ΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑΕΚΑτρόμητοςΆρηςΠανιώνιοςΛαμίαΠαναθηναϊκόςΠαναιτωλικόςΑΕΛΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΟΦΗΝΠΣ ΒόλοςΕλλάδαΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
    03/11/2013 • 13:32
    30/10/2013 • 23:25
    27/10/2013 • 23:29

Ο Εθνικός 3-0 στο Βραχάτι με σούπερ Μιγιαϊλοβιτς (video)

Με σούπερ σταρ στην επίθεση τον Σέρβο Νίκολα Μιγιαϊλοβιτς ο Εθνικός κέρδισε για πρώτη φορά τον Παμβοχαϊκό στο Βραχάτι, έφθασε στην τρίτη νίκη του σε ισάριθμους αγώνες στην Volleyleague και με 8 βαθμούς ισοβαθμεί στην πρώτη θέση της βαθμολογίας με την ΑΕΚ.

27/10/2013 • 09:48

Δοκιμασία στο Βραχάτι για Εθνικό

Από την έδρα του Παμβοχαϊκού καλείται να περάσει ο Εθνικός Αλεξανδρούπολης, στο ματς που ολοκληρώνει την 3η αγωνιστική της Volley League (Κυριακή, 19:00, NS7).

24/10/2013 • 21:28

Έχασε το ματς, κέρδισε εμπειρίες

Έχασε την πρώτη μάχη στην Πολωνία αλλά κέρδισε εμπειρίες ο Εθνικός Αλεξανδρούπολης. Η ομάδα του Έβρου έκανε την υπέρβαση στην επιστροφή της στα ευρωπαϊκά σαλόνια, πήρε το πρώτο σετ από την πανίσχυρη Σκρα αλλά στα επόμενα σετ υποκλίθηκε στην ανωτερότητα της.

19/10/2013 • 22:33

Ροντέο στον Έβρο, νικητής ο Εθνικός (video)

Το πρώτο σοβαρό επεισόδιο μεταξύ παικτών μάλιστα στην Volleyleague έγινε στην Αλεξανδρούπολη. Ο Εθνικός νίκησε 3-1 σετ (16-25, 25-21, 25-15, 25-21) την Παναχαϊκή με την αψιμαχία Παναγιώτη Ρουμελιώτη και Άκη Σιδηρόπουλου να σημαδεύει αρνητικά την αναμέτρηση.

13/10/2013 • 00:38

Με 21 μπλοκ, 3-2 ο Εθνικός τον Άρη (video)

Με σούπερ σταρ τον Μιγιαϊλοβιτς που είχε 28 πόντους (62% επίθεση) και 13 μπλοκ του Παπάζογλου ο Εθνικός πήρε ρεβάνς για την ήττα του στο Λιγκ Καπ επικρατώντας με 3-2 σετ 25-20, 26-28, 25-13, 24-26, 15-7) του Άρη στη Μίκρα σε παιχνίδι που κρίθηκε στις λεπτομέρειες.

11/10/2013 • 20:33

Γνωρίζονται καλά...

Ο Άρης υποδέχεται τον Εθνικό Αλεξανδρούπολης στην πρεμιέρα της Volleyleague κι ενώ οι δυο τους τέθηκαν αντιμέτωπες και πριν λίγες μέρες στο Λιγκ Καπ.

11/10/2013 • 12:44
    05/10/2013 • 23:22

Πρώτη νίκη για Άρη, 3-2 τον Εθνικό

Με τον Γιάννη Κυριακίδη να αποτελεί σημείο αναφοράς στον Άρη, η ομάδα του Κράβαρικ νίκησε 3-2 σετ (25-19, 25-20, 19-25, 14-25, 15-12) τον Εθνικό φθάνοντας στην πρώτη της νίκη στην δεύτερη αγωνιστική του 1ου ομίλου του Λιγκ Καπ «Νίκος Σαμαράς».

04/10/2013 • 23:00

«Διπλό» του Εθνικού στο Αιγίνιο

Με την σφραγίδα των Ράιτς και Μιγιαϊλοβιτς ο Εθνικός πέρασε «ατσαλάκωτος» από το Αιγίνιο στον 1ο όμιλο του Λιγκ Καπ «Νίκος Σαμαράς».

28/09/2013 • 12:24
    16/09/2013 • 01:29

O Eθνικός ξανά 3-0 τη Νίκη

Ο Εθνικός Αλεξανδρούπολης νίκησε και πάλι τη Νίκη Αιγινίου με 3-0 σετ στο δεύτερο φιλικό των δύο ομάδων που δόθηκε μέσα σε 24 ώρες στην πρωτεύουσα του Έβρου.

21/06/2013 • 14:56
    01/06/2013 • 00:27