ΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑΕΚΑτρόμητοςΆρηςΠανιώνιοςΛαμίαΠαναθηναϊκόςΠαναιτωλικόςΑΕΛΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΟΦΗΝΠΣ ΒόλοςΕλλάδαΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
    12/11/2016 • 23:17
    Ολυμπιακός βόλεϊ
    05/11/2016 • 20:12

Σέρβιρε τρίποντο ο Ολυμπιακός (video)

Με ρεσιτάλ από την γραμμή του σερβίς από τους Αγκάμεζ και Κοκκινάκη που σημείωσαν 6 και 5 άσσους αντίστοιχα ο Ολυμπιακός έκανε επίδειξη ισχύος στην Αλεξανδρούπολη επικρατώντας άνετα 3-0 σετ (25-19, 25-12, 25-15) του Εθνικού.

Ηρακλής Χαλκίδας
    29/10/2016 • 21:45

Πρώτο τρίποντο από το ...κέντρο του Εθνικού στην Χαλκίδα (video)

Με αλλαγή "κλειδί" τον νεαρό Χατζόπουλο στο δεύτερο σετ και με τοπ σκόρερ τον Στίγγα (18π.) ο Εθνικός Αλεξανδρούπολης αν και έχασε στην Χαλκίδα το πρώτο σετ από τον γηπεδούχο Ηρακλή πήρε τα τρία επόμενα και με 3-1 σετ (19-25, 25-17, 25-15, 25-23) πανηγύρισε την πρώτη του νίκη στην Volleyleague.

Ο Βασίλης Κουρνέτας
    26/10/2016 • 12:56
    Εθνικός-ΠΑΟΚ
    26/10/2016 • 10:33

Εθνικός – ΠΑΟΚ 1-3 (video)

Δείτε σε video την παρουσίαση του αγώνα Εθνικός-ΠΑΟΚ από τον Ισίδωρο Πρίντεζη στην εκπομπή ΣΤΟ ΦΙΛΕ.

Πήρε το ντέρμπι ο Εθνικός από την Ορεστιάδα

Με όπλο του την επίθεση ο Εθνικός Αλεξανδρούπολης νίκησε με 3-1 σετ (25-20, 22-25, 27-25, 25-18) την Ορεστιάδα στον αγώνα της 2ης ημέρας του Α΄ομίλου του Λιγκ Καπ «Νίκος Σαμαράς» και πλέον ο αγώνας που θα δώσει την Κυριακής(16/10) με τον ΠΑΟΚ στο PAOK Sports Arena είναι σαν τελικός καθώς όποια ομάδα νικήσει θα προκριθεί στο φάιναλ-4 που θα γίνει στην Κύπρο 26-27 Ιανουαρίου.

09/10/2016 • 22:23

MVP ο Παλέντζας, 3-2 ο Εθνικός

Με τον "μπόμπερ" του Νίκο Παλέντζα να αναδεικνύεται MVP της διοργάνωσης ο Εθνικός πέρασε με άριστα 10 το τεστ ενόψει του Λιγκ Καπ με την τουρκική Κίρτσαλι Άρδας στο τελευταίο φιλικό που έδωσε στη Βάρνα της Βουλγαρίας.

04/10/2016 • 20:17