Αστέρας-Εφές
08/12/2017 • 22:32

Ο Ερυθρός Αστέρας διέλυσε την Έφες (video)

Με τον Τζέιμς Φελντίν να κάνει ρεκόρ καριέρας με 29 πόντους, ο Ερυθρός Αστέρας νίκησε στο Βελιγράδι την Έφες 100-81 και για πρώτη φορά στην σεζόν σημείωσε δυο νίκες στην σειρά.

Μεγάλη νίκη πέτυχε στην Θράκη ο ΠΑΟΚ, η δεύτερη με σκορ 0-3 ως φιλοξενούμενος της Ξάνθης
02/12/2017 • 19:10

Δικέφαλος... χορευτής στη βροχή! (video)

Πέτυχε πολλά πράγματα για πρώτη φορά στην Ξάνθη ο ΠΑΟΚ προκειμένου να δικαιώσει τις εφετινές του προσδοκίες στο πρωτάθλημα σε έναν εκτός έδρας αγώνα του, τον έβδομο στο φετινή σεζόν και πρώτο νικηφόρο!

ΠΑΟΚ-Ατρόμητος
20/11/2017 • 21:25

ΠΑΟΚ ανατροπής και πρωτιάς (video)

Στο τελευταίο ματς σε άδεια Τούμπα, ο ΠΑΟΚ γύρισε... τούμπα το 0-1 του Ατρομήτου και με γκολ των Βιεϊρίνια, Κάμπος πήρε τη νίκη με 2-1, συγκατοικώντας στην κορυφή της βαθμολογίας με την ΑΕΚ.

Ο Λιβάια πανηγυρίζει το 1-1
19/11/2017 • 21:30

"Πάγωσε" τη Λεωφόρο η ΑΕΚ (video)

Με γκολ του Λιβάια στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων, η ΑΕΚ έφυγε με το βαθμό της ισοπαλίας από τη Λεωφόρο κόντρα στον Παναθηναϊκό (1-1) και πέρασε μόνη πρώτη στη βαθμολογία.

Μονομαχία από Ολυμπιακός - Λεβαδειακός.
18/11/2017 • 21:28

Το έκανε δύσκολο... (video)

Ο Επασί από ωραίος έγινε μοιραίος στο 84', με αποτέλεσμα ο Ολυμπιακός να κάμψει την αντίσταση του Λεβαδειακού (2-1) και να πατήσει -έστω και προσωρινά- στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα.

Βαλένθια-Μιλάνο
16/11/2017 • 00:05

Δύο παρατάσεις και... Μιλάνο!

Ακόμα ένα "θρίλερ" στην Ευρωλίγκα, με την Αρμάνι Μιλάνο να φεύγει με τη νίκη από την Ισπανία κόντρα στη Βαλένθια μετά από δύο παρατάσεις, με σκορ 98-103.

Μπάμπεργκ-Μπαρτσελόνα
15/11/2017 • 23:19
Λεβαδειακός - Λαμία
06/11/2017 • 21:24

Χ-αμένοι και οι δύο (video)

Λεβαδειακός και Λαμία έμειναν στο 0-0 παίρνοντας από ένα βαθμό με τους γηπεδούχους να χάνουν την ευκαιρία να περάσουν στην πρώτη τετράδα της βαθμολογίας και τους φιλοξενούμενους να μην μπορούν να πάρουν τη νίκη αν και αγωνίστηκαν με παίκτη παραπάνω στο τελευταίο μισάωρο.

11/12/2018 • 16:23