Σύμφωνα με δημοσίευμα της Βρετανικής εφημερίδας Sun οι ιδιοκτήτες της Παρί Σεν Ζερμέν ενδιαφέρονται να αγοράσουν ομάδα στην Αγγλία και έχουν εντοπίσει τρεις στόχους... Άστον Βίλα, ΚΠΡ και Νότιγχαμ Φόρεστ!

Δύο γκολ πέτυχε ο Φινλανδός
06/04/2019 • 16:32

Τρένο η Νόριτς (video)

Η Νόριτς συνέχισε την ξέφρενη πορεία της προς την Premier League κερδίζοντας στο ''Carrow Road'' εύκολα 4-0 την ΚΠΡ. 8η διαδοχική νίκη για τα ''καναρίνια'', τα 26 γκολ έφτασε στην σεζόν ο Πούκι.

Ο ΜακΛάρεν
01/04/2019 • 15:39
Νίηκ για τη Γουέστ Μπρομ
19/02/2019 • 23:45

"Απόδραση" στις καθυστερήσεις για τη Γουέστ Μπρομ

Με γκολ στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων, η Γουέστ Μπρόμιτς έφυγε με το τρίποντο από το "Λόφτους Ρόουντ" (2-3) κόντρα στην Κούινς Παρκ Ρέιντζερς, σε εξ αναβολής αγώνα της 29ης αγωνιστικής για την Τσάμπιονσιπ.

07/02/2019 • 06:08

Ξύλο αλά φιλικά... (video)

Τι μπορεί να συμβεί όταν παίζουν φιλικό αγώνας η Ολυμπιακή ομάδα της Κίνας με επίλεκτους της ΚΠΡ; Η απάντηση πίσω στο 2007...

Πρωταγωνιστής ο Ρανχέλ με δύο γκολ
    24/11/2018 • 19:05

''Γεμάτο'' 2-2 στο Μπριτάνια (video)

Χορταστικό ματς στο Μπριτάνια με Στόουκ και ΚΠΡ να μοιράζονται βαθμούς και εντυπώσεις.Μπεραχίνο και Άλεν τα γκολ των γηπεδούχων, δύο γκολ, τα πρώτα του με τη φανέλα των Λονδρέζων ο Ισπανός Ρανχέλ.

ΚΠΡ - Άστον Βίλα
    26/10/2018 • 23:48

Είχε την τύχη με το μέρος της η ΚΠΡ

Αν και δεν βρέθηκε στο καλύτερο της βράδυ, η ΚΠΡ είχε τον τρόπο να νικήσει (1-0) την Άστον Βίλα και να πλησιάσει στην πρώτη εξάδα της Τσάμπιονσιπ.

Γεμάτος τατουάζ ο Λιντς
    16/10/2018 • 16:16

...Και τι δεν έχει στο σώμα του!

Τα τελευταία δύο χρόνια βρίσκεται στο Δυτικό Λονδίνο, στην ΚΠΡ, πολύ νωρίτερα όμως ο Τζοέλ Λιντς, γέμισε το αθλητικό του σώμα με το...αριστουργηματικό του έργο, το οποίο είναι διακοσμημένο με διάφορες φιγούρες από τον αθλητισμό και τη μουσική.

Στιγμιότυπο από το ΚΠΡ - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ.

Ο Μακλάρεν προ των πυλών της QPR

Ύστερα από την απόλυση του Ίαν Χόλογουεϊ από την QPR την περασμένη Πέμπτη, η διοίκηση των Λονδρέζων βρίσκεται σε αναζήτηση νέου προπονητή και με τον Στηβ Μακ Λάρεν να θεωρείται ο βασικός υποψήφιος ώστε να αναλάβει τον σύλλογο της Championship.

Μπρίστολ Σιτι, πανηγυρική
    27/01/2018 • 19:18

Η Μπρίστολ 2-0 την ΚΠΡ (video)

Η Μπρίστολ Σίτι, αν και αγωνίστηκε από το 32ο λεπτό με δέκα παίκτες κατάφερε να νικήσει την ΚΠΡ με 2-0 στο Άστον Γκέιτ, στο πλαίσιο της 29ης αγωνιστικής της Τσάμπιονσιπ.