ΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑΕΚΑτρόμητοςΆρηςΠανιώνιοςΛαμίαΠαναθηναϊκόςΠαναιτωλικόςΑΕΛΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΟΦΗΝΠΣ ΒόλοςΕλλάδαΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
    Greece
    13/12/2013 • 09:36
    11/12/2013 • 22:03

Νίκη για τον Εθνικό μετά από 31 χρόνια

Την πρώτη του νίκη μετά από 31 χρόνια - δεύτερη στην ιστορία του - πέτυχε πριν από λίγη ώρα ο Εθνικός Αλεξανδρούπολης με αντίπαλο την Κομουνάλνικ Γκρόντνο στον πρώτο αγώνα στη φάση των «32» του Challenge Cup.

10/12/2013 • 10:56

Αγώνας σταθμός για τον Εθνικό

Την πόρτα των «8» του Challenge Cup επιθυμεί να ανοίξει ο Εθνικός Αλεξανδρούπολης την Τετάρτη στις 7 με αντίπαλο την Γκρόντνο από την Λευκορωσία και για να το κάνει αυτό εκτός από την καλή απόδοση θα χρειαστεί και τον κόσμο στο πλευρό του.

07/12/2013 • 22:13
    05/12/2013 • 08:32

Κάλεσμα στον κόσμο από Εθνικό Αλεξανδρούπολης

Έκκληση στον κόσμο της Αλεξανδρούπολης να γεμίσει το κλειστό γυμναστήριο της πόλης απευθύνει ο Εθνικός εν' όψει του αγώνα της επόμενης Τετάρτης απέναντι στη Κομουνάλνικ Γκρόντνο από τη Λευκορωσία.

02/12/2013 • 23:11
    01/12/2013 • 22:18
    30/11/2013 • 14:56
    26/11/2013 • 23:58
    23/11/2013 • 22:19

Με Ανέστη το «7 στα 7» ο Εθνικός (video)

Ανέστης έκοβε στην επίθεση, ο Ιβάν μοίραζε στο σέρβις και με αυτούς πρωταγωνιστές ο Εθνικός Αλεξανδρούπολης νίκησε 3-0 σετ (25-23, 25-19, 25-14) τη Λαμία και διεύρυνε το δικό του πλέον ιστορικό ρεκόρ των επτά συνεχόμενων νικών στην Volleyleague.

22/11/2013 • 18:53

Δύσκολη δοκιμασία για τον πρωτοπόρο Εθνικό

Η ευχάριστη έκπληξη του φετινού πρωταθλήματος της Volley League, Εθνικός Αλεξανδρούπολης, αντιμετωπίζει τη Λαμία το Σάββατο στις 20:00 (NS1), σε ένα από τα πιο ενδιαφέροντα παιχνίδια της 7ης αγωνιστικής.

16/11/2013 • 23:52
    09/11/2013 • 22:15

"Αέρας" και στην Κυψέλη ο Εθνικός (video)

Με το... γκάζι πατημένο στο τέρμα ο Εθνικός δεν έκανε στάση ούτε στην καταπράσινη Κυψέλη. Η ομάδα του Έβρου έχασε το πρώτο σετ από τον Παναθηναϊκό ωστόσο με super τον Κώστα Δαλακούρα πήρε τη νίκη me 3-1 σετ (20-25, 25-18, 25-19, 25-19) και παρέμεινε αήττητος στην Volleyleague μετά από πέντε στροφές.

09/11/2013 • 01:12

«Τελικός» στην Κυψέλη

Ο ουραγός της βαθμολογίας Παναθηναϊκός υποδέχεται τον πρωτοπόρο και μόνο αήττητο στο πρωτάθλημα Εθνικό Αλεξανδρούπολης για την 5η αγωνιστική της Volleyleague σε ένα παιχνίδι με τεράστια βαθμολογική σημασία.

04/11/2013 • 20:30