ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
Γαλλία
+33 (29) 640 1313
Ο Μέμφις Ντεπάι.
10/11/2018 • 19:54
Επιβεβαίωσε τη φόρμα του πετυχαίνοντας δύο γκολ επί της Γκενγκάν, ο Εμιλιάνο Σάλο
04/11/2018 • 17:50

Διεύρυνε το σερί της η Ναντ

Η ομάδα του Χαλίλχοτζιτς διέλυσε εντός έδρας με 5-0 την ουραγό Γκενγκάν, πετυχαίνοντας την τέταρτη διαδοχική νίκη της σε όλες τις διοργανώσεις.

Ο Καμανό πανηγυρίζει το γκολ που σκόραρε κόντρα στη Γκινγκάμπ
23/09/2018 • 20:12

Νίκη «ανάσα» για τη Μπορντό

Σπουδαία νίκη στην έδρα της Γκινγκάμπ (1-3) πανηγύρισε η Μπορντό για την 6η αγωνιστική της Ligue 1 και «ξεκόλλησε» από τις τελευταίες θέσεις της βαθμολογίας.

Γκινγκάν-Ρεν
27/06/2018 • 08:55

Και όμως το έχασε (video)

Ίσως την ευκαιρία της σεζόν είδαν να χάνεται οι θεατές της αναμέτρησης μεταξύ της Γκινγκάν με τη Ρεν, για το γαλλικό πρωτάθλημα.

Γκενγκάν-Μαρσέιγ
11/05/2018 • 23:52

Ισοπαλία 3-3 στη Βρετάνη για τη Μαρσέιγ (video)

Ματς-θρίλερ στο "Ρουντουρού", στο οποίο η φιναλίστ του Europa League προηγήθηκε με 2-0 ολοκληρώνοντας την αναμέτρηση με 9 παίκτες, η Γκενγκάν ανέτρεψε τα δεδομένα, ωστόσο το 22ο γκολ του Τοβέν στο πρωτάθλημα έδωσε το βαθμό στην ομάδα του Ρούντι Γκαρσία .

Στο αντίστοιχο ματς της κανονικής περιόδου η Φούλαμ νίκησε τα "κριάρια" με σκορ 1-2
11/05/2018 • 08:00
Καβάνι
30/04/2018 • 00:06
Oι παίκτες της Γκινγκάμπ
01/04/2018 • 18:36

Πήρε τη νίκη η Γκινγκάμπ

Η Γκινγκάμπ πήρε τη νίκη με 2-1, στο αδιάφορο βαθμολογικά παιχνίδι απέναντι στην Μπορντό και την ξεπέρασε στον βαθμολογικό πίνακα.

Σεντ Ετιέν-Γκινγκάμπ, το 1-0
18/03/2018 • 20:58

Το σερί της η Σεντ Ετιέν

Η Σεντ Ετιέν νίκησε 2-0 τη Γκινγκάμπ, συμπλήρωσε οκτώ παιχνίδια χωρίς ήττα στη Λιγκ 1 και μετά το κακό ξεκίνημα στη σεζόν, με ένα μίνι σερί μπορεί να «κυνηγήσει» ακόμη και την Ευρώπη.

Ο Ισαάκ Ντρογκμπά
20/02/2018 • 18:53

Στη Γκινγκάμπ ο Ντρογκμπά (photo)

Ο Ισαάκ Ντρογκμπά, γιος του Ντιντιέ Ντρογκμπά υπέγραψε στην Γκινγκάμπ και θα συνεχίσει εκεί την καριέρα του στο γαλλικό πρωτάθλημα.

Οι παίκτες της Γκινγκάμπ πανηγυρίζουν μπροστά στους οπαδούς τους
04/02/2018 • 18:19

Η Γκινγκάμπ σόκαρε τη Ρεν

Με γκολ στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων, η Γκινγκάμπ πήρε το διπλό στην έδρα της Ρεν, 1-0, και βρίσκεται σε απόσταση από την επικίνδυνη ζώνη.

Καέν-Γκενγκάν
16/12/2017 • 23:36

Γκρίνια στην Καέν (video)

Ισόπαλες χωρίς τέρματα αναδείχθηκαν Καέν και Γκενγκάν σε ένα μέτριο ποιοτικά παιχνίδι για την 18η αγωνιστική της Ligue 1.

Λυών
10/09/2017 • 20:43

Επιστροφή στις νίκες για Λυών

Στα νικηφόρα αποτελέσματα επέστρεψε η Λυών μετά από δύο σερί ισοπαλίες, καθώς επιβλήθηκε 2-1 της Γκινγκάμπ για την 5η αγωνιστική της Ligue 1.

Ο Μπριάν της Γκινγκάμπ
27/08/2017 • 18:09

Νίκη για την Γκινγκάμπ

Με δυο γκολ στο δεύτερο ημίχρονο η Γκινγκάμπ νίκησε 2-0 τη Στρασμπούρ και σημείωσε την πρώτη της νίκη μετά την πρεμιέρα του φετινού πρωταθλήματος.

Νεϊμάρ
13/08/2017 • 23:56

Η Παρί τη νίκη, ο Νεϊμάρ τα «φώτα» (video)

Όλα τα βλέμματα και όλες οι κάμερες ήταν στραμμένες πάνω του και πως όχι άλλωστε. Ο Νεϊμάρ σκόραρε στο ντεμπούτο του με την Παρί Σεν Ζερμέν, την οποία οδήγησε στη νίκη με 3-0 μέσα στη Βρετάνη επί της Γκενγκάν.