ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
04/02/2018 • 15:12
Ο Άντι Κινγκ.
01/02/2018 • 10:32

Πρόλαβε με Κινγκ η Σουόνσι

Τα τελευταία λεπτά των μεταγραφών κατάφερε η Σουόνσι να κλείσει τον δανεισμό του μέσου Άντι Κινγκ από την Λέστερ.

Ο Μχιταριάν, Άρσεναλ
29/01/2018 • 15:31
Ο Ρόκε Μέσα
28/01/2018 • 14:48

Κοντά στη Σεβίλλη ο Ρόκε Μέσα

Λεπτομέρειες απομένουν για την ολοκλήρωση της μετεγγραφής του Ρόκε Μέσα στη Σεβίλλη, καθώς οι Ανδαλουσιανοί έχουν έρθει ήδη σε συμφωνία με τη Σουόνσι για τον δανεισμό του παίκτη.

O Μόουσον
22/01/2018 • 23:54

Στάση στην Σουόνσι η Λίβερπουλ

Η Λίβερπουλ έμεινε στην μεγάλη νίκη απέναντι στην Σίτι την προηγούμενη αγωνιστική και γνώρισε την ήττα από την Σουόνσι με 1-0.

Καρβαλιάλ: «Πήραμε άξια τη νίκη»

Στην τύχη που είχε με το μέρος της η Σουόνσι αναφέρθηκε ο προπονητής της Κάρλος Καρβαλιάλ, μετά την εκτός έδρας νίκη της επί της Γουότφορντ με 2-1, στο πρώτο του ματς στον πάγκο των Ουαλών.

Καρβαλιάλ
28/12/2017 • 15:20
Ο Ντένις Μπέργκαμπ.
24/12/2017 • 15:53

Υποψήφιος για Σουόνσι ο Μπέργκαμπ

Ο Ντένις Μπέργκαμπ είναι ανάμεσα στους υποψήφιους για την διαδοχή του Πολ Κλέμεντ στην τεχνική ηγεσία της Σουόνσι, σύμφωνα με την Daily Express.

Ο Ρόναλντ Κούμαν.
21/12/2017 • 16:27

Αρνητικός για Σουόνζι ο Κούμαν

Αρνητικός στο ενδεχόμενο να αναλάβει την τεχνική ηγεσία της Σουόνζι εμφανίζεται ο Ρόναλντ Κούμαν, σύμφωνα με δημοσίευμα του Sky Sports.

Ο Πολ Κλέμεντ
21/12/2017 • 09:26
Ο Γουέιν Ρούνεϊ
19/12/2017 • 00:06

Ανατροπή για τα «ζαχαρωτά»

Με τον Γουέιν Ρούνεϊ να έχει «1 στα 2» από την άσπρη βούλα, η Έβερτον νίκησε 3-1 τη Σουόνσι στο ματς που έκλεισε το πρόγραμμα της 18ης αγωνιστικής στην Πρέμιερ Λιγκ.

16/12/2017 • 22:35

Κλέμεντ: «Δεν επιστρέφει στην Μπάγερν ο Ρενάτο»

Στη διάψευση των φημών που θέλουν τη Σουόνσι σε συζητήσεις με την Μπάγερν Μονάχου για τον πρόωρο τερματισμό του δανεισμού του Ρενάτο Σάντσες, προχώρησε ο προπονητής της ουαλικής ομάδας Πολ Κλέμεντ

30/11/2017 • 14:46