ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
+44 (1603) 760 760
Αήττητη ξανά σε ντέρμπι η Νόριτς.
02/09/2018 • 16:25

Συνέχισε το σερί η Νόριτς

Η Νόριτς πήρε ισοπαλία 1-1 στην έδρα της Ίπσουιτς για την Τσάμπιονσιπ και επέκτεινε το αήττητο σερί της στα τοπικά ντέρμπι απέναντι στην μισητή της γειτόνισσα.

Λιντς, πανηγυρική
25/08/2018 • 19:10
Γούντμπερν
08/07/2018 • 19:13
Φάση από το παιχνίδι Τσέλσι-Νόριτς
18/01/2018 • 00:48

Πρόκριση στα πέναλτι για την Τσέλσι (video)

Η Τσέλσι προηγήθηκε με τέρμα του Μπατσουάγι στο 55ο λεπτό, δεν "κλείδωσε" το ματς και στις καθυστερήσεις ο Λιούις ισοφάρισε σε 1-1. Στην παράταση μίλησε ο τρεματοφύλακας της Νόριτς και στα πέναλτι εκείνος της Τσέλσι.

Ο Μέρφι της Νόριτς
26/12/2017 • 19:43

Εύκολη νίκη για Νόριτς

Διόρθωσε την εντός έδρας ήττα της από την Μπρέντφορντ η Νόριτς, περνώντας νικηφόρα από τον «Σεντ Αντριους» με σκορ 2-0 και βυθίζοντας ακόμα περισσότερο στον πυθμένα της βαθμολογίας την Μπέρμινχαμ.

Ο οπαδός... που έγινε τέταρτος διαιτητής
26/11/2017 • 12:33

Αποθέωση για τον τέταρτο… οπαδό διαιτητή (video)

Ένας φίλαθλος επιστρατεύτηκε στον αγώνα της Νόριτς με την Πρέστον για να αναλάβει τα καθήκοντα του τέταρτου διαιτητή της αναμέτρησης και το κοινό τον αποθέωσε, μόλις σήκωσε την ταμπέλα.

Ο Μάντισον πανηγυρίζει.
22/10/2017 • 16:43

Πήρε το ντέρμπι η Νόριτς (video)

Με σκόρερ τον Τζέιμς Μάντισον, η Νόριτς επικράτησε 1-0 της Ίπσουιτς στο East Anglian Derby και "απέδρασε" από το Πόρτμαν Ρόουντ με τους βαθμούς της νίκης.

Ρέντινγκ-Νόριτς
30/09/2017 • 21:59

Πέρασε από το "Μαντέσκι" η Νόργουιτς

Με 2-1, η Νόριτς πήρε το ματς της 11ης αγωνιστικής στο σπίτι της Ρέντινγκ, φτάνοντας έτσι τις τρεις συνεχόμενες εκτός έδρας νίκες στην Τσάμπιονσιπ.

Σέφιλντ-Σάντερλαντ
17/08/2017 • 00:29

Γκέλα για Σάντερλαντ, «σεφτέ» για Νόργουιτς

Στο 1-1 με την Γούενσντεϊ στο Σέφιλντ έμεινε η Σάντερλαντ για την 3η αγωνιστική της Τσάμπιονσιπ, την ίδια ώρα που η Νόργουιτς έπαιρνε την πρώτη της νίκη με 2-0 κόντρα στην Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς.

Ο Ντάνιελ Φάρκε.
10/08/2017 • 20:04
Τρομερό γκολ ο Χούλαχαν.
16/10/2016 • 20:54

Γκολάρα από τον Χούλαχαν (video)

Ο Γουές Χούλαχαν πρόσφερε μία μοναδική στιγμή στους φίλους της Νόριτς, ανοίγοντας το σκορ στο ματς της Τσάμπιονσιπ κόντρα στην Ρόδεραμ.

Σεμπαστιάν Μπασόνγκ.
13/05/2016 • 15:42

Μπασόνγκ, εγγύηση...υποβιβασμού!

Ο Σεμπαστιάν Μπασόνγκ είδε την ομάδα του να υποβιβάζεται για έκτη σεζόν στην καριέρα του και πλησιάζει στο σχετικό ρεκόρ για την Πρέμιερ Λιγκ!

Ο Χουάν Μάτα σκοράρει στο ματς της Γιουνάιτεντ κόντρα στη Νόριτς
07/05/2016 • 17:20

Διπλό και βλέπει Τσάμπιονς Λιγκ η Γιουνάιτεντ

Σε ένα παιχνίδι με λίγες φάσεις και στις δυο εστίες η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ νίκησε 1-0 εκτός έδρας τη Νόριτς, την άφησε στην προτελευταία θέση της βαθμολογίας και έφερε την ομάδα του φαν Χάαλ στο -1 από το Τσάμπιονς Λιγκ.

Άρσεναλ
30/04/2016 • 21:24

Λύτρωση με Γουέλμπεκ

Μόλις τρία λεπτά μετά την είσοδό του στο παιχνίδι, ο Ντάνι Γουέλμπεκ σκόραρε για λογαριασμό της Άρσεναλ, χαρίζοντάς της τη νίκη με 1-0 κόντρα στη Νόργουιτς.

Μπορίνι και Ντεφόε πανηγυρίζουν
16/04/2016 • 17:06

Εμφατικό διπλό σωτηρίας η Σάντερλαντ!

Με τα επιβλητικό 3-0, η Σάντερλαντ νίκησε εκτός έδρας τη Νόριτς, μείωσε στο -1 τη διαφορά στη βαθμολογία και διατήρησε ακέραιες τις ελπίδες παραμονής της έχοντας ως πρωταγωνιστές Μπορίνι και Ζερμέν Ντεφόε.

04/09/2018 • 16:01