ΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑΕΚΑτρόμητοςΆρηςΠανιώνιοςΛαμίαΠαναθηναϊκόςΠαναιτωλικόςΑΕΛΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΟΦΗΝΠΣ ΒόλοςΕλλάδαΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
14/08/2019 • 08:48
Λόνεργκαν
13/08/2019 • 00:18

Λόνεργκαν, ο εκλεκτός του Κλοπ

Ο Γιούργκεν Κλοπ είναι έτοιμος να κρατήσει στο Άνφιλντ τον 35χρονο τερματοφύλακα Άντι Λόνεργκαν για να καλύψει το κενά που αφήνουν οι τραυματίες Άλισον και Κέλεχερ.

Τις δύο Ιταλίδες διαιτήτριες που δέχθηκαν σεξιστική επίθεση προσκάλεσε η UEFA στο ευρωπαϊκό Super Cup
12/08/2019 • 16:13

Πρόσκληση με σημασία από την UEFA

H Ευρωπαϊκή Ομοσπονδία προσκάλεσε στον τελικό του Super Cup, τον οποίο θα διαιτητεύσει η Στεφανί Φραπάρ, τις δύο Ιταλίδες διαιτήτριες που είχαν δεχθεί σεξιστική επίθεση.

Ο Τζίνι Βαϊνάλντουμ
12/08/2019 • 14:22
Ο Ντέγιαν Λόβρεν
12/08/2019 • 11:44

Προς αποχώρηση ο Λόβρεν

Τον νέο σταθμό της καριέρας του φέρεται να αναζητεί τις τελευταίες ημέρες ο Ντέγιαν Λόβρεν, καθώς δεν υπολογίζεται από τον Γιούργκεν Κλοπ για τη νέα αγωνιστική περίοδο.

Ο Ζοσέ Μουρίνιο θεωρεί πως οι αναπληρωματικοί της Μάντσεστερ Σίτι είναι καλύτεροι από τους βασικούς της Τσέλσι και της Γιουνάιτεντ
11/08/2019 • 16:22
Ο Μοχάμεντ Σαλάχ με τον ...ματωμένο πιτσιρικά.
11/08/2019 • 15:44

Νεαρός οπαδός μάτωσε για τον Σαλάχ (photo)

'Ενας νεαρός φίλαθλος χτύπησε στην προσπάθειά του να συναντήσει τον Μοχάμεντ Σαλάχ και ο Αιγύπτιος σταμάτησε για να βεβαιωθεί ότι είναι καλά στην υγεία του.

Εκτός δράσης για 4-6 εβδομάδες ο Άλισον Μπέκερ
10/08/2019 • 14:02

Έως και έξι εβδομάδες νοκ άουτ ο Άλισον

Κάκιστη είδηση για τη Λίβερπουλ, η οποία είδε τον Βραζιλιάνο τερματοφύλακά της να αποχωρεί τραυματίας από την πρεμιέρα της Premier League κόντρα στη Νόριτς και να χάνει 4-6 εβδομάδες.

Η ταμπέλα "This is Anfield"
10/08/2019 • 11:36
Ο Άλισον
10/08/2019 • 01:22

Χάνει το Ευρωπαϊκό Σούπερ Καπ ο Άλισον

Ο Βραζιλιάνος γκολκίπερ αποχώρησε με πρόβλημα στη γάμπα στο 38ο λεπτό και σύμφωνα με τον Γιούργκεν Κλοπ θα χάσει τον τελικό του Ευρωπαϊκού Σούπερ Καπ απέναντι στην Τσέλσι την Τετάρτη.

Το φάουλ του Λιονέλ Μέσι απέναντι στη Λίβερπουλ ψηφίστηκε ως το πιο εντυπωσιακό γκολ της προηγούμενης σεζόν στο Champions League
09/08/2019 • 15:36

Κορυφαίος και στα γκολ ο Μέσι! (video)

Το φάουλ του Αργεντινού κόντρα στη Λίβερπουλ στον πρώτο αγώνα στην Ισπανία ψηφίστηκε ως το κορυφαίο της προηγούμενης σεζόν στο Champions League.