ΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑΕΚΑτρόμητοςΆρηςΠανιώνιοςΛαμίαΠαναθηναϊκόςΠαναιτωλικόςΑΕΛΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΟΦΗΝΠΣ ΒόλοςΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
O Μίκαελ Σκίμπε θεωρεί πως η Εθνική έχει ακόμα μια ευκαιρία στο Nations League.
16/10/2018 • 01:15
Άτυχος ο Παπασταθόπουλος και η Εθνική
16/10/2018 • 00:51

Διάστρεμμα ο Σωκράτης!

Ο Σωκράτης Παπασταθόπουλος ήταν ο άτυχος για την Ελλάδα, στο ματς με τη Φινλανδία, καθώς υπέστη διάστρεμμα και αναγκάστηκε να αποχωρήσει στο ημίχρονο.

Αποδέχτηκε την ανωτερότητα της Φινλαδνίας ο Σκίμπε.
16/10/2018 • 00:45
Φινλαδία - Ελλάδα
15/10/2018 • 23:40

Άχρωμη, άοσμη, άγευστη…

Η εθνική μας ομάδα στον «τελικό» κόντρα στην Φινλανδία στο Τάμπερε, αποδείχθηκε κατώτερη των προσδοκιών, ηττήθηκε 2-0 και πλέον ελπίζει σε θαύμα για να κατακτήσει την πρώτη θέση στον όμιλό της στο Nations League.

Οι παίκτες της εθνικής Ελλάδος
15/10/2018 • 13:11
Ο Πάβελ Γκιλ
15/10/2018 • 10:32
15/10/2018 • 08:40

Παίζει την πρωτιά στη Φινλανδία

Η εθνική Ελλάδος θέλει τη νίκη, προκειμένου να αποκτήσει προβάδισμα για την κατάληψη της πρώτης θέσης στον όμιλό της και να διατηρήσει «ζωντανές» τις ελπίδες για πρόκριση στην τελική φάση του ευρωπαϊκού πρωταθλήματος (21:45).

Απόλυτη στις καθυστερήσεις η Φινλανδία

Με γκολ στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων, η Φινλανδία πέρασε από το Ταλίν κόντρα στην Εσθονία με σκορ 0-1, πριν το εντός έδρας ματς με την Ελλάδα την ερχόμενη Δευτέρα (15/10, 21:45).

Φινλανδία, πανηγυρική
02/09/2017 • 21:30
Κράβετς, Ουκρανία
12/11/2016 • 23:37

Ένα και να «καίει» για τους Ουκρανούς

Με 1-0 έκαμψε την αντίσταση της Φινλανδίας η Ουκρανία στην Οδησσό και ανέβηκε με αυτόν τον τρόπο στη δεύτερη θέση του 9ου ομίλου των προκριματικών του Παγκοσμίου Κυπέλου.

Ιταλία, Φινλανδία
06/06/2016 • 23:45
07/10/2015 • 11:24

Εκτάκτως στην Εθνική ο Λουντ

Στην Εθνική Φινλανδίας που βρίσκεται στο Βουκουρέστι για το παιχνίδι με τη Ρουμανία, ενσωματώνεται εκτάκτως ο Ρόμπιν Λουντ.

04/09/2015 • 23:40

Μία από τα ίδια...

Η Εθνική μας ομάδα γνώρισε ακόμα μία ήττα (0-1) στα προκριματικά του Euro και έμεινε καθηλωμένη στην τελευταία θέση. Ηταν η σειρά της Φινλανδίας να σκοράρει εις βάρος μας και να πανηγυρίσει...