ΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑΕΚΑτρόμητοςΆρηςΠανιώνιοςΛαμίαΠαναθηναϊκόςΠαναιτωλικόςΑΕΛΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΟΦΗΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΑπόλλων ΣμύρνηςΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
+44 (871) 271 1100
Οι παίκτες της Άστον Βίλα πανηγυρίζουν την πρόκριση
15/05/2019 • 00:49

Πέρασε η Άστον Βίλα (video)

Την διαδικασία των πέναλτι χρειάστηκε η Άστον Βίλα (κ.α 1-0) κόντρα στην Γουέστ Μπρομ για να προκριθεί στον τελικό του Γουέμπλεϊ όπου περιμένει τον αντίπαλό της.

Ντιν Σμιθ
14/05/2019 • 21:34

Σμιθ:''Τίποτα δεν έχει κριθεί''

Ο προπονητής της Άστον Βίλα, Ντιν Σμιθ αφήνει πίσω τον πρώτο αγώνα (2-1) και σκέφτεται μονάχα πως η ομάδα του θα πάρει ακόμα μία νίκη. Απόψε στις 22.00, σέντρα στα κανάλια novasports η ρεβάνς.

09/03/2019 • 19:06

Νέα «γκέλα» για την Γουέστ Μπρόμιτς (video)

Η Γουέστ Μπρόμιτς Άλμπιον δεν τα κατάφερε στο «Χόθορνς» απέναντι στην ουραγό και ουσιαστικά καταδικασμένη Ίπσουϊτς, έμεινε στο 1-1 και τρεις αγώνες χωρίς νίκη μετά τις ήττες από Σέφιλντ Γιουνάϊτεντ και Λιντς.

Η Γιουέστ Μπρομ νίκησε επιβλητικά με 4-1 την Λιντς στον πρώτο γύρο της Τσάμπιονσιπ!
01/03/2019 • 07:53
Το γκολ του Ντάουελ έκανε τη διαφορά
23/02/2019 • 21:40

Άλμα ανόδου για τη Σέφιλντ Γιουνάιτεντ

Σπουδαίο διπλό μετά από 16 χρόνια για την Σέφιλντ Γιουνάιτεντ μέσα στο Χόθορνς απέναντι στην Γουέστ Μπρομ.Το μοναδικό γκολ που έκρινε την αναμέτρηση πέτυχε ο Ντάουελ στο 14ο λεπτό.

Νίηκ για τη Γουέστ Μπρομ
19/02/2019 • 23:45

"Απόδραση" στις καθυστερήσεις για τη Γουέστ Μπρομ

Με γκολ στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων, η Γουέστ Μπρόμιτς έφυγε με το τρίποντο από το "Λόφτους Ρόουντ" (2-3) κόντρα στην Κούινς Παρκ Ρέιντζερς, σε εξ αναβολής αγώνα της 29ης αγωνιστικής για την Τσάμπιονσιπ.

Ο Μάρεϊ έστειλε την Μπράιτον στους "16'

Την πρόκριση για την φάση των 16 του Κυπέλλου Αγγλίας πανηγύρισε η Μπράιτον, η οποία νίκησε 3-1 στην παράταση την Γουέστ Μπρόμιτς Άλμπιον σε ματς που διεξήχθει στο “Χόθορνς”.

Η Χαρτς και η Λίβινγκστον αναδείχθηκαν ισόπαλες 0-0 στο Εδιμβούργο για τον πρώτο γύρο του πρωταθλήματος
14/12/2018 • 07:54
Γουέστ Μπρομ-Άστον Βίλα
08/12/2018 • 00:16
Πανηγύρια για την Μπρέντφορντ
04/12/2018 • 00:55

Ισοπαλία στο "Χόθορνς" (video)

Χωρίς νικητή ολοκληρώθηκε το ματς για την 20η αγωνιστική της Τσάμπιονσιπ, ανάμεσα σε Γουέστ Μπρομ και Μπρέντφορντ στο "Χόθορνς".