ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
+44 (870) 442 1878
Έβερτον - Γουότφορντ
10/12/2018 • 23:56

«Έσωσε» τον βαθμό η Έβερτον

Γλίτωσε τα χειρότερα η Έβερτον, αφού με γκολ του Ντιν στις καθυστερήσεις «έσωσε» τον βαθμό της ισοπαλίας (2-2) στο παιχνίδι με τη Γουότφορντ που έριξε την αυλαία της 16ης αγωνιστικής της Πρέμιερ Λιγκ.

Μεγάλη νίκη για τους κόκκινους
02/12/2018 • 20:09

Απίθανο φινάλε και νίκη της Λίβεπουλ στο ντέρμπι!

O Οριγκί λύτρωσε την Λίβερπουλ στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων με ένα… τρελό γκολ, για το οποίο φέρει ευθύνη ο τερματοφύλακας της Έβερτον και με αυτόν τον περιπετειώδη τρόπο κρίθηκε το ντέρμπι του Μέρσισαϊντ.

Ο Ρονδόν ξέσπασε σε τηλεοπτική συνέντευξη.
21/11/2018 • 16:25
Τσέλσι-Έβερτον
11/11/2018 • 19:24

"Στοπ" του Μάρκο Σίλβα στην Τσέλσι

Στο 0-0 κράτησε την Τσέλσι στο Λονδίνο η Έβερτον του Μάρκο Σίλβα, στερώντας από την ομάδα του Μαουρίτσιο Σάρι την ευκαιρία να πιάσει τη Λίβερπουλ στην κορυφή της Πρέμιερ.

Ο νεαρός Κάλβερτ Λέβιν με κεφαλιά ανοίγει στο 87ο λεπτό το δρόμο στην Έβερτον προς τη νίκη
22/10/2018 • 03:17

Νίκη στο φινάλε για την Έβερτον

Με γκολ στα τελευταία λεπτά ηγ Έβερτον νίκησε με 2-0 την Κρίσταλ Πάλας. Οι Λονδρέζοι πλάντως νωρίτερα είχαν την ευκαιρία να προηγηθούν αλλά ο Μιλιβόγιεβιτς εκτελώντας πέναντι "νικήθηκε" από τον αντίπαλο γκολκίπερ

Πίκφορντ
26/09/2018 • 20:51
Θίο Γουόλκοτ και Σωκράτης Παπασταθόπουλος
25/09/2018 • 19:15

Άρσεναλ vs Έβερτον = 153 γκολ

Άρσεναλ - Έβερτον είναι το ζευγάρι με τα περισσότερα γκολ στην ιστορία του Αγγλικού ποδοσφαίρου, τα 100 χρόνια των κανονιέρηδων και το μαυρισμένο μάτι του Γουόλκοτ.

Λακαζέτ
23/09/2018 • 19:54

Τη νίκη η Άρσεναλ τις εντυπώσεις η Έβερτον

Η Άρσεναλ αξιοποίησε τις ευκαιρίες της στο δεύτερο ημίχρονο, κάτι που δεν έκανε η Έβερτον στις δικές της στο πρώτο μισό του αγώνα, με αποτέλεσμα η ομάδα του Έμερι να πάρει το τρίποντο με τα γκολ των Λακαζέτ και Ομπαμεγιάνγκ.

O Μάρκο Σίλβα
23/09/2018 • 14:32

Δυσαρέσκεια για τον Μάρκο Σίλβα στην Έβερτον

Έντονη δυσαρέσκεια επικρατεί στις τάξεις της Έβερτον με τον Μάρκο Σίλβα, καθώς η έως τώρα πορεία της αγγλικής ομάδας στο πρωτάθλημα δεν έχει ικανοποιήσει τους ιθύνοντες της ομάδας.

21/09/2018 • 11:52
Ο Λούκας Ντιν
17/09/2018 • 14:48

Ντιν: «Δεν ήθελε να με πουλήσει η Μπαρτσελόνα»

Ο Λούκας Ντιν ξεκαθάρισε πως η διοίκηση της Μπαρτσελόνα ήταν αρνητική στο ενδεχόμενο παραχώρησής του και πως χρειάστηκε να μεσολαβήσει ο ίδιος, προκειμένου να μπορέσει να συνεχίσει την καριέρα του στην Έβερτον.

Νίκησε μετά από ένα μήνα η Γουέστ Χαμ
16/09/2018 • 21:33

Πέρασε ένας μήνας και νίκησε η Γουέστ Χαμ

Επιτέλους νίκη για τη Γουέστ Χαμ του Μανουέλ Πελεγκρίνι που πέρασε από το Γκούντισον Παρκ κερδίζοντας την Έβερτον με 1-3. Παρθενική νίκη για στα σφυριά μετά από ένα μήνα στο πρωτάθλημα.Είχαν ξεκινήσει με τέσσερις ήττες οι Λονδρέζοι.