ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
France
+33 3940
12/02/2012 • 23:53

Νίκη Ευρώπης η Σεντ Ετιέν

Η Σεντ Ετιέν νίκησε με 1-0 την Τουλούζ εκτός έδρας στο παιχνίδι που έκλεισε την αυλαία της 23ης αγωνιστικής στη Λιγκ 1.

10/02/2012 • 12:49
04/02/2012 • 23:59

Ανεβαίνει η Μπορντό

Η Μπορντό νίκησε με 2-0 της Τουλούζ και έμεινε ζωντανή στη διεκδίκηση μιας θέσης στις ευρωπαϊκές διοργανώσεις της επόμενης περιόδου. Ο Ζουσιέ άνοιξε το σκορ μόλις στο 1ο λεπτό για τους Γιρονδίνους, ενώ το 2-0 σημείωσε ο Ομπρανιάκ στο 40'.

28/01/2012 • 16:25

Δεν υπολογίζεται ο Μασάδο

Στη λίστα των υπό παραχώρηση παικτών της Τουλούζ βρίσκεται πλέον ο Πάουλο Μασάδο, σύμφωνα με τον Άλεν Καζανόβα.

05/12/2011 • 00:00

Ανεβαίνει η Λιόν

Στην τέταρτη θέση της Λιγκ 1 ανέβηκε η Λιόν, που επικράτησε με 3-2 της Τουλούζ στο ματς που έκλεισε την αυλαία της 16ης αγωνιστικής του γαλλικού πρωταθλήματος. Ο Κονέ έδωσε το προβάδισμα στην Ολιμπίκ στο 39' με κεφαλιά μετά από κόρνερ του Κάλστρομ για να ακολουθήσει ένα πλούσιο σε θέαμα δεύτερο ημίχρονο.

13/07/2011 • 15:52
28/06/2011 • 17:42
23/06/2011 • 16:52
08/04/2011 • 10:00