ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
Παμβοχαικός
    Παμβοχαϊκός-Φοίνικας Σύρου
    06/04/2019 • 23:18

Στα ημιτελικά ο Φοίνικας κόντρα στον Ολυμπιακό

Για μια ακόμη χρονιά (6η) ο Φοίνικας επιβεβαίωσε ότι βρίσκεται στις τοπ ομάδες της Volleyleague. Η ομάδα της Σύρου με ηγέτες τους συνήθεις ύποπτους Εβάντρο και Καϊσλασάλο νίκησε με 3-1 (25-18, 26-28, 25-21, 25-23) τον Παμβοχαϊκό στη Βόχα.

Εύκολα ο Φοίνικας Σύρου 3-0 τον Παμβοχαϊκό
    04/04/2019 • 02:30

Πρώτο βήμα ο Φοίνικας, 3-0 τον Παμβοχαικό

Με μαγική τριπλέτα τους Εβάντρο, Καϊσλασάλο και Βουλκίδη ο Φοίνικας Σύρου νίκησε 3-0 (25-22, 26-24, 30-28) τον Παμβοχαϊκό και έκανε το πρώτο βήμα για την πρόκριση στα ημιτελικά όπου εάν τα καταφέρει θα αντιμετωπίσει τον Ολυμπιακό ή την ΑΕΚ.

Παμβοχαικός  - ΑΕΚ
    04/03/2019 • 22:47

Ανατροπή για Παμβοχαικό, νέα ήττα για ΑΕΚ

Ούτε η έλευση του νέου προπονητή Άκη Φλαούνα στον πάγκο της έφερε νίκη στην Ένωση. Ο Παμβοχαικός αν και βρέθηκε να χάνει με 2-0 σετ, με αντεπίθεση διαρκείας, την είσοδο του Τσέλιου, την άνοδο του Αμπράο και την σταθερότητα του Δημητριάδη κατάφερε να νικήσει με 3-2 σετ (22-25, 24-26, 25-22, 25-22, 15-11) και να σημειώσει την 8η νίκη του σε 15 αγώνες

Από το Παμβοχαϊκός-ΠΑΟΚ
    16/02/2019 • 22:22

Ο Παμβοχαϊκός «πλήγωσε» τον ΠΑΟΚ

Με μαέστρο τον Μανώλη Δημητριάδη και απουσία του αδειούχου ακραίου του ΠΑΟΚ Γκάρετ Μουαγκουτούτια ο Παμβοχαϊκός «πλήγωσε» με 3-1 σετ (25-16, 22-25, 25-18, 25-22) τον ΠΑΟΚ υποχρεώνοντας τον στην τρίτη φετινή του ήττα στο πρωτάθλημα και πρώτη στην Βόχα μετά από τρία χρόνια.

Κηφισιά - Παμβοχαϊκός
    11/02/2019 • 22:08

Καλπάζει η Κηφισιά, 3-0 Και τον Παμβοχαικό

Από τον πυθμένα της βαθμολογίας στις αρχές Δεκεμβρίου στην 6η θέση αρχές Φεβρουαρίου. Μέσα σε δύο μόλις μήνες η Κηφισιά με νέο τιμονιέρη το Νίκο Ζαλμά όχι μόνο εξασφάλισε την παραμονή της αλλά κοιτάζει και 4άδα.

Ολυμπιακός
    06/02/2019 • 21:19

Mr 74% ο Σμιτ, 3-0 ο Ολυμπιακός

Με το απίστευτο 74% στην επίθεση και 22 πόντους του Σμιτ ο Ολυμπιακός δεν θα μπορούσε να μην νικήσει με 3-1 σετ (25-15, 22-25, 25-21, 25-15) τον Παμβοχαϊκό και να πάρει το εισιτήριο για την 8άδα του Κυπέλλου.

Από το Παμβοχαϊκός-Παναθηναϊκός
    03/12/2018 • 23:07

Στην ...έδρα του 3-0 ο Παναθηναϊκός τον Παμβοχαϊκό

Με την συνηθισμένη βοήθεια των 200 φίλων του που μετέτρεψαν για μια ακόμη φορά σε …Κυψέλη το κλειστό στο Βραχάτι, ο Παναθηναϊκός με ισχυρό σερβίς πέρασε ατσαλάκωτος από την Πελοπόννησο, επικρατώντας με σχετική άνεση 3-0 σετ (25-21, 25-18, 25-20) του Παμβοχαϊκού.

Παμβοχαϊκός-ΑΕΚ
    26/11/2018 • 20:49

Τρίποντο τετράδας για τον Παμβοχαϊκό επί της ΑΕΚ

Τι και αν άλλαξςε πασαδόρο... Τι και αν είχε 10 άσσους, 8 περισσότερους από τον αντίπαλό της... Η ΑΕΚ υποχρεώθηκε από τον Παμβοχαϊκό στην πρώτη εντός έδρας ήττα που την καθηλώνει στην προτελευταία θέση της βαθμολογίας.

Ολυμπιακός, βόλεϊ
    17/11/2018 • 21:17

Πέρασε από το Βραχάτι ως πρωταθλητής ο Ολυμπιακός

Με τους ακραίους του Κουμεντάκη και Ράουβερντινκ να κρατάνε την υποδοχή και να είναι αποτελεσματικοί στην επίθεση ο Ολυμπιακός πέρασε για μια ακόμη χρονιά από το Βραχάτι επικρατώντας με 3-1 σετ (25-21, 25-22, 17-25, 25-20) του Παμβοχαϊκού.

Με Χαντ και Ρουμελιωτάκη ανατροπή για την Κηφισιά

Είδε τον Παμβοχαϊκό να της παίρνει τα δύο πρώτα σετ ωστόσο με πρωταγωνιστές τους Χαντ και Ρουμελιωτάκη η Κηφισιά πήρε με 3-2 σετ (23-25, 22-25, 25-23, 25-20, 15-13) στο ντέρμπι της 2ης ημέρας του Β΄ομίλου στο Λιγκ Καπ Νίκος Σαμαράς κόντρα στον Παμβοχαϊκό.

06/10/2018 • 13:51