ΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑΕΚΑτρόμητοςΆρηςΠανιώνιοςΛαμίαΠαναθηναϊκόςΠαναιτωλικόςΑΕΛΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΟΦΗΝΠΣ ΒόλοςΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
ΠΑΟΚ
    07/12/2013 • 13:32
    05/12/2013 • 18:26

Πρόβλημα με Μαργαρίτη

Με προβλήματα επέστρεψε στην Θεσσαλονίκη η αποστολή του ΠΑΟΚ μετά από την βαριά ήττα που γνώρισε στην Άγκυρα από την Ανκάρα για το Γιούροκαπ.

04/12/2013 • 22:37
    04/12/2013 • 21:21

Άργησε να... ξυπνήσει ο ΠΑΟΚ

Ο ΠΑΟΚ πραγματοποιώντας ένα πολύ κακό πρώτο ημίχρονο, ηττήθηκε από την Άνκαρα με 84-65 για την 8η αγωνιστική της φάσης των ομίλων του Eurocup. Μεγάλη προσπάθεια από τους παίκτες του Σούλη Μαρκόπουλου στο δεύτερο ημίχρονο, ωστόσο δεν ήταν αρκετή για να καλύψει την εικόνα του πρώτου εικοσάλεπτου.

03/12/2013 • 14:32
    03/12/2013 • 14:08

MVP ο Ντι Τζέι Κούπερ

Ο Ντι Τζέι Κούπερ συνεχίζει τις εντυπωσιακές του εμφανίσεις και οδηγεί τον ΠΑΟΚ από νίκη σε νίκη. Με μια ακόμα ηγετική εμφάνιση στο ματς με την Δράμα ο πλέι μέικερ του «δικεφάλου» αναδείχτηκε πολυτιμότερος παίκτης της 8ης αγωνιστικής της Basket League ΟΠΑΠ.

03/12/2013 • 00:01
    30/11/2013 • 22:45

Μαρκόπουλος: "Καλύτεροι στο δεύτερο μέρος"

Μετά την αναμέτρηση του ΠΑΟΚ με τον ΚΑΟ Δράμας οι δύο προπονητές παραχώρησαν συνέντευξη Τύπου με τον Σούλη Μαρκόπουλο να τονίζει ότι η ομάδα του ανέβασε στροφές στο δεύτερο μέρος και εκεί οφείλεται η νίκη ενώ ο Μάρκοβιτς στάθηκε στα εύκολα καλάθια που δέχτηκε η ομάδα του.

30/11/2013 • 20:50

Μόνο ο ΠΑΟΚ στο δεύτερο (video)

Ο ΠΑΟΚ επέβαλλε το νόμο του στο δεύτερο ημίχρονο κόντρα στον ΚΑΟΔ στην Πυλαία, φτάνοντας στην έκτη του νίκη στην Α1 με σκορ 82-65.

29/11/2013 • 17:32
    27/11/2013 • 01:01
    26/11/2013 • 20:18

Προπονήθηκαν Τσόχλας, Μαργαρίτης (video)

Με τους Βαγγέλη Μαργαρίτη και Απόλλωνα Τσόχλα παρόντες στο κλειστό της Πυλαίας, άρχισε η ουσιαστικά τελευταία προπόνηση του ΠΑΟΚ για το εντός έδρας παιχνίδι για το Eurocup με την Αλμπα Φέχερβαρ (19.30. Novasports3).

24/11/2013 • 23:08

Μοίρασαν αυτόγραφα και χαρά στο κατάστημα Forthnet (video)

Το πρωί του Σαββάτου (23/11) παίκτες των Τρικάλων και του ΠΑΟΚ καθώς και ο πρόεδρος της θεσσαλικής ομάδας, Βαγγέλης Φρύδας, βρέθηκαν στο κατάστημα Forthnet στο κέντρο της πόλης όπου μοίρασαν αυτόγραφα και μπάλες στους μικρούς φίλους του αθλήματος.

23/11/2013 • 19:58

Τον προσγείωσε στα... Τρίκαλα (video)

Τα Τρίκαλα με εντυπωσιακή εμφάνιση επικράτησαν 87-76 του ΠΑΟΚ για την 7η αγωνιστική της Basket League και τον προσγείωσαν απότομα μετά τη σημαντική νίκη στο Μαυροβούνιο επί της Μπουντούτσνοστ για το Eurocup. Κορυφαίος για τους νεοφώτιστους ο Γιούιν (22π.).

22/11/2013 • 18:29

Μαρκόπουλος: «Αδικούνται τα Τρίκαλα»

Ο τεχνικός του ΠΑΟΚ Σούλης Μαρκόπουλος δηλώνει ότι τα Τρίκαλα αδικούνται από τη βαθμολογική τους θέση, εν' όψει του σαββατιάτικου αγώνα ανάμεσα στις δύο ομάδες για την 7η αγωνιστική της Basket League.