22/09/2018 • 14:40
Ο Τζιανλουίτζι Μπουφόν
22/09/2018 • 13:20

Παίζει με Ρεν ο Μπουφόν

Ο Τζιανλουίτζι Μπουφόν θα αγωνιστεί στην αναμέτρηση της Παρί Σεν Ζερμέν με τη Ρεν για το γαλλικό πρωτάθλημα, όπως αποκάλυψε ο Τόμας Τούχελ.

Πρώτα η ντρίμπλα, μετά η καζούρα για τον Νεϊμάρ!
19/09/2018 • 16:00
Ο Τόμας Τούχελ
19/09/2018 • 10:55

Τούχελ: «Δεν εγκαταλείψαμε τον αγώνα»

Ο Τόμας Τούχελ υπογράμμισε πως η Παρί Σεν Ζερμέν δεν άξιζε να δεχτεί δυο γκολ στο πρώτο ημίχρονο του αγώνα με τη Λίβερπουλ, ενώ στάθηκε και στο γεγονός πως οι παίκτες του δεν εγκατέλειψαν το ματς.

Λίβερπουλ, πανηγυρική
18/09/2018 • 23:55

Το έκρινε ο Φιρμίνο

Η Λίβερπουλ αν και δέχτηκε γκολ ισοφάρισης (2-2) στο 83’ με τον Εμπαμπέ, είχε τον τρόπο να νικήσει (3-2) απόλυτα δίκαια την Παρί, με τον Βραζιλιάνο να σκοράρει στο δεύτερο (από τα τρία) λεπτά των καθυστερήσεων.

O Τόμας Τούχελ
18/09/2018 • 15:20
Ο Χάρι Κέιν
18/09/2018 • 10:26

Τα βλέματα στραμμένα στο «Άνφιλντ»

Ένα από τα σημαντικότερα παιχνίδια της 1ης αγωνιστικής στο Τσάμπιονς Λιγκ, διεξάγεται στο «Άνφιλντ». Η φιναλίστ της προηγούμενης διοργάνωσης, Λίβερπουλ, υποδέχεται την Παρί Σεν Ζερμέν.

Ο φρικιαστικός τραυματισμός του Φιρμίνο
17/09/2018 • 20:05

Χωρίς Φιρμίνο η προπόνηση της Λίβερπουλ.

Ο τραυματισμός στο μάτι, στο ματς με την Τότεναμ από τον Βερτόνχεν, φαίνεται να αφήνει εκτός μάχης τον Βραζιλιάνο επιθετικό της Λίβερπουλ. Απουσίασε από την προπόνηση της Δευτέρας.

Ο Γιούργκεν Κλοπ
17/09/2018 • 18:48
Ζλάταν: "God of goals"
17/09/2018 • 16:16

Ζλάταν: "God of goals" (video)

Έχει πετύχει μερικά από τα πιο όμορφα και σπάνια γκολ στην ιστορία του Παγκοσμίου Ποδοσφαίρου. Την καριέρα του και τα γκολ του θα τα ζήλευαν πολλοί, όμως ο Ζλάταν Ιμπραϊμοβιτς, ακόμα και στα 36 του χρόνια συνεχίζει να εντυπωσιάζει.