ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
+33 (89) 270 0148
Ο Φλοριάν Τοβέν της Μαρσέιγ
07/10/2018 • 20:03

Μαέστρος... Τοβάν (video)

Με τον πολύτιμο μέσο-επιθετικό Φλοριάν Τοβάν για ακόμη ένα ματς να δημιουργεί και να εκτελεί, η Μαρσέιγ νίκησε εύκολα την Καέν με 2-0! Τρίτο γκολ στο πρωτάθλημα για τον Μήτρογλου!

Σεντ Ετιέν
22/09/2018 • 23:51

Με ανατροπή η Σεντ Ετιέν

Η Σεντ Ετιέν έφερε... τούμπα (2-1) την Καέν και επέστρεψε στα νικηφόρα αποτελέσματα μετά από τέσσερις αγωνιστικές.

Το 3-0 ο Γουεά.
12/08/2018 • 23:55
Οι Παριζιάνοι πανηγυρίζουν το 2-0.
12/08/2018 • 23:30

O Ραμπιό το 2-0 (video)

Στο 35ο λεπτό του αγώνα της Παρί Σεν Ζερμέν με την Καέν, ο Αντριάν Ραμπιό διπλασιάζει τα τέρματα των γηπεδούχων.

Ο Νειμάρ πανηγυρίζει.
12/08/2018 • 23:28
Παρί Σεν Ζερμέν, πανηγυρική
19/04/2018 • 00:38

Δύσκολα η Παρί

«Αγκαλιά» με έναν ακόμη τίτλο είναι η Παρί Σεν Ζερμέν, καθώς νίκησε 3-1 την Καέν εκτός έδρας σε νοκ άουτ ματς και προκρίθηκε στον τελικό του Κυπέλλου Γαλλίας, όπου θα αντιμετωπίσει την αδύναμη Ερμπιέ.

Μαρσέιγ, πανηγυρική
20/01/2018 • 00:05

Ασταμάτητη η Μαρσέιγ!

Οι Μασσαλοί πέρασαν κι από την έδρα της Καέν, επικρατώντας με 2-0 στη Νορμανδία, ευρισκόμενοι πλέον στη δεύτερη θέση της Ligue 1

Η Μπρίστολ Σίτι είχε κερδίσει με 4-1 την Ντέρμπι Κάουντι στον πρώτο γύρο της Τσάμπιονσιπ
19/01/2018 • 08:00
Καέν-Γκενγκάν
16/12/2017 • 23:36

Γκρίνια στην Καέν (video)

Ισόπαλες χωρίς τέρματα αναδείχθηκαν Καέν και Γκενγκάν σε ένα μέτριο ποιοτικά παιχνίδι για την 18η αγωνιστική της Ligue 1.

Οι παίκτες της Καέν πανηγυρίζουν
25/11/2017 • 22:58

Κέρδισε με το αγαπημένο της σκορ η Καέν (video)

Η εντυπωσιακή πορεία της Καέν συνεχίζεται. Οι Νορμανδοί σημείωσαν την έβδομη νίκη στο γαλλικό πρωτάθλημα, επικρατώντας με το αγαπημένο τους σκορ 1-0, αυτή τη φορά κόντρα στη Μπορντό για τη 14η αγωνιστική.

Ο Ροντελέν της Νις πανηγυρίζει
19/11/2017 • 18:40

Σώθηκε στο 92' η Νις

Το φάσμα μιας ακόμη ήττας, της 7ης στα τελευταία 8 παιχνίδια σε όλες τις διοργανώσεις, αντίκρισε η Νις, αλλά τελικά χάρις στο γκολ του Ροντελέν στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων κατάφερε και έφυγε με το 1-1 από την έδρα της Καέν.

Μονακό-Καέν
21/10/2017 • 20:08
Προβλήματα με την τεχνολογία...
30/09/2017 • 23:37

Τα προβλήματα της τεχνολογίας στο ποδόσφαιρο συνεχίζονται... (video)

Πολύ κουβέντα έχει γίνει τον τελευταίο καιρό για τη χρήση της τεχνολογίας στο ποδόσφαιρο, με τη χρήση του VAR (Video Assistant Referee) να είναι υπό συζήτηση. Στο Ρεν-Καέν ωστόσο, δεν έφτασαν μέχρι εκεί, αφού το μπέρδεμα, αφορούσε το... ρολόι του διαιτητή!

20/08/2017 • 18:14

Σφαλιάρα για Μπιέλσα από Καέν

Αλλος έχει το προσωνύμιο "τρελός" και άλλος τελικά τον έκανε... Ο λόγος για τον τεχνικό της Καέν, Πατρίς Γκαράντ, ο οποίος άλλαξε το σύστημά του και δικαιώθηκε νικώντας με 2-0 εκτός έδρας τη Λιλ του Μαρσέλο Μπιέλσα.

30/04/2017 • 18:13