ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
    11/02/2017 • 22:49
    Φοίνικας
    08/02/2017 • 22:47

Στους "8" ο Παμβοχαϊκός, 3-0 τον Φοίνικα

Με ασταμάτητο τον Αινεία Τζελάτι και σουπερ τον πασέρ Σμιθ, ο Παμβοχαϊκός προκρίθηκε στα προημιτελικά του Κυπέλλου επικρατώντας άνετα με 3-0 σετ (25-16, 25-17, 25-21)του Φοίνικα Σύρου.

Κηφισιά
    04/02/2017 • 21:52
    Παναθηναϊκός, βόλεϊ
    21/01/2017 • 20:34

Άριστος Παναθηναϊκός, «σκόρπισε» τον Παμβοχαϊκό στην Κυψέλη (video)

Τις αρετές του και τον πλουραλισμό του σε όλους τους τομείς έδειξε εμφατικά και πάλι ο Παναθηναϊκός ο οποίος μετέτρεψε σε υγιεινό περίπατο το ντέρμπι με τον Παμβοχαϊκό τον οποίο νίκησε σε 71 λεπτά 3-0 σετ (25-14, 25-22, 25-12).

Ολυμπιακός
    14/01/2017 • 20:40

Έπιασε ...13άρι ο Ολυμπιακός, 3-1 τον Παμβοχαϊκό (video)

Το δικό του αήττητο ...13άρι έγραψε στο Βραχάτι ο Ολυμπιακός. Οι ερυθρόλευκοι λίγες μέρες πριν παίξουν τα ρέστα τους για την ευρωπαϊκή πρόκριση στην Ρωσία νίκησαν 3-1 σετ (25-17, 23-25, 25-1π, 25-21) τον Παμβοχαϊκό και παρέμεινε πρώτος και αήττητος στην Volleyleague.

Παμβοχαϊκός, Ηρακής
    08/01/2017 • 22:51

Στην τετράδα ο Παμβοχαϊκός, 3-1 τον Ηρακλή (video)

Επιστροφή στις νίκες και στην αισιοδοξία για τον Παμβοχαϊκό, επιστροφή στις ήττες και στον προβληματισμό για τον Ηρακλή Χαλκίδας. Οι "κιτρινομπλού" πέτυχαν την ένατη νίκη τους επικρατώντας στην Χαλκίδα του τοπικού Ηρακλή με 3-1 σετ (25-23, 15-25, 25-21, 25-09) σε ματς που παρακολουθήσαν 200 φίλοι του αθλήματος μεταξύ αυτών και ο τιμ μάνατζερ των Εθνικών ομάδων Μάριος Γκιούρδας με την σύζυγο του Μαρία Ντολαπτσή και την κόρη τους Έλενα.

Παμβοχαϊκός
    31/12/2016 • 12:24
    ΠΑΟΚ, βόλεϊ, πανηγυρική
    22/12/2016 • 22:37

Γκόμεζ is back, 3-0 ο ΠΑΟΚ τον Παμβοχαϊκό (video)

Η επιστροφή του Ερνάντο Γκόμεζ έστω και λίγα λεπτά επισκίασε σαν ευχάριστη είδηση ακόμη και την άνετη νίκη του ΠΑΟΚ επί του Παμβοχαϊκού στην Πυλαία. Ο «δικέφαλος» επικράτησε 3-0 σετ (25-20, 25-16, 26-24) του Παμβοχαϊκού που έπαιξε χωρίς τους τραυματίες Πελεκούδα και Ζιβάνοβιτς ενώ αποχώρησε και ο Μπατατζίμ.

Παμβοχαϊκός
    17/12/2016 • 21:03

(Σ)έξι ο Παμβοχαϊκός, 3-0 και τον Εθνικό (video)

Με ...σπασμένα τα φρένα προχωράει ο Παμβοχαϊκός στην Volleyleague. Η ομάδα του Δεληκώστα χωρίς τον Πελεκούδα (το μεσημέρι μεταφέρθηκε για εξετάσεις στο νοσοκομείο της Πάτρας) και τον Ζιβάνοβιτς έκανε σκόνη και θρύψαλα και τον Εθνικό Αλεξανδρούπολης φθάνοντας με 3-0 σετ (25-22, 25-15, 25-16) στην έκτη σερί νίκη τότε στον πρωτάθλημα.

Παμβοχαϊκός, πανηγυρική
    15/12/2016 • 00:25
    Παναχαϊκή - Παμβοχαϊκός
    09/12/2016 • 23:15

"Αφεντικό" της Πελοποννήσου ο Παμβοχαϊκός, 3-1 την Παναχαϊκή (video)

Με πολυβόλο από το σερβίς τον πασέρ Ζιβάνοβιτς (6 άσσοι) και πανίσχυρο μπλοκ (13 συνολικά) ο Παμβοχαϊκός πέρασε με τρίποντο από το Κουκούλι επικρατώντας 3-1 σετ (25-18, 25-19, 24-26, 25-21) στο ντέρμπι της Πελοποννήσου της Παναχαϊκής.

Παμβοχαϊκός
    03/12/2016 • 20:29

«Ψεκάστε, σκουπίστε, τελειώσατε» ο Παμβοχαϊκός (video)

Με τον αέρα της καλύτερης ομάδας ο Παμβοχαϊκός έκανε επίδειξη δύναμης κόντρα στην Κύζικο στο Βραχάτι. Η ομάδα του Δεληκώστα χρειάστηκε 76 μόλις λεπτά για να νικήσει 3-0 σετ (25-16, 25-19, 25-23) την Κύζικο έχοντας όπλο το σερβίς και την επίθεση.

26/11/2016 • 23:24