Φάση από το παιχνίδι ΑΕΚ-ΠΑΟΚ
05/11/2017 • 21:50

Ο... νόμος του ΟΑΚΑ (video)

Η ΑΕΚ με παίκτη λιγότερο πέτυχε το γκολ με τον Λιβάγια (26'), το οποίο ήταν αρκετό για να τις χαρίσει τη νίκη στο ντέρμπι με τον ΠΑΟΚ (1-0).

ΑΟΚ-ΑΕΛ
05/11/2017 • 19:10

Ισοπαλία με χαμόγελα για έναν (video)

Με το βαθμό της ισοπαλίας από την Κέρκυρα κόντρα στον ΑΟΚ έφυγε η ΑΕΛ (1-1), που πρέπει να αισθάνεται ικανοποιημένη βάσει εμφάνισης των δύο ομάδων.

Αστέρας Τρίπολης-Παναθηναϊκός
04/11/2017 • 21:26

Απότομη προσγείωση στην Τρίπολη (video)

Ο Αστέρας εκμεταλλεύτηκε την -για ακόμα μια φορά- αναιμική εμφάνιση του Παναθηναϊκού μακριά από τη Λεωφόρο και με γκολ του Μουνάφο πήρε σπουδαία νίκη (1-0) και βαθμολογική ανάσα.

ΠΑΟΚ-Αστέρας Τρίπολης
30/10/2017 • 21:04

Βραζιλιάνικη υπόθεση (video)

Με δύο εξαιρετικά σουτ του Μαουρίτσιο, ο ΠΑΟΚ άφησε πίσω του το ντέρμπι του Φαλήρου και επέστρεψε στις νίκες με 2-0 επί του Αστέρα Τρίπολης στην άδεια Τούμπα.

Πανιώνιος-ΑΕΚ
29/10/2017 • 21:24

"Απόδραση" με Αραούχο (video)

Ο Σέρχιο Αραούχο σκόραρε ξανά στη Νέα Σμύρνη και οδήγησε την ΑΕΚ στη νίκη με 1-0 κόντρα στον Πανιώνιο. Καλύτερη η Ένωση που έπεσε πάνω σε έναν εκπληκτικό Κότνικ, ενώ έχασε με τραυματισμό τους Τσόσιτς, Μάνταλο.

Πανηγυρισμοί στον ΠΑΣ.
28/10/2017 • 19:23

Ανατροπή - εξπρές! (video)

Ο ΠΑΣ Γιάννινα βρέθηκε πίσω στο σκορ στο 72' από τον ΑΟΚ, αλλά έκανε μεγάλη ανατροπή με δύο γκολ σε ένα δεκάλεπτο και διατήρησε το αήττητο της έδρας του (2-1).

Ο Θωμάς Ναζλίδης σημείωσε το γκολ της ΑΕΛ στο 95
28/10/2017 • 16:54

Ηρωας της ΑΕΛ ο Ναζλίδης στο 95' (video)

Με τον Θωμά Ναζλίδη να στέλνει με κεφαλιά την μπάλα στα δίχτυα μετά από εξαιρετική σέντρα του Περόνε στο τελευταίο δευτερόλεπτο των καθυστερήσεων, η ΑΕΛ νίκησε 1-0 το Λεβαδειακό και του έσπασε το αήττητο.