ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
+33 (49) 176 5609
Ο youtuber, Μοχάμεντ Χέννι
14/12/2018 • 17:24

Έχασε η Μαρσέιγ, έσπασε την τηλεόραση (video)

Έσπασε τα... πάντα ο youtuber, Μοχάμεντ Χέννι λόγω της εντός έδρας ήττας της αγαπημένης του Μαρσέιγ από τον Απόλλωνα Λεμεσού με 1-3, στην τελευταία αγωνιστική των ομίλων του Europa League.

Ναντ
05/12/2018 • 22:17

Πολύ σκληρή για να πεθάνει η Ναντ (video)

Η Ναντ βρέθηκε δύο φορές πίσω στο σκορ από την Μαρσέιγ, αλλά είχε την «καρδιά» να γυρίσει το ματς, να νικήσει 3-2 και να πάρει σημαντικό τρίποντο, τελειώνοντας παράλληλα το σερί τριών αγώνων χωρίς νίκη.

Εννέα φορές σε δεκαπέντε ματς κράτησε το "μηδέν" η Ρενς
02/12/2018 • 20:00

"Κλείδωσε" τη Μαρσέιγ η Ρενς (video)

Η Μαρσέιγ ήταν η ομάδα που κυριάρχησε στο πρώτο ημίχρονο κόντρα στη Ρενς, αλλά στο δεύτερο ημίχρονο ήταν εκείνη που γλύτωσε από την ήττα στο 0-0 του Βελοντρόμ.

Ο Ντιντιέ Ντεσάν
28/11/2018 • 19:20

Έπος: 2-1, 2-4, 5-4, 5-5!

Νοέμβριος 2009. Τι σενάριο, τι ματς! Στο «Ζερλάν» Λιον του Κλον Πιελ και Μαρσέιγ του Ντιντιέ Ντεσάμπ σε ένα ανεπανάληπτο φεστιβάλ επιθετικού ποδοσφαίρου ανατροπών, με 5 από τα 10 γκολ να σημειώνονται μετά το 80’! 2-1, 2-4, 5-4, 5-5.

Ο Κώστας Μήτρογλου
17/11/2018 • 11:11

Στέλνουν τον Μήτρογλου στην Ασία

Ο Κώστας Μήτρογλου φέρεται να οδεύει προς κάποια χώρα της Ασίας τον προσεχή Ιανουάριο, όπως αναφέρουν οι Γάλλοι, οι οποίοι θεωρούν δεδομένη την αποχώρησή του από τη Μαρσέιγ.

12/11/2018 • 23:48
Ραμί και Παγέ πανηγυρίζουν
11/11/2018 • 20:16

Επέστρεψε στις νίκες η Μαρσέιγ (video)

Ύστερα από τέσσερις ήττες σε όλες τις διοργανώσεις η ομάδα του Ρούντι Γκαρσία κατόρθωσε να κερδίσει στο Βελοντρόμ την Ντιζόν με 2-0 και γκολ των Οκάμπος και Ραμί.

Ο Γκαετάν Λαμπόρντ για πρώτη φορά στη σταδιοδρομία του πέτυχε δύο γκολ σε αγώνα της Ligue 1
05/11/2018 • 00:05

Πάρτι της Μονπελιέ, 3-0 τη Μαρσέιγ! (video)

Οι Μονπελιερέν χάρη σε ένα εκρηκτικό δεύτερο ημίχρονο, φιλοδώρησαν με τρία γκολ τους Μασσαλούς στο "Μοσόν" και με το πέρας της 12ης αγωνιστικής φιγουράρουν στη δεύτερη θέση της Ligue 1.

04/11/2018 • 11:44

Τα «σφυριά» θέλουν τον Μήτρογλου

Στο μετεγγραφικό στόχαστρο της Γουέστ Χαμ φέρεται να βρίσκεται ο Κώστας Μήτρογλου εν όψει της χειμερινής μετεγγραφικής περιόδου.

Τα τελευταία χρόνια τα ματς της Μαρσέϊγ στο Μονπελιέ έχουν θέαμα. Φέτος θα είναι ακόμα πιο ανταγωνιστικό!
04/11/2018 • 08:16
03/11/2018 • 10:12
Ο Εμπαπέ πανηγυρίζει.
29/10/2018 • 00:00

"Le Classique": Το πήρε η ΠΣΖ (video)

Η ΠΣΖ πέτυχε το έντεκα στα έντεκα επικρατώντας με σκορ 2-0 της Μαρσέιγ στο ματς που ολοκλήρωσε την 11η αγωνιστική στο Σαμπιονά.

26/10/2018 • 22:29
Νις-Μαρσέιγ
22/10/2018 • 00:15
Η Μαρσέϊγ πέρυσι νίκησε με 4-2 στη Νίκαια κι αυτό απόψε δίνει ένα κίνητρο παραπάνω στους γηπεδούχους
21/10/2018 • 08:16