ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
E-mail:
Η Μπράιτον επιβλήθηκε με 2-1 στο Λονδίνο της Κρίσταλ Πάλας
09/03/2019 • 16:23

"Διπλό" στο Λονδίνο για την Μπράιτον

Οι «Γλάροι» επικράτησαν στην αγγλική πρωτεύουσα της Κρίσταλ Πάλας με 2-1, με αποτέλεσμα να απομακρυνθούν ακόμη περισσότερο από τη ζώνη του υποβιβασμού.

Μπατσουαγί και Μιλιβόγεβιτς σκόραραν στο 3-1 της Κρίσταλ Πάλας επί της Λέστερ
23/02/2019 • 21:22

«Νίκη-χρυσάφι» για την Κρίσταλ Πάλας

Οι Λονδρέζοι επικράτησαν στην έδρας της Λέστερ με 4-1, παίρνοντας τρίποντο μεγίστης σημασίας αφού απέκτησαν διαφορά ασφαλείας από τη ζώνη του υποβιβασμού, με τον Μιλιβόγεβιτς να σκοράρει.

Κινείται για Ζαχά η Ντόρτμουντ

Η αποχώρηση του Κρίστιαν Πούλισιτς για την Τσέλσι εκτός από τα εκατομμύρια στα ταμεία της Ντόρτμουντ άφησε και ένα κενό στο ρόστερ. Κενό που η Γερμανική ομάδα θέλει να καλύψει με την απόκτηση του Ζαχά από την Κρίσταλ Πάλας.

Το καρέ που προκάλεσε σάλο στη Βρετανία!
07/01/2019 • 13:38
Σκόρερ ο Καντέ στη νίκη της Τσέλσι επί της Κρίσταλ Πάλας
30/12/2018 • 15:51
Ο Λούκα Μιλιβόγεβιτς σκοράρει επί της Σίτι.
24/12/2018 • 14:40
Ο Ρόι Χότζον
24/12/2018 • 08:51
O Nιασέ δεν έχει βρει χρόνο συμμετοχής με την Έβερτον.
23/12/2018 • 13:39

«Θα δοθεί δανεικός ο Νιασέ»

Ο Ουμάρ Νιασέ ακούστηκε για τα μεταγραφικά του Ολυμπιακού και η Έβερτον προσανατολίζεται να τον παραχωρήσει ως δανεικό τον Ιανουάριο.

"Ισπανική" επικράτηση της Τσέλσι

Με τους Μοράτα και Πέδρο μεγάλους πρωταγωνιστές, η Τσέλσι πήρε τη νίκη με 3-1 κόντρα στην κρίσταλ Πάλας στο "Στάμφορντ Μπριτζ" και έπιασε τη Λίβερπουλ στη δεύτερη θέση της Πρέμιερ Λιγκ.

30/10/2018 • 19:37

Ζαχά:''Μια χαρά είναι η ζωή μου''

Ο Ουίλφριντ Ζαχά κέρδισε πέναλτι στην αναμέτρηση με την Άρσεναλ δίνοντας την ευκαιρία στον Λούκα Μιλιβόγεβιτς να βάλει μπροστά την Πάλας. Ο Γάλλος δέχτηκε ρατσιστική επίθεση και απάντησε...

Ο νεαρός Κάλβερτ Λέβιν με κεφαλιά ανοίγει στο 87ο λεπτό το δρόμο στην Έβερτον προς τη νίκη
22/10/2018 • 03:17

Νίκη στο φινάλε για την Έβερτον

Με γκολ στα τελευταία λεπτά ηγ Έβερτον νίκησε με 2-0 την Κρίσταλ Πάλας. Οι Λονδρέζοι πλάντως νωρίτερα είχαν την ευκαιρία να προηγηθούν αλλά ο Μιλιβόγιεβιτς εκτελώντας πέναντι "νικήθηκε" από τον αντίπαλο γκολκίπερ