ΟλυμπιακόςΑΕΚΠαναθηναϊκόςΠΑΟΚΠανιώνιοςΞάνθηΠλατανιάςΑτρόμητοςΠΑΣ ΓιάννιναΑ.Ο. ΚέρκυραΠαναιτωλικόςΑστέρας ΤρίποληςΑΕΛΛεβαδειακόςΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΠαναθηναϊκός SuperfoodsΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΆρηςΗρακλήςΟΦΗBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
+33 (29) 640 1313
Oι παίκτες της Γκινγκάμπ
01/04/2018 • 18:36

Πήρε τη νίκη η Γκινγκάμπ

Η Γκινγκάμπ πήρε τη νίκη με 2-1, στο αδιάφορο βαθμολογικά παιχνίδι απέναντι στην Μπορντό και την ξεπέρασε στον βαθμολογικό πίνακα.

Σεντ Ετιέν-Γκινγκάμπ, το 1-0
18/03/2018 • 20:58

Το σερί της η Σεντ Ετιέν

Η Σεντ Ετιέν νίκησε 2-0 τη Γκινγκάμπ, συμπλήρωσε οκτώ παιχνίδια χωρίς ήττα στη Λιγκ 1 και μετά το κακό ξεκίνημα στη σεζόν, με ένα μίνι σερί μπορεί να «κυνηγήσει» ακόμη και την Ευρώπη.

Ο Ισαάκ Ντρογκμπά
20/02/2018 • 18:53

Στη Γκινγκάμπ ο Ντρογκμπά (photo)

Ο Ισαάκ Ντρογκμπά, γιος του Ντιντιέ Ντρογκμπά υπέγραψε στην Γκινγκάμπ και θα συνεχίσει εκεί την καριέρα του στο γαλλικό πρωτάθλημα.

Οι παίκτες της Γκινγκάμπ πανηγυρίζουν μπροστά στους οπαδούς τους
04/02/2018 • 18:19

Η Γκινγκάμπ σόκαρε τη Ρεν

Με γκολ στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων, η Γκινγκάμπ πήρε το διπλό στην έδρα της Ρεν, 1-0, και βρίσκεται σε απόσταση από την επικίνδυνη ζώνη.

Καέν-Γκενγκάν
16/12/2017 • 23:36

Γκρίνια στην Καέν (video)

Ισόπαλες χωρίς τέρματα αναδείχθηκαν Καέν και Γκενγκάν σε ένα μέτριο ποιοτικά παιχνίδι για την 18η αγωνιστική της Ligue 1.

Λυών
10/09/2017 • 20:43

Επιστροφή στις νίκες για Λυών

Στα νικηφόρα αποτελέσματα επέστρεψε η Λυών μετά από δύο σερί ισοπαλίες, καθώς επιβλήθηκε 2-1 της Γκινγκάμπ για την 5η αγωνιστική της Ligue 1.

Ο Μπριάν της Γκινγκάμπ
27/08/2017 • 18:09

Νίκη για την Γκινγκάμπ

Με δυο γκολ στο δεύτερο ημίχρονο η Γκινγκάμπ νίκησε 2-0 τη Στρασμπούρ και σημείωσε την πρώτη της νίκη μετά την πρεμιέρα του φετινού πρωταθλήματος.

Νεϊμάρ
13/08/2017 • 23:56

Η Παρί τη νίκη, ο Νεϊμάρ τα «φώτα» (video)

Όλα τα βλέμματα και όλες οι κάμερες ήταν στραμμένες πάνω του και πως όχι άλλωστε. Ο Νεϊμάρ σκόραρε στο ντεμπούτο του με την Παρί Σεν Ζερμέν, την οποία οδήγησε στη νίκη με 3-0 μέσα στη Βρετάνη επί της Γκενγκάν.

Ο Αμπντούλ Καμαρά
23/06/2017 • 14:46

Στη Γκινγκάν ο Καμαρά

Ο Αμπντούλ Καμαρά βρίσκεται σε προχωρημένες επαφές με τη διοίκηση της Γκινγκάν, προκειμένου να ενταχθεί στο έμψυχο δυναμικό της.

Σεντ Ετιέν, πανηγυρική
29/04/2017 • 22:55
Γκινγκάμπ-Νανσί
31/03/2017 • 22:26

Την κράτησε στην επικίνδυνη ζώνη

Με 1-0, η Γκινγκάμπ πήρε τη νίκη απέναντι στη Νανσί, κρατώντας τη στη ζώνη του υποβιβασμού, στο παιχνίδι που άνοιξε την αυλαία της 31ης αγωνιστικής στη Γαλλία.

Γκινγκάμπ
11/02/2017 • 20:31

Αυτοκαταστροφική η Λυών

Τι κι αν από το 10’ πήρε κεφάλι στο σκορ; Η Λυών κατάφερε ηττηθεί 2-1 από τη Γκινγκάμπ για την 25η αγωνιστική της Ligue 1 και να επιστρέψει στα... αρνητικά αποτελέσματα λίγες ημέρες μετά την «τεσσάρα» στη Νανσί.

Γκομίς - Παγιέ
08/02/2017 • 23:53

Νίκη με Παγιέ η Μαρσέιγ (video)

Ο Ντιμίτρι Παγιέ άνοιξε λογαριασμό με τη Μαρσέιγ και οι Μασσαλοί επέστρεψαν στα νικηφόρα αποτελέσματα, καθώς επιβλήθηκαν 2-0 της Γκινγκάμπ για την 24η αγωνιστική της Ligue 1.

Νις
29/01/2017 • 19:02

Επιστροφή στις νίκες για Νις

Στο δρόμο των επιτυχιών επέστρεψε η Νις μετά από τρεις διαδοχικές ισοπαλίες, καθώς επιβλήθηκε 3-1 της Γκινγκάμπ για την 22η αγωνιστική της Ligue 1.

Γκινγκάμπ
17/12/2016 • 20:20

Νέα «γκέλα» για την Παρί (video)

Μακριά από τις νίκες για τρίτο σερί παιχνίδι έμεινε η Παρί Σεν Ζερμέν, καθώς ηττήθηκε 2-1 από τη Γκινγκάμπ για τη 18η αγωνιστική της Ligue 1.

19/04/2018 • 14:05