ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
+33 (42) 629 6700
Ο Λιονέλ Μέσι έχει περισσότερες συμμετοχές στο Champions League από όσες η 11αδα της Λιόν
19/02/2019 • 21:35

Ένας Μέσι, όλη η Λιόν!

Οι συμμετοχές της βασικής ενδεκάδας των Λιονέ στον αγώνα με την Μπαρτσελόνα, δεν υπερβαίνουν όσες έχει μόνος του ο Αργεντινός super star.

Φανέλα βασικού στον Τεριέ δίνει ο προπονητής της Λιόν
19/02/2019 • 21:09

Έκπληξη με Τεριέ στη Λιόν

Ο Μπρούνο Ζενεζιό επεφύλασσε έκπληξη σε ότι αφορά στην ενδεκάδα των Λιονέ κόντρα στην Μπαρτσελόνα επιλέγοντας τον Μαρτέν Τεριέ.

Μπάγερν Μονάχου-Λίβερπουλ
19/02/2019 • 09:20

Η προσοχή όλων στραμμένη σε Λίβερπουλ και Λιόν

Με δυο ακόμα αναμετρήσεις συνεχίζεται η φάση των “16” του Champions League την Τρίτη, όπου η Λίβερπουλ θα αντιμετωπίσει την Μπάγερν Μονάχου στο “Άνφιλντ” και η Λιόν την Μπαρτσελόνα στο “Groupama Stadium” (22:00).

Ντεμπελέ και Ουμτιτί
18/02/2019 • 20:54
Ο Φεκίρ σκοράρει και χαμογελά!
15/02/2019 • 23:37

Νίκη θρίλερ για την Λυών (video)

Λίγες ημέρες πριν υποδεχτεί την Μπαρσελόνα για το Champions League η Λυών δυσκολεύτηκε αλλά... νίκησε με 2-1 την ουραγό Γκενγκάν! Σκόραραν οι Τεριέ και Φεκίρ! Δοκάρι για την Γκενγκάν στις καθυστερήσεις!!!

Η Φροζινόνε δυσκόλεψε τη Γιουβέντους στο ματς του πρώτου γύρου όπου έχασε με 0-2
15/02/2019 • 08:13

Αουτσάϊντερ με "άγριες" διαθέσεις σε Λιέγη, Πάντερμπορν και Εϊμπάρ

Πολύ ενδιαφέροντα παιχνίδια περιμένουμε στο Βέλγιο, την Ισπανία, την Ολλανδία και την Γερμανία. Παραγωγικές αναμετρήσεις περιμένουμε σε Πάντερμπορν, Εϊμπάρ και Λιέγη ενώ τόσο στο Μόναχο όσο και στο Τορίνο πιθανόν να γίνει συντήρηση από τα φαβορί

Οι παίκτες της Νις πανηγυρίζουν το γκολ του Βαλτέρ
11/02/2019 • 00:13
Η Βαλένθια είχε νικήσει με 6-3 τη Μπέτις στην τελευταία της επίσκεψη στο συγκεκριμένο γήπεδο
07/02/2019 • 11:10
Ο Ντι Μαρία
04/02/2019 • 00:05

Έχασε η Παρί με ανατροπή! (video)

Σπουδαία νίκη πέτυχε η Λιόν κόντρα στη Παρί υποχρεώνοντας την ομάδα του Τόμας Τούχελ στην πρώτη φετινή της ήττα.Ο Ντι Μαρία έδωσε το προβάδισμα στους φιλοξενούμενους, Ντεμπελέ και Φεκίρ με πέναλτι υπέγραψαν την ανατροπή.

Μετά τις κακές εμφανίσεις, τελευταία, η Ρόμα πιέζεται για θετικό αποτέλεσμα κόντρα στην Μίλαν
03/02/2019 • 07:11

Τεστ αποτελεσματικότητας σε Λιόν, Μάντσεστερ και Λιέγη

Ανταγωνιστικά παιχνίδια περιμένουμε στα ντέρμπι του Βελγικού πρωταθλήματος. Θα χρειαστούν αποτελεσματικότητα κόντρα σε παραγωγικούς αντιπάλους η Μάντσεστερ Σίτι, η Παρί και η Φέγενορντ. Υπαρκτό το προβάδισμα για Ρόμα και Σπόρτιγκ

30/01/2019 • 12:16
    Πρόκριση για τη Λιόν
    25/01/2019 • 00:05

Άνετη πρόκριση της Λιόν στους "16" (video)

Παρά το γεγονός ότι έπαιξε για ένα ημίχρονο με παίκτη λιγότερο αφού αποβλήθηκε ο Μάρσαλ, η Λιόν νίκησε με 2-0 την Αμιάν εκτός έδρας και πήρε την πρόκριση για τη φάση των 16 του κυπέλλου Γαλλίας.

Ο Ντεμπελέ με γκολ στις καθυστερήσεις έδωσε τη νίκη στη Λιόν
    21/01/2019 • 00:13

Buzzer-beater από τον Ντεμπελέ!(video)

Ο Γάλλος επιθετικός με κεφαλιά στο πέμπτο λεπτό των καθυστερήσεων, έδωσε τη μεγάλη νίκη στη Λιόν με 2-1 στην έδρα της Σεντ Ετιέν.

Πριν από ένα μήνα η Λίβινγκστον διέλυσε τη Χαρτς με σκορ 5-0 για το πρωτάθλημα
    20/01/2019 • 08:15