ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
    Greece
    Τρίποντο από την περιφέρεια, 3-0 η ΑΕΚ.
    08/12/2018 • 22:20

Τρίποντο από την περιφέρεια, 3-0 η ΑΕΚ

Με τους περιφερειακούς της Ηρακλή Παπαδόπουλο (εντυπωσίασε αντί του Τζιουμάκα), Στοίλοβιτς και Μότα να είναι άψογοι επιθετικά και τον Κανέλλο να κάνει τη διαφορά πάνω στο φιλέ η ΑΕΚ πανηγύρισε, πιο εύκολα από ότι θα περίμεναν και οι ίδιοι οι παίκτες της, την τέταρτη νίκη της στην Volleyleague.

Ολυμπιακός - Εθνικός Αλεξανδρούπολης
    01/12/2018 • 19:50

Ζουπάνι και 3-0 Ο Ολυμπιακός

Σμιτ περίμεναν, Ζουπάνι τους προέκυψε. Ο διαγώνιος της Εθνικής στο γήπεδο όπου το καλοκαίρι έκανε τη διαφορά για τη "γαλανόλευκη" ...οργίασε και με 25 δικούς του πόντους (61% αποτελεσματικότητα στην επίθεση) οδήγησε τον Ολυμπιακό σε άνετη επικράτηση με 3-0 σετ (25-20, 25-20, 25-20) επί του Εθνικού στην Αλεξανδρούπολη.

ΠΑΟΚ
    24/11/2018 • 21:44

Με Μαρκέζ 3-0 ο ΠΑΟΚ

Χωρίς τον Τζούριτς αλλά με τον Μαρκέζ διαγώνιο ο ΠΑΟΚ χρειάστηκε μόλις 72 λεπτά για να νικήσει τον Εθνικό Αλεξανδρούπολης με 3-0 σετ (25-13, 27-25, 25-16).

21/11/2018 • 23:50

Άχαστος στην Αλεξανδρούπολη ο Εθνικός

Σε απόρθητο κάστρο έχει μετατρέψει το "Μιχάλης Παρασκευόπουλος" ο Εθνικός ο οποίος επικράτησε 3-2 σετ (19-25, 25-21, 25-16, 24-26, 15-08) και του Ηρακλή και παρέμεινε αήττητος στο "σπίτι" του.

17/11/2018 • 22:04

Και ξανά προς τη δόξα τραβά ο Εθνικός

Διπλή επιτυχία για τον Εθνικό Αλεξανδρούπολης. Και πήρε το πρώτο τρίποντο της σεζόν με 3-0 σετ (25-20, 25-22, 25-18) επί της Κηφισιάς και «βύθισε» ακόμη περισσότερο την αντίπαλό του στον πυθμένα της βαθμολογίας.

Βόμβα με Μπενγκολέα στην Αλεξανδρούπολη.
    13/11/2018 • 17:32
    Φάση από το Φοίνικας Σύρου - Εθνικός
    04/11/2018 • 19:04
    Ηρακλής, πανηγυρική
    06/10/2018 • 22:47

Το γύρισε με Φέργκιουσον ο Ηρακλής

Με MVP τον αλάνθαστο Φέργκιουσον (11/12 επιθέσεις) και αποτελεσματικούς Αρμενάκη και Ντα Ρόσα, ο Ηρακλής αν και έχασε το πρώτο σετ από τον Εθνικό Αλεξανδρούπολης πήρε το ματς με 3-1 σετ (23-25, 25-14, 25-21, 25-20) και πλέον η δεύτερη θέση του Α΄ομίλου θα κριθεί στον Κυριακάτικο αγώνα Ηρακλής - Κομοτηνή (7/9, 18.00).

Σέρτζιο Στάνκου και Σάκης Μουστακίδης μέτρησαν τις δυνάμεις των ομάδων τους στον αγώνα ΠΑΟΚ-Εθνικός Αλεξανδρούπολης
    01/10/2018 • 05:30

Μουστακίδης: "Η προσοχή στην πρεμιέρα"

Ο προπονητής του Εθνικού Αλεξανδρούπολης τόνισε μετά τον αγώνα με τον ΠΑΟΚ (30/9) ότι αυτό που προέχει για την ομάδα του είναι να εμφανιστεί πανέτοιμη στο ξεκίνημα του πρωταθλήματος

Ο Σάκης Μουστακίδης
      11/09/2018 • 21:16
      01/09/2018 • 13:44

Με σφραγίδα Μουστακίδη έρχεται ο νέος Εθνικός

Με φιλόδοξα σχέδια, ξένους με παρελθόν, παρόν και μέλλον και με κόουτς για μια ακόμη χρονιά, 7η συνεχόμενη, τον Σάκη Μουστακίδη ξεκίνησε την προετοιμασία του ο Εθνικός Αλεξανδρούπολης.

Volley League
      11/05/2018 • 17:40
      Εθνικός Αλεξανδρούπολης, πανηγυρική
      18/04/2018 • 23:06

Στην Volleyleague και του χρόνου η Αλεξανδρούπολη

Ο Εθνικός Αλεξανδρούπολης νίκησε τη Νίκη Αιγινίου με 3-0 σετ (25-22, 25-21, 25-23) και έγινε η πρώτη ομάδα που με 7 βαθμούς (έναντι 4 της Νίκης και 3 του Παναθηναϊκού) εξασφάλισε την παραμονή του στην Volley League.