ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
France
+33 (892) 701 225
27/09/2013 • 23:26

Ελί: «Εκανα ό,τι ήταν δυνατό»

Την παραίτησή του υπέβαλε στη διοίκηση της Σοσό ο μέχρι πρότινος προπονητής της Ερίκ Ελί, μετά τη βαριά ήττα (5-1) από τη νεοφώτιστη Γκενγκάν την Τετάρτη. Αμέσως μετά υποστήριξε ότι έδωσε τα πάντα για την ομάδα που υπηρέτησε για ενάμιση χρόνο.

27/09/2013 • 00:33

Τέλος ο Ελί από Σοσό

Την παραίτησή του από την τεχνική ηγεσία της Σοσό υπέβαλλε ο Ερίκ Ελί μετά την ήττα με 5-1 από τη Γκινγκάμπ, με τον πρόεδρο της ομάδας Λοράν Περνέ να την κάνει αποδεκτή.

02/09/2013 • 21:30

Δανεικός στη Σοσό ο Μαγιούκα

Σημαντική ενίσχυση στη γραμμή κρούσης της πέτυχε η Σοσό, η οποία απέκτησε με τη μορφή δανεισμού ως τις 30 Ιουνίου 2014 τον επιθετικό της Σαουθάμπτον Εμάνουελ Μαγιούκα.

16/08/2013 • 23:45

Πέρασε από το «Μονπελιάρ» η Λιόν

Το «2 στα 2» πέτυχε η Λιόν, συνεχίζοντας με νίκη στο πλαίσιο της 2ης αγωνιστικής του σαμπιονά. Συγκεκριμένα, στο Μονπελιάρ, η Λιόν επικράτησε, 3-1, της Σοσό, έστω κι αν οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν νωρίς.

26/04/2013 • 23:24

Επική ανατροπή για την Σοσό

Με τρία γκολ σε οχτώ λεπτά του παιχνιδιού η Σοσό κατάφερε να φύγει με το βαθμό της ισοπαλίας(3-3) από την έδρα της Λιλ.

14/04/2013 • 17:10

Βλέπει "Τσάμπιονς Λιγκ" η Νις

Σημειώνοντας και τα τρία τέρματα στο δεύτερο ημίχρονο, η Νις νίκησε 3-0 τη Σοσό και ανέβηκε και πάλι σε θέση που εξασφαλίζει έξοδο στο Τσάμπιονς Λιγκ της νέας περιόδου. Αντίθετα, οι φιλοξενούμενοι έμειναν μόλις στο +1 από τη γραμμή του υποβιβασμού.

01/04/2013 • 00:02

Απομακρύνεται από τον τίτλο η Λιόν

Η Ολιμπίκ γνώρισε την τρίτη εντός έδρας ήττα της στο γαλλικό Σαμπιονά, με θύτη αυτή τη φορά τη Σοσό, η οποία πέρασε με 2-1 από το «Ζερλάν» για την 30ή αγωνιστική της Λιγκ 1.

23/02/2013 • 20:55
17/02/2013 • 23:54
14/01/2013 • 00:09

Δούλεψε και για τη Λιόν

Η Σοσό νίκησε 3-1 τη Μαρσέιγ στην αυλαία της 20ής αγωνιστικής της Λιγκ 1 και ανέβηκε οριακά πάνω απ' την επικίνδυνη ζώνη.

23/12/2012 • 20:08

Νίκη για την Τουλούζ

Στο -6 από την τέταρτη θέση που οδηγεί στο Γιουρόπα Λιγκ και στο +10 από τον υποβιβασμό βρέθηκε η Τουλούζ, μετά τη νίκη της με 2-0 επί της αδύναμης εκτός έδρας Σοσό που εξακολουθεί να βρίσκεται εντός επικίνδυνης ζώνης.

25/06/2012 • 12:44
19/06/2012 • 22:28
06/06/2012 • 12:56
31/05/2012 • 17:25

19/09/2018 • 10:52