιθέσεις, 5 μπλοκ), τον Τζελάτι να τελειώνει κόντρα επιθέσεις ο Παμβοχαϊκός νίκησε 3-1 σετ (25-18, 19-25, 25-22, 25-20) τον Ηρακλή Χαλκίδας και ξεκίνησε με τρίποντο το πρωτάθλημα Volley League «Πάμε Στοίχημα».

19/09/2018 • 10:52