ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
30/08/2015 • 11:37
26/08/2015 • 09:08
16/08/2015 • 20:50

«Άλωσε» τη Στουτγάρδη η Κολωνία

Με εντυπωσιακό τρόπο ξεκίνησε τη φετινή Μπουντεσλίγκα η Κολωνία, καθώς πέρασε σαν... σίφουνας από τη «Mercedes-Benz Arena», επικρατώντας 3-1 της Στουτγάρδης.

11/07/2015 • 13:45
30/06/2015 • 00:09

Πήγε Στουτγκάρδη ο Λάνγκερακ

Τα βήματα του μέχρι πρότινος προπονητή του Γιούργκεν Κλοπ ακολούθησε ο Μίτσελ Λάνγκερακ, που αποτελεί πλέον παρελθόν για την Ντόρτμουντ και θα συνεχίσει την καριέρα του στη Στουτγκάρδη.

24/05/2015 • 23:08

Την έσωσε και φεύγει ο Στέφενς

Τον τερματισμό της συνεργασίας της με τον Χουμπ Στέφενς ανακοίνωσε η Στουτγκάρδη, καθώς, όπως έγινε γνωστό, ο Ολλανδός τεχνικός θα αποχωρήσει αμέσως μετά τη λήξη του συμβολαίου του στο τέλος Ιουνίου.

24/05/2015 • 14:17

Στέφενς: «Δεν είμαι ο Φαν Χάαλ»

Ο Χούουμπ Στέφενς μπορεί να έφερε εις πέρας την αποστολή της παραμονής της Στουγκάρδης στη Μπουντεσλίγκα, αλλά δεν πρόκειται να το γιορτάσει.

09/05/2015 • 22:07

«Ανάσα» για Στουτγάρδη

Παράταση... ζωής πήρε η Στουτγάρδη που νίκησε 2-0 τη Μάιντς στο τελευταίο χρονικά παιχνίδι του Σαββάτου της Μπουντεσλίγκα.

27/04/2015 • 23:18

Στέφενς: «Λυπάμαι για τους οπαδούς»

Απογοητευμένος επειδή η Στουτγκάρδη είχε την ευκαιρία να πάρει τρεις πολύτιμους βαθμούς από τη Φράιμπουργκ, αλλά την έχασε μένοντας στην ισοπαλία 2-2, δήλωσε μετά το ματς ο προπονητής της Χουμπ Στέφενς.

18/04/2015 • 21:58

Λύτρωση με Μπομπαντίγια!

Η Άουγκσμπουργκ έβαλε τέλος στα αρνητικά αποτελέσματα καθώς κατάφερε να νικήσει 2-1 την Στουτγκάρδη για την 29η αγωνιστική του γερμανικού πρωταθλήματος.

13/04/2015 • 14:48

Γκίντσεκ: «Αλλοι έξι τελικοί»

Μόνο μερικές στιγμές «απόλυτης ευτυχίας» είναι αποφασισμένος να επιτρέψει στον εαυτό του ο Ντάνιελ Γκίντσεκ, μετά το γκολ με το οποίο έδωσε στη Στουτγκάρδη τη νίκη με 3-2 επί της Βέρντερ Βρέμης.

12/04/2015 • 20:37

Ελπίζει στο... 90’+1’ η Στουτγκάρδη

Με γκολ στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων η Στουτγκάρδη πήρε τη νίκη με 3-2 κόντρα στη Βέρντερ Βρέμης και διατήρησε ζωντανές τις ελπίδες της για παραμονή στην Μπουντεσλίγκα.

23/03/2015 • 23:55

Γκέντνερ: «Παλεύουμε ως το τέλος»

Ενθουσιασμό προκάλεσε στους παίκτες της Στουτγκάρδης η πρώτη νίκη τους στην Μπουντεσλίγκα μετά από δέκα αγώνες στην αναμέτρηση του Σαββάτου με την Αϊντραχτ, αν και ο Κρίστιαν Γκέντνερ φρόντισε να βάλει τα πράγματα στη θέση τους.

21/03/2015 • 18:45

Διπλό η Ντόρτμουντ, χαμός στην «ουρά»

Νίκη με 3-2 στο Ανόβερο πήρε η Ντόρτμουντ που επέστρεψε στα νικηφόρα αποτελέσματα μετά από τρεις αγωνιστικές, ενώ Στουτγκάρδη και Φράιμπουργκ έθεσαν νέα δεδομένα στην υπόθεση «υποβιβασμός».

14/03/2015 • 22:55

Ψήφος εμπιστοσύνης στον Στέφενς

Δεδομένη παραμένει η στήριξη της διοίκησης της Στουτγκάρδης στον προπονητή της ομάδας Χουμπ Στέφενς, παρά τη νέα βαριά ήττα από τη Λεβερκούζεν (0-4).

14/11/2018 • 10:51