ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
    10/02/2018 • 21:46
    ΠΑΟΚ, πανηγυρική
    06/02/2018 • 23:50

"Ίδρωσε" αλλά προκρίθηκε με "Ράφα" ο ΠΑΟΚ

Σαν στο ...σπίτι του, ένιωθε, στο σπίτι του, στην Αλεξανδρούπολη, ο Κουμεντάκης και με εκπληκτική εμφάνιση (18π., 16/28 επ., 1 άσσος, 1 μπλοκ, 76% υπ. - 59% υπ.),οδήγησε τους πρωταθλητές σε πρόκριση επί του Εθνικού με 3-1 σετ (25-18, 31-29, 20-25, 26-24). Παραγωγικός και ο Βούλγαρος Ουτσίκοφ με 25 πόντους (24/43 επ., 1 μπλοκ).

Ολυμπιακός, πανηγυρική
    20/01/2018 • 19:20

Μπλοκ μπετόν και 3-0 ο Ολυμπιακός

Το 14ο τρίποντο σε ισάριθμους αγώνες πρόσθεσε στο βαθμολογικό του σακούλι ο Ολυμπιακός. Οι «ερυθρόλευκοι» με μπλοκ από …μπετόν νίκησαν άνετα με 3-0 σετ (25-16, 25-18, 25-11) τον Εθνικό Πειραιώς σε ματς που κράτησε 70 λεπτά και δεν αντέχει σε κριτική.

Παμβοχαϊκός, πανηγυρική
    15/01/2018 • 20:57

Άστραψε και βρόντηξε ο νέος Παμβοχαϊκός

Ένας νέος, διαφορετικός, Παμβοχαϊκός εμφανίστηκε στην Καλλιθέα και "σκούπισε" τον Εθνικό Πειραιώς επικρατώντας άνετα με 3-0 σετ. Ήταν η Πέμπτη νίκη του στο πρωτάθλημα, τρίτη με 3-0 σετ και τρίτη εκτός έδρας.

Εθνικάρα και στην Κηφισιά

Ένα ακόμη μεγάλο τρίποντο πρόσθεσε στην συλλογή του ο Εθνικός οποίος μετά από 42 χρόνια άνοιξε λογαριασμό στις αναμετρήσεις με την Κηφισιά. Με πρωταγωνιστές τους Σπυριούνη, Αμπανόζ και Νάιτ η ομάδα του Σάκη Ψάρρα νίκησε την Κηφισιά στο Ζηρίνειο με 3-1 σετ (25-20, 25-18, 23-25, 25-19) και με την πέμπτη νίκη της στην εκπνοή του του Α΄γύρου ανέβηκε στους 16 βαθμούς.

Ηρακλής Χαλκίδας
    22/12/2017 • 20:28

Δεν περνάει κανείς από την Χαλκίδα

Ιστορικές στιγμές ζουν στην Χαλκίδα. Η ομάδα του Σπύρου Γκολίτση νίκησε 3-1 σετ (25-19, 25-21, 27-29, 25-18) και τον Εθνικό Αλεξανδρούπολης, έφθασε τους 18 βαθμούς και εξακολουθεί να κάνει όνειρα τετράδας στην Volleyleague μετά από 10 αγωνιστικές.

Ραφαήλ Κουμεντάκης, ΠΑΟΚ
    18/12/2017 • 23:39

"Κερνάει" ο Κουμεντάκης στην Αλεξανδρούπολη

Με δικούς του 11 πόντους στην παρθενική του εμφάνιση με την "μαυρόασπρη" ο Ραφαήλ Κουμεντάκης "κέρασε" το τρίποντο στον ΠΑΟΚ στο σπίτι του στην Αλεξανδρούπολη κόντρα στον Εθνικό της ...καρδιάς του.

02/12/2017 • 23:01

Τρίποντο με Ρίστιτς ο Εθνικός

Αντίο στην Volleyleague με προορισμό την Α2 Ιταλίας είπε ο Αντρέι Ρίστιτς ο οποίος ήταν ο πρωταγωνιστής της εκτός έδρας νίκης του Εθνικού Αλεξανδρούπολης επί της Παναχαϊκής,

Προειδοποίηση για αποχή από τους Έλληνες του Εθνικού Αλεξανδρούπολης.
    23/11/2017 • 13:14
    Ηρακλής
    18/11/2017 • 23:55

Το γύρισε ο Ηρακλής χωρίς Προύσαλη

Με τον νεαρό Σκαρλατίδη να αντικαθιστά επάξια τον τραυματία Προύσαλη και με αιχμές τους Αρμενάκη και Εφραιμίδη ο Ηρακλής παρότι βρέθηκε να χάνει από τον Εθνικό Αλεξανδρούπολης με 1-0 και 2-1 σετ κατάφερε να πάρει τη νίκη με 3-2 σετ επιστρέφοντας και πάλι στις επιτυχίες.

29/10/2017 • 23:02