ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
Ο Μαρσέλο Μπιέλσα
22/02/2019 • 11:51
18/02/2019 • 23:25

Ποινή 200.000 λιρών στη Λιντς για το "spygate".

Η Λιντς τιμωρήθηκε με 200.000 λίρες από την Αγγλική ομοσπονδία και της έγινε επίσημη επίπληξη για την υπόθεση “spygate” πριν το ματς με τη Ντέρμπι τον Ιανουάριο.

Σημαντικός πόντος για τη Λιντς
09/02/2019 • 18:18

Έσωσε το βαθμό στις καθυστερήσεις η Λιντς

Στο 11ο λεπτό των καθυστερήσεων (!) κατάφερε να φύγει αήττητη από το "Ρίβερσαϊντ" κόντρα στη Μίντλσμπρο η Λιντς, με το 1-1 να τη φέρνει μόνη πρώτη στη βαθμολογία της Τσάμπιονσιπ.

Ο Τζακ Κλαρκ φεύγει με το φορείο
09/02/2019 • 17:33
Τα "καναρίνια" κελάηδσαν στο Λιντς. Οι παίκτες της Νόριτς πανηγυρίζουν τη νίκη με 3-1
02/02/2019 • 21:54

Η μεθοδικότητα ξεπέρασε τον ενθουσιασμό στο Λιντς! (video)

Η Νόριτς πιο αποτελεσματική και προπάντων πιο μεθοδική νίκησε την Λιντς με 1-3 στο Έλαντ Ρόουντ περνώντας στην κορυφή της Τσάμπιονσιπ. Δύο γκολ πέτυχε ο Βόσνιος Βράνσιτς κι ένα ο Φινλανδός Πούκι ενώ για τους γηπεδούχους μείωσε ο Μπάμφορντ

Ο Κασίγια με την φανέλα της Λιντς
17/01/2019 • 15:46

Πήρε Κασίγια η Λιντς Γιουνάιτεντ

Ενίσχυση στην θέση του τερματοφύλακα για την Λιντς Γιουνάιτεντ! Η πρωτοπόρος της Championship απέκτησε τον Κίκο Κασίγια ο οποίος έμεινε ελεύθερος από την Ρεάλ Μαδρίτης!

12/01/2019 • 02:25

Εδραιώνεται στην κορυφή, η Λιντς (video)

Είχε σχεδόν διπλάσια κατοχή μπάλας (63% έναντι 37%), υπερδιπλάσιες τελικές προσπάθειες (15 έναντι 7) και μοιραία έφτασε σε μία σημαντική νίκη που την εδραιώνει στην κορυφή της Τσάμπιονσιπ.

11/01/2019 • 10:41
Φοξ και Μέρφι πανηγυρίζουν το 3-2 που πέτυχε ο 35χρονος επιθετικός
01/01/2019 • 19:46
Η Λιντς ισοφάρισε την Νόττιγχαμ, στο αντίστοιχο παιχνίδι του πρώτου γύρου, σημειώνοντας λίγο πριν το φινάλε γκολ με το χέρι του Ρουφ
01/01/2019 • 07:04

Πρωτοχρονιάτικο μενού με γεύσεις από το Ηνωμένο Βασίλειο (video)

Tα πλεονεκτήματα της Άρσεναλ και της Έβερτον θα περάσουν σήμερα από αρκετά κύματα στην Premier League. Ακόμα πιο ανοιχτά σε κάθε αποτέλεσμα αλλά με προοπτική παραγωγικότητας τα βαθμολογικά ντέρμπι της Τσάμπιονσιπ, όπως και αυτά στην Λίγκα της Βόρειας Ιρλανδίας

Ο Μπένζαμιν Μεντί
25/12/2018 • 12:43
23/12/2018 • 17:44

Σπουδαία ανατροπή της Λιντς (video)

Με εκπληκτική ανατροπή στο δεύτερο ημίχρονο η Λιντς μετέτρεψε το εις βάρος της 2-0 σε 2-3, πήρε τρίποντο στο Βίλα Παρκ και κράτησε δική της την κορυφή του βαθμολογικού πίνακα της Τσάμπιονσιπ.